Benny215 Benny215 komentáře u knih

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Tak nevím, jsem plný rozporu. Ze začátku jsem byl nadšený čím víc jsem se blížil ke konci začalo to být utrpení. Někdy si začínám myslet, že autor je zkouší co ještě vydržíme. Je to strašně překombinované.

24.02.2023 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Hodně čtivé, jen si od autora dám chvilku pauzu abych se v noci neodkopával

29.05.2022 4 z 5

Hejnické pastorále Hejnické pastorále Vlastimil Vondruška

Až je člověku líto, že to skončilo

06.10.2022 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

myslím že tady srovnání s panem Foglarem vůbec není na místě,je to spíše snaha ho napodobit a musím říci že špatně.

12.03.2022 1 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Je to zvláštně napsané, tak trochu dětsky. Nedá se ale upřít, že to má spád ale nevím zda v tom budu pokračovat. Zlá doba! Snad nikdy nebudu v takové situaci jako lidé v té době.

16.01.2024 3 z 5

Platnéř Platnéř František Niedl

poslechnuto jako audio kniha,neuvěřitelný žrout času v dobrém :)

10.10.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Vůbec to není špatné, dobře se to čte jen ten konec je hodně překombinovaný

10.11.2022 4 z 5

Smrt na druhém břehu Smrt na druhém břehu Dominik Dán

Super, super, super

30.09.2022 5 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Je to silně návykové

26.08.2022 5 z 5

Cigaretka na dva ťahy (limitovaná edícia) Cigaretka na dva ťahy (limitovaná edícia) Dominik Dán

Čte Marián Geišberg, tato kombinace s Dánem je silně návyková, myslím že je to nejlepší načtení Dánovek jaké jsem slyšel. Co se týká příběhu je zajímavý jen trošku neuvěřitelný.

12.12.2023 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Kdo hledá nějaké hluboké čtení tak ať na to rovnou zapomene, žádný Šakespeár to není ale kdo si chce odpočinout tak je na správné adrese, Dán prostě nezklame!

11.09.2023 4 z 5

Rusko plné křížů Rusko plné křížů Alexandr Nikolajevič Jakovlev

Budu muset tenhle typ knih omezit začínám mít psychické probleny, bohužel mě ještě čeká "Hladomor" od Anne Applebaum Gulag už mám za sebou, to není země to je peklo!

28.05.2023 4 z 5

Klikař Beny Klikař Beny Simona Bohatá

Dávám plný počet, nádhera doslova lidská nádhera Přesně je cítit že život je o žití-bytí nikoliv o majetku. Jen mám jednu připomínku karton Startek stál 80 Kčs, protože jako jediný byl balený po 20 krabičkách.
Je to z blbé doby ale tak krásně napsané, že člověk touží v ní žít, já měl "to štěstí"
Beny

11.07.2022 5 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Za mě letos zatím nejlepší kniha co jsem četl,jen mám připomínku k provedení knihy, donutit listy aby zůstaly otočené je nadlidský úkon j, sou zbytečně silné. Jinak po grafické stránce dobře vymyšlené

29.06.2022 4 z 5

Konec dobrý Konec dobrý Irena Dousková

Tak bohužel tohle ne, vlastně nechápu proč byla nominována na cenu Magnesia litera

03.05.2022 1 z 5

13.02.2024 5 z 5

Země Země Marek Epstein

Úžasné, krásné, smutné

26.01.2023 5 z 5

Ruský deník Ruský deník Anna Politkovská (p)

Velice smutné čtení až nahánějící hrůzu. Napadá mě otázka, opravdu tuto knihu nikdo z evropských politiků nečetl? Nebo četl a své chování k putinovskému Rusku to nezměnilo. V každém případě za to co se teď děje neseme odpovědnost celá Evropa!

09.01.2023 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Zatím jediná Dánovka, která se mi blbě četla, né, že by příběh byl špatný jen ten styl nebyl ono, místy to prostě nebavilo

25.11.2022 2 z 5