Biba_with_Book Biba_with_Book komentáře u knih

Jsme poslední Jsme poslední Hanna Jameson

Dobry namet, ale neumetelsky zpracovany.
Prislo mi, ze autorka nevi, co chce vlastne psat - jestli postapo nebo detektivku a ve vysledku z toho vznikl paskvil.
Postavy vicemene nijake, pribeh me do poloviny moc nebavil a musela jsem se do cteni nutit; cca od te pulky se zacalo neco malo dit.
Pritom ten namet by mel takovy potencial; cekala jsem, ze tam bude vic psychologie, celkoveho popisu toho jak by takova spolecnost mohla fungovat...
Rozuzleni vrazdy male holcicky mi taky prislo takovy divny, autorka to mohla zakoncit nejak jinak.

13.02.2022 3 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Celkem dobry namet, ale to je asi tak vse. Hlavni postava mi nebyla moc sympaticka a navic mi prislo nepravdepodobne, ze by si nepamatovala jaka byla a co delala 10 let zpatky?
Konec predvidatelny, klasicky happyend.
Celkove mi to prislo napsane jak pro pubertalni slecny a dalsi knihy od autorky radsi v planu nemam.

08.11.2021 2 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

No, pribeh byl ctivy, dej napinavy, ale ten konec? Tak to pardon, ale ten se hodne nepovedl a diky nemu mam zkazeny dojem z cele knizky.
Autorka se evidentne pokousela o psychothriller, coz je moc fajn a ze zacatku se ji to i darilo, ale ve vysledku to pusobi jako od pubertacky.
Jemme bych dala pesti mezi oci, nejdriv zacne chodit s typkem, pak chce jeho bratra, strasne touzi se za nej vdat a kdyz to prijde, tak to byla vlastne chyba.....ta zenska se na tech libankach chovala tak trapne az se divim, ze se spis v knizce neresila vrazda jeji osoby.

26.09.2021 1 z 5

Pošťák Pošťák David Brin

Ac mam postapo zanr rada, Postak se mi nijak zvlast nelibil. Hlavni postava mi prisla trosku jako Mirek Dusin. Asi vzdalene chapu nosnou myslenku teto knihy, ale nejak jsem se nedokazala zacist. Treba to v budoucnu zkusim znova.

13.05.2021 2 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Slabsi prumer - nemuzu rict, ze bych se u cteni vylozene nudila, ale hruzou jsem taky nenadskakovala. Proste typicky pribeh o "strasidelnem dome", nic vic se od toho ocekavat neda.

26.02.2024 2 z 5

Reality Show Reality Show Anne Freytag

Namet mel velky potencial. Fakt hodne velky. Zacatek byl slibny, nemohla jsem se odtrhnout, tesila jsem se na "soudy" vsech deseti kandidatu, protoze se mi strasne libilo, jak to bylo uchopene. Nicmene po osmem kandidatovi to nejak zacalo jit z kopce a prislo mi to dost zmatecne. Do toho extremni mnozstvi postav - kandidati, vysetrovatele, "vykonavatele", kteri jeste meli prezdivky...nicmene je to pribeh, nad kterym ted budu nejakou dobu premyslet.

10.01.2024 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Chapu, ze tohle je citlive tema...asi jsem neempaticky, studeny psi cumak, protoze mi to proste prislo jako nerealna, preslazena, cervena knihovna..neverim, ze v dnesni dobe (kdy jsou schopny se dva rozejit i kvuli malichernosti), by nejaky muz snesl kdyby se k nemu partnerka chovala stejne jako Quinn a jeste ji stale tak vroucne miloval.

30.04.2023 3 z 5

Nechte mě odejít Nechte mě odejít Caitlin Spencer

Tohle se hrozne tezko hodnoti a ani to delat nebudu.
Caitlin je mi neskutecne lito za to, jakymi hruzami si musela projit. Ano, jako mala holka byla naivni..ale na druhou stranu, nemeli bychom to soudit ocima dospelych lidi.
Jeji rodice by v te dobe zaslouzili ranu pesti, mozna by se jim v tech makovicich rozsvitilo.

21.04.2023 5 z 5

Škorpión Škorpión Christian Cantrell

Tak uplne mi to nesedlo.
Misty mi to prislo tak prekombinovane a pritazene za vlasy, ze se mi ani nechtelo ve cteni pokracovat. A jako bonus jsem to ani cele moc nepochopila; coz muze souviset s tim, ze me to nebavilo a nemohla jsem se poradne zacist a soustredit.

06.04.2023 2 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Na to, jak mam tuhle autorku a knizky z psychiatrickeho prostredi rada, tak tentokrat jsem zklamana. Taktez jsem cekala vic "mumlajicich pacientu" a mene popisu osobniho zivota hlavni postavy. Cele mi to prislo takove prumerne, divne uchopene..skoda.

15.02.2023 2 z 5

Jedináček Jedináček Mie So (p)

Prumer az lehky podprumer.
Cele mi to prislo pritazene za vlasy, nelogicke...nic to ve mne nezanechalo, za dva dny uz nebudu vedet o co vlastne v pribehu slo.

04.02.2023 2 z 5

Motýlí křik Motýlí křik Jan Tománek

V soucasne dobe jsem primo alergicka na slovo "konspirace".
Co se proste nehodi do naseho videni nebo se nam nad tim nechce moc premyslet, tak tomu dame nalepku "konspiracni". Jak jednoduche.
Co se tyce samotneho pribehu, je znat ze autor nema moc zkusenosti se psanim; misty to drhlo, misty prekombinovane.

22.04.2022 3 z 5

Rituál Rituál Adam Nevill

Nemuzu rict, ze by me to nejak extra oslovilo a to mam pribehy o ztraceni a bloudeni v lesich rada. Miluju na tom tu psychologickou stranku veci. Nicmene me bavi kdyz je to aspon trosku uveritelne a mate pri cteni pocit, ze by se vam to klidne mohlo stat. V tomhle pripade tam bylo az moc nesmyslneho nadprirozena.
Takze pro me nadale zustava jednickou Trhlina od Kariky.

08.06.2021 2 z 5