bezzink bezzink komentáře u knih

Lovec Lovec L. J. Shen

Ja to mam se Shen tak pul na pul. Nektere knihy jsou TOP a jine uplny opak. Tahle byla takovy horsi prumer. Jako ctive to je, ale kazdopadne ten pribeh na me pusobil jako blabol. A klasicke klise, kdy on je bozsky samec a ona osklive kacatko uz me celkem moc nebavi. Z cele knizky mam pocit, ze kdyby Hunter nebyl donucen, pravdepodobne by si o Sailor ani kolo neoprel. Chemie byla takova, ze vlastne zadna nebyla. Mam kazdopadne radsi o neco starsi postavy, co se dokazi chovat dospele. Takze na Cilliana se tesim.

03.03.2024 3 z 5

Hříšné úmysly Hříšné úmysly Elizabeth Hoyt

Jsem naprosto okouzlena, uchvacena! Tohle bylo tak osvezujici cteni! Konecne taky historicka romance, kde je zena trochu na koni, co se tyce sexu! A ne nevinna cekanka, ktera se nikdy ani nelibala. Byla jsem usetrena vsemoznych plesu a nekonecnych priprav na ne. Misto toho jsem dostala milostny pribeh se zajimavou detektivni linkou, ktery ani trochu nenudil. Mezi hlavni dvojici je vykreslena uzasna chemie a zivocisnost. Hned se musim vrhnout na dalsi dil.

05.02.2024 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

(SPOILER) Dam o hvezdu navic, protoze to bylo za me lepsi nez prvni dil, ale stale to neni uplne muj salek caje. Je to teda velmi ctive a ani mi to neprislo nudne. Nevadi mi slow burn. Kazdopadne bylo to dost krkolomne a pribeh trivialni az hloupy, ostatne podobne jako jednicka.
Eroticke sceny na muj vkus trochu toxic a trochu cringe v urcitych situacich. Z princezny ostrilenou pornohereckou, kdy hluboke hrdlo pri prvnim sexu je vlastne uzasna slast. Sex v knihovne se neda popsat jinak nez - MY EYES, MY EYES, MY EYES!! :))
Treti dil asi zkusim, ale spis me zajima Christian.

04.02.2024 3 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Lucy Score umi. Vtipna, hasteriva, drza, zhava romantika, ktera krasne plyne a nenudi. Ani prepaleny “napinavy zaver me nedonuti jednu hvezdu stahnout. :) Sice mam radsi drsnejsi holky ala Sloan nebo Linu, ale to si budu muset jeste chvili pockat.
Jedine co mi vadilo, byl Knox a jeho duvod. Tohleto presne v knihach a filmech fakt nesnasim. Takhle vazne nekdo uvazuje v realnem zivote? Vzdyt to nema logiku. On se boji, aby nebyl jako jeho tata, kdyby doslo na nejhorsi, takze teda “logicky to vsechno sabotuje. Takze napriklad kdyz nekdo zazije v detstvi tyranii, tak radsi nebude mit deti, aby nedelal to same?! Boze vzdyt tohle je prece kazdeho volba. Nechces to tak delat, tak to tak nedelej. Zkratka tyhle duvody mi prijdou fakt strasne na silu vymyslene.
No nic, uvidime s jakymi demony se bude potykat Nash, ale spis se tesim na Luciana, to bude asi celkem dark cetba. :)

02.01.2024 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

(SPOILER) Bohuzel kniha byla prumer. A to s odrenyma usima. Christopher byl namysleny urazlivy debil.ek a Hayden proste fakt nezajimava, nevtipna, zvlastni. Vubec jsem jim tu “chemii neverila. Tak on potrebuje v sexu dve zeny a najednou mu staci nemozne nevinna skoropanna? Wtf!
A uz vubec se mi nelibilo, jak Hayden hanila Londyn. Boze, logicky se clovek neciti v novem miste, kor kdyz nepracuje a nema zadne kamarady. Fakt veda tyjo. :)) Dokazu pochopit, ze neni mestsky typ, ale to se dalo jednoduse vyresit, coz se pozdeji taky stalo. Anglie prece neni jenom Londyn, vime? A to, ze tam tak extremne prsi je jenom mytus! Proste na Anglii mi nesahejte! :)
Aspon ten Eddie byl uplny zlaticko.
No nic, pokud se neco dalsiho chysta, nehazim flintu do zita. Pokud ne, je to nestastne zakonceni serie.

PS: Uplne souznim s hodnocenim od Ketfl. Prej vypatlanec. :D No ale fakt byl, zrovna treba kdyz odhalil svou totoznost na uplne nejvic nejposlednejsi moznou chvili.

15.11.2023 2 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

(SPOILER) Pokud srovnam tento mily pribeh s jinymi podobnymi, pak nemuzu dat ani 3 hvezdy. Tohle za me nemelo ani poradny pribeh, ani spad nebo jiskru. Linka s Markem byla vazne nerealna a nudna. Tam to bylo jasne, ze to nikam nepovede, ani vlastne nevim, proc se v te lince tak na silu pokracovalo. Spis se mohla autorka vice zamerit na vyvoj vztahu mezi Ninou a Lennoxem. Nemam rada, kdyz se hlavni postavy v knizce malo potkavaji, malo spolu komunikuji a pak najednou BUM. Behem 20ti stran strasna laska, nemuzou bez sebe byt a the end. Presne jak pise Etule.
Taky ta jeji kamaradka byla prinejmensim divna. Porad Ninu jen kritizovala a v nicem ji nepodporila. Tak si tedy pratelstvi nepredstavuji.
A pokud si mam vybrat mezi snilkem Markem nebo skotskym brucounem Lennoxem, mam jasno v sekunde. Pro me je vzdycky zajimavejsi vasen, hastereni, provokovani - zkratka model hate to love. Bohuzel ale tady se to zrovna moc nepovedlo.

05.10.2023 2 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krasne, srdceryvne, hluboke. Ale toho sexu bylo proste zbytecne moc. Zrovna u takoveho pribehu to vazne nebylo nutne.

27.02.2023 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Pribeh me oslovil, za me mel hlavu a patu a byl prijemny. Nekomu zde se prave nelibilo, ze tam nebyly zadne zvraty, ja jsem za to naopak rada. Bylo to osvezujici! U kazde romantarny je to klasika, ze se v pulce knizky hlavni postavy nejak podrazi, rozejdou se, nejsou si jisti svymi city, brani se lasce atd. Tady toto neprobehlo, laska tim padem byla pro me o mnoho vic uveritelna. Bylo to moc mile, dojemne a hlavne dospele. Zadne sokujici tajnosti, zvraty, proste zivot, ktery umi prekvapit! Po dlouhe dobe davam 5 hvezd tomuto zanru.

04.04.2022 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Romantarna riznuta detektivkou. Za me ideal. Konec sice trochu zrychleny, ale nic co by me odradilo od dalsich Sandrinych knih.

13.01.2022 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Ze zacatku jsem se nemohla moc zacist, ale pak uz to vzalo rychly spad. Hodne netradicni podani zlocince, coz posunuje knihu nad ostatni v tomto zanru a verim, ze i za cas budu vedet, o co v knize bezelo. Doporucuji.

30.12.2021 4 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Konecne spisovatelka stylem lehce podobna Susan Elizabeth Phillips (mimochodem pro milovniky romantaren je Susan trefou do cerneho!). Ja mam proste rada vtipne a ironicke dialogy mezi ustredni dvojici a toho se mi tady dostalo pozehnane. Pribeh taky nenudil. Celkove bych knihu rozhodne doporucila a doufejme, ze nakladatelstvi poznaji, co je dobra romatika a budou prekladat dalsi knizky. :)

21.09.2017 5 z 5

Tanec vášní Tanec vášní Sabrina Jeffries

Dalsi pekny pribeh. Male bezvyznamne plus ma u me Clara, ktera zvladala muzskou anatomii o dost lepe, nez jeji predchudkyne v serii.

07.04.2024 4 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Zjistila jsem, ze jsem jiz tenhle dil cetla pred lety, ale jako samostatny roman bez predchozich dilu. CHYBA! Opakuji. Byla to CHYBA. Clovek to zkratka musi cist jako serii, aby videl celek a taky to tomu dava hloubku. Potom vlastne lze i videt, ze se kousek osobnosti Westa ztratil nekde cestou k neprimerenemu sebemrskacstvi. I tak byl ale velice charismaticky a no proste mnam! A navic moje materske srdce plesa nad jeho bezprostrednosti a lasce k detem Phoebe. Phoebe mela take uzasnou osobnost a ta scena s holenim byla hodne smyslna, jakoze uff. :)) Pribeh sam o sobe byl moc fajn a vubec mi nevadila absence nejakeho vetsiho dramatu, jen ten konec mi prisel mirne useknuty. Kazdopadne Tome, mam dost ctecich sil i na tebe. :)

10.02.2024 4 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Ve tretim dile musim snizit hodnoceni. Za me nedosahuje kvalit jednicky a dvojky. Kazdopadne Sebastian a Evie? ACH! Kolikrat uz jsme si rikala, ze si musim zase nekdy znovu precist presne tuhle cekanku, kterou si pamatuji az dodnes a to jsem to cetla pred nekolika lety. Cili jejich ucast v knize me moc a moc potesila.
Kazdopadne kdyz se vratim k pribehu, tak nemam co vytknout. Lisa ma proste neskutecny psaci um. Ovsem postava Pandory (vazne priserne jmeno) me nezaujala uz od zacatku serie a v teto knize to bohuzel nezachranila. Prisla mi chvilemi az otravna a s prominutim jako male decko. Pandoriny pozadavky na tu dobu byly opravdu uz na hranici unosnosti, ac ji samozrejme chapu, ale v urcitych chvilich uz mi prisla nehezky umanuta. Potom taky nektere ty libaci momenty mi prisly vazne az trapne a proste az moc nezkusene. Gabriel krome toho ze byl nadpozemsky krasny, toho zrovna moc taky nepredvedl. Nejak mi k sobe tyhle dve povahy nesedely. No nic, vzhuru za dobrodrustvim s doktorkou a detektivem. :))

08.02.2024 3 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Vcelku se ztotoznuji s komentarem Holly.W pode mnou, ale necham 4 hvezdy za zajimavy pribeh a ctivost. Kazdopadne vnitrni monology Poppy byly kolikrat vazne unavujici, naivni, zbytecne dlouhe. Do toho mi vadila obe jmena hlavnich hrdinu, nesedela mi na ne.
Chemie a hastereni mezi nimi bylo ale super a ten zvrat jsem opravdu necekala. Osobne mam rada ve fantazy spis elfy, carodeje a vily, ale nakonec proc taky nezkusit neco jineho. :) Dalsi dil mozna, podle hodnoceni v nem dale pokracujou monology Poppy a snad se i prohlubujou. To me docela odrazuje, ale uvidime.

05.10.2023 4 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

(SPOILER) Za me velke zklamani, bohuzel. Chovani postav bylo tezce nerealne.
Jack a Reily mi k sobe vubec nesedeli. Prislo mi, ze si ani poradne nerozumi. Ze si nemaji co rict a kdyz uz si neco rekli, tak se zas nechapali. Porad premysleli, co ten druhy jak myslel. Nemeli stejny smysl pro humor. Ona neco myslela ze srandy a on se div neurazil - napriklad prihoda s jeho malym Jackem.
Necitila jsem z nich zadnou chemii, neprislo mi, ze by po sobe touzili, zezacatku se ani moc nevyhledavali. Proste cit nula na obe strany a najednou si rekli, ze se miluji. Do toho prvni sex byl uplny no comment.
Riley mi od zacatku vadila. Mela proste divnou osobnost a taky povahu, jak se pozdeji ukazalo. Byla az moc lhostejna, suverenni, skoro az neurvala a az moc uprimna. Samozrejme lhat je spatne, ale umet byt taktni neni obcas na skodu. Rict chlapovi, ze se ji nelibi jeho uces a ani pritom nehnout brvou. No nevim. Plus spoustu dalsich situaci, kdy byla prehnane uprimna.
Hlavni zapletka byla moc. Tohle jen tak clovek neodpusti. A jeste se Riley kolikrat citila nastvane, ze na ni Jack neni mily! Zacatek toho jejiho hnusu jeste jakz takz pochopim, ale od chvile co to zacalo byt mezi nimi vazne, tak stejne to dal dela? Tahle osoba je fakt otres. Od tehle chvile jsem s ni nemela zadny slitovani az do konce knihy. Vubec jsem ji nelitovala, ze mela tezke tehotenstvi. Bylo mi to jedno.
A uz vubec jsem nepochopila, proc mu neplanovala rict o diteti? Nedavalo to zadny smysl.
Boze a taky nechapat jak probiha gynekologicka kontrola v tehotenstvi, to je proste mimo. Byt nastvanej na doktora, ktery dela svou praci? Absolutne nechapu. Uplnej trapas! Doktor ma nenechavy prsty, protoze dela svoji praci? No mam dost Jacku!
Jaktoze byl Max prekvapeny, ze Riley za nej platila dluhy? Prece mu posilala nekolik sms denne ne? Vsak mu to v nich musela rict - takze to zase nedava smysl.
Proc o Jackovi nerekli ze ma spatna zada a ze to neni o alkoholu? Vi nekdo?
Ta kniha byla za me plna nelogicnosti, chovani postav nerealne, chvilemi az trapne nebo nedospele. Je to skoda. Jednicka je pritom pecka.

17.04.2023 2 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Asi takhle - WTF?! Kdyz pominu absolutni nerealnost celeho pribehu, tak navic ta radoby mafiansko “detektivni” linka byla hodne velka ubohost. Plus nejsem fandou pornosexu a povelum jak pro psa. Za me je to ponizujici a ne sexy. Absolutne toxicky gauner je taky ok? Typek klidne muze byt chladny, ale co je moc, to je moc. Jestli je tohle bestseller, tak buh s nama.
Jednu hvezdu aspon za relativni ctivost.

15.02.2023 1 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Do tretice vseho dobreho. Nebo spatneho? Chemie mezi Elarou a Noahem byla nulova. Nechapu, co Noah na Elare videl? Vlastne ani poradne nevim, jak oba vypadali nebo co citil Noah k Elare? Je to vzdy skoda, kdyz jsou city a pocity vykreslene jen z jedne strany. Erotika tam byla takova zadna. A zjevne, pokud chlapec nema kondom, je treba se zase oblect. Ocividne nic jineho nez zasun neexistuje. Celkove to bylo cele povrchni a nudne.

09.02.2023 2 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Diane je pro me absolutni spicka ve svem zanru. Kniha prectena za den a pul. Ani tehotenske nevolnosti me nezastavily! Skutecne kdo jste jeste Diane necetl, rozhodne tak udelejte s kteroukoliv jeji knihou. Skoda, ze Diane nepise rychleji. :)

09.01.2022 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

(SPOILER) Pro me zatim nejslabsi dil. Mnoho veci mi prislo nelogicke.
Propojeni obou pripadu bylo dost pritazene za vlasy. To jako z tech mnoha odlozenych pripadu se Kim dostane zrovna k tomu, u ktereho se ukaze spojitost s jejim soucasnym pripadem? Uplne mimo. Za dalsi neovereni si historky s manzelem u Isobel je strasne ocividny. Proste se spokojili s tim, co jim rekne nejaky clovek, zadny overeni totoznosti. Nemela by taky nahodou policie informovat rodinne prislusniky? Coz je za me manzel a ne domnely milenec. Od te chvile bylo jasne, kdo je vrah.

06.01.2022 3 z 5