bikerkaul bikerkaul komentáře u knih

London Road London Road Samantha Young

Na začátku knihy jsem se trochu ztrácela v tom, kdo co řekl... Za polovinou mě to fakt chytlo, chtěla jsem vědět jak to všechno dopadne a tak jsem četla a četla až mi bylo líto, že to končí... I když konec je taková pohádka.

10.11.2014 5 z 5

Elixír Elixír Alma Katsu

Přečteno jedním dechem...

04.11.2014 5 z 5

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí Jim Humble

kniha je strašně zmateně napsaná, ale jinak poučná

21.10.2014

Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Lenka Požárová

Přijde mi, jako bych četla dvě knihy. První polovina úžasná - super relax, cestování, poznávání. Ale druhá polovina už mě tak nebrala. Pokud by autorka pokračovala ve stylu první poloviny knihy, byla by fajn. Co se týče jídla - má zajímavé kombinace, které určitě stojí za vyzkoušení

10.10.2014 3 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Moc se mi líbila. Každý večer před spaním jsem se přenesla na stezku - super dovolená :-)

14.08.2014 4 z 5

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Problém knihu dočíst

26.03.2014 1 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

Po předchozím Jumaroru a Hračce jsem čekala od knihy víc. Celou knihu se v podstatě nic neděje, až poslední čtyři stránky vysvětlují o co vlastně vůbec jde.

17.09.2013 1 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Kniha je čtivá, vše je krásně popsané přitom není vulgární.
Je jednoduchá na čtení a nemusí se u ní moc přemýšlet. Člověk se vžije do děje a přenese se na seychely.
Za mě - víc takových knih

25.06.2013 5 z 5