betys6914 betys6914 komentáře u knih

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Dámy a pánové, příběh s Cukem sem obrečela jako malá.

19.09.2014 5 z 5

Daň peklu Daň peklu Holly Black

Mohu ji číst snad po sté a stále má to samé jednoduché, ale přesto krásné kouzlo.
Patří ti to, ale ostatní to používají víc, než ty. Co je to?

31.08.2014 5 z 5

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Jednička ve mě nezanechala valný dojem, ale řekla sem si proč si nepřečíst i dvojku. Velká chyba. Tahle kniha je vážně jedna z nejhorších jaké jsem, kdy četla. Autor nemá ponětí, co vlastně píše za žánr. Chvíli je to fantasy, chvíli válečná strategie, jindy zas politický thriler. Jenže to do do sebe nezapadá. Autor také nemám moc fantazii, předhazuje vám napůl pravdivé příběhy a situace z novověku. Čtete si fantasy a najednou BUM! Najednou se mluví o neutrálním Švýcarsku, placení dolary atd. Tyhle detaily neskutečně bijí do očí a až moc velkým skokem vás hodí zpět do reality. Hlavní hrdinové jsou povahově každých deset stránek naprosto jiní a z jejich úmyslů, či pocitů jim věříte leda tak prd. Otřesná kniha, kterou jsem dočetla s neuvěřitelným vypětím sil. Na trojku se vážně nechystám

31.08.2014 odpad!

Popravdě mě tahle knížka hrozně moc zklamala. Čekala sem strhující skoro až hororové drama doplňované děsivými fotkami. Fotky byly to jediné, co se mi líbilo. Ačkoli se kniha netváří, tak je spíš pro čtenáře tak do 13/14 let max. Čekala jsem úplně jiný konec. Hlavní hrdina je dost nemastný neslaný, no zkusila jsem to, ale druhý díl mě neláká.

25.08.2014 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Četla jsem v originále a věřte mi, to je ještě o několik úrovní lepší zážitek!

25.08.2014

Anjel Anjel Jakub König

Tuhle sbírku mám vážně ráda, škoda že nevyšly další díly. Vždy mě dokáže pobavit

25.08.2014

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Tahle kniha je prostě vyjímečná. Věřila jsem jí každé slovo. Ačkoli je děj a jeho zvraty značně absurdní, věřila jsem jí. Garp a jeho svět se pro mě staly naprosto neotřesitelnou skutečností. Bylo to nádherných pár dní.

25.08.2014 5 z 5