Benny215 Benny215 komentáře u knih

Hloupost nebo agrese? Hloupost nebo agrese? Mark Solonin

Je až zarážející kolik najde člověk společných věcí,které se děly teď a tehdy,někdy jen stačí zaměnit název jedné země za druhou

15.02.2024 4 z 5

Špionem Běločechů v Rusku Špionem Běločechů v Rusku Jan Rychetský

Nebylo to špatné ale ke konci už se to vleklo

07.09.2023 3 z 5

Nezapomeň na zlé časy Nezapomeň na zlé časy Günter Koschorrek

Chtěl bych napsat že je to skvělá kniha ale bohužel není, je to vyprávění německého vojáka, který není schopen vůbec žádné kritiky toho co německý národ způsobil.

04.09.2023 3 z 5

23. červen aneb Opravdový den M 23. červen aneb Opravdový den M Mark Solonin

Podle mě dobrá kniha, která se i kupodivu velice dobře čte. Co oceňuji nejvíc je střízlivý pohled autora, který ač sám je Rus. Ono to ve světle současných událostí dává tak trochu smysl. Určitě budou následovat další knihy od autora.

01.09.2023 4 z 5

Na cizích křídlech Na cizích křídlech Hans Werner Lerche

Kniha by si zasloužila lepší zpracování co se děje týká ale jinak zajímavé čtení

03.08.2023 3 z 5

Poslední let pilota MIG-25 Poslední let pilota MIG-25 John Barron

Po letech jsem se k ní vrátil, nemyslím, že by se tam od té doby hodně změnilo, na druhou stranu je tady Amerika líčena jako ráj na zemi

13.07.2023 4 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

No byl to nářez, honění Grónského bubáka navíc na místě kde jsou snad všichni příbuzní, nic horšího jsem v poslední době nečetl!

03.05.2023 1 z 5

Paměti donského Kozáka a českého lékaře Paměti donského Kozáka a českého lékaře Nikolaj Andrejevič Kelin

Naprosto uchvacujici láska ke své vlasti.

17.04.2023 5 z 5

Soldat Soldat Siegfried Knappe

Mizerný pohled na válku z druhé strany.Celou dobu jsem doufal, že se něco dozvím, prostě popis z druhé strany ale je to popisováno jako školní výlet.

06.04.2023 2 z 5

Text Text Dmitry Glukhovsky

Pro mě absolutně nečitelné, bylo to jako tlačit kámen do kopce, možná se k tomu někdy vrátím.

05.02.2023

Adept Adept Adam Przechrzta

Za mě docela nuda, nevím asi nejsem vhodný čtenář pro tento žánr.

28.09.2022 3 z 5

První a poslední První a poslední Adolf Galland

je dobré si přečíst i pohled z druhé strany,kdo ale čeká napínavé vzdušné souboje, bude zklamán.

21.09.2022 3 z 5

Obraz Doriana Graye (grafický román) Obraz Doriana Graye (grafický román) Amálie Kovářová

hvězdičky dávám jen za ilustraci,jinak mě to moc nenadchlo takový výcuc pro čtenářský deník

07.09.2022 5 z 5

Messerschmitt Me 262 Messerschmitt Me 262 Mano Ziegler

není to nic poutavého ale zaplní to mezeru v událostech

06.09.2022 3 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Ke konci to přestávalo mít spád, vadilo mi úplně stejně napsané stránky jako v jiné knize ano ty příběhy se překrývají ale obšlehnout doslova několik stránek je moc. Přitom to není špatný příběh, za mě zatím nejslabší

28.08.2022 3 z 5

Tři muži ve člunu (komiks) Tři muži ve člunu (komiks) Nidhi Verma

Jsem plný rozpaků, krásné grafické zpracování ale bohužel jak mě nechytla kniha tak komiks to nezachranil, dávám hvězdy pouze za ilustraci

30.07.2022 3 z 5

Nové vyprávění ze staré Plzně Nové vyprávění ze staré Plzně Karel Pexidr

Prakticky to nemá s Plzní moc společného, zavádějící název, kniha by se měla spíše jmenovat "Babička"

03.07.2022 1 z 5

Zahrádka smrti Zahrádka smrti Jaroslav Velinský

No bohužel tohle už příště ne, pro mě 200 stran utrpení, hodně naivní záležitost ale proti gustu....

12.06.2022 1 z 5

Hlavolam Hlavolam Håkan Nesser

ten nikdy nezklame

12.05.2022 4 z 5

Velitelem v Osvětimi : autobiografické zápisky Velitelem v Osvětimi : autobiografické zápisky Rudolf Höss

trvalo mi docela dlouho než jsem ji přečetl,není to ale tím ,že by obsah nebyl zajímavý, spíš stylem jak je to napsané a ty různé předmluvy a doslovy o tom ani nemluvím.

12.03.2022 3 z 5