berila berila komentáře u knih

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Vidím, že se všem líbila, ale za mě jedno velké zklamání. Pořád jsem si říkala, kdy se konečně něco bude dít a teprve téměř na samém konci se děj trochu rozjel. Nemám ráda spoustu krve a brutality, ale tohle prostě nemělo žádný spád.

06.11.2019 1 z 5

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

Vůbec to nebylo špatné čtení, naopak. Krátké kapitoly mně moc nevyhovovaly, chvílemi jsem se ztrácela. Ten konec mi moc nesedl, ale budiž. Určitě stojí za přečtení.

18.09.2019 4 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Zajímavá a dobře napsaná kniha. Sice jsem na thrillery, ale přesto jsem si tu knihu se zájmem přečetla.

09.09.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

U této autorky se musí pořád opakovat. Prostě kdo umí, ten umí. Z obyčejných věcí vykouzlit taková čtivá díla, prostě fantazie.

Sestry Sestry Bernard Minier

Opět jeden z autorů, který opravdu umí napsat výborné knihy.

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Příjemné překvapení, velmi dobře napsané, určitě sáhnu po další knize autorky.

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Opět výborná kniha, autor umí.

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Můj první kontakt s autorkou. Dobře napsané, dost nechutné a brutální. Hvězdu ubírám za příliš brzké odhalení pachatele (ů), pak příběh ztrácí na přitažlivosti.

09.09.2019 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Jak jinak, než opět výborné. U této autorky nelza ani jinak.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Dobré čtení,nutí k zamyšlení. Díky knize přemýšlím o návštěvě Kopanic.

09.09.2019 3 z 5

Živel Živel Jess Kidd

Ach jo, musím se vymykat, protože tohle "svěží dílko" byla opravdu velká "konina". Za mě naprostá ztráta času, který jsem knize věnovala.

08.08.2019 odpad!

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Tak jsem dočetla s velkým sebezapřením a naprosto souhlasím s komentářem od "allyce", lepší to napsat nejde. Lisu mám ráda, četla jsem od ní "Chyť mě" a to se mi moc líbilo, tak jsem sáhla po této, ale už obálka mi byla protivná a o úrovni raději nemluvit. I když před touto knihou jsem četla "Živel" a to tedy byla srovnatelná "konina". Snad teď budu mít větší štěstí ve výběru.

08.08.2019 1 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Výborný thriller. Šla jsem do knížky, protože se mi líbil seriál "Zločin" od autora knížky. Opravdu moc dobré, všem doporučuji.

17.06.2019 5 z 5

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

Právě dočteno a trochu smíšené pocity. Určitě výborný thriller, ale tohle téma nějak nemusím a už vůbec nemluvím o přílišné brutalitě pachatele. Na druhou stranu jsem pachatele správně odhadla již ve třetině knihy a přesto mě čtení bavilo až do konce, takže všem doporučuji, ale citlivější povahy nechť si dají pozor.

11.06.2019 5 z 5

Mistr úniků Mistr úniků Brad Meltzer

Špatné to nebylo, žádný extra zázrak také ne, ale znám i daleko horší thrillery.

09.04.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

A opět stejně jako u předchozího díla nám autor předloží jméno pachatele (v tomto případě pachatalů) a v tu chvíli mě ten příběh trochu přestává bavit. Pak už se příběh jen táhne a chybí v něm to správné napětí. Bohužel, protože autor psát umí.

23.03.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Dobrý thriller, pro mě zajímavý a netradiční způsob vyšetřování (nepočítám do toho policii - dost dlouho byla v klidu), ale ten konec !!! Ten se mi vůbec nezdál reálný, ale přesto určitě stojí za přečtení.

06.03.2019 4 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

První kniha z této série, která mě tolik nenadchla. Děj trochu rozvláčný, teprve zhruba ve třetí třetině šel dost prudce nahoru. Ale přesto autor patří mezi mé oblíbené.

20.02.2019 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Thrillerem bych to určitě nenazvala, ale jinak perfektní. Trošičku přeslazený konec, ale vůbec mně to nevadilo.

20.02.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět vynikající thriller, je to autor, který nikdy nezklame.

20.02.2019 5 z 5