Bella09 Bella09 komentáře u knih

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Moc pěkná kniha. Napínavá od začátku, jen trochu uspěchaný nečekaný konec.

28.05.2016 5 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Se čtením této knihy jsem dlouho otálela. Neměla jsem pocit, že by se mi mohla líbit a počítala jsem s tím, že ji když tak odložím. To jsem se hodně spletla. Zaujala mně od samého začátku. I když se v příběhu odehrávají nehezké věci, děj je moc pěkně popsaný, tak jemně, pokud se to tak dá říct. Řekla bych, že je to moje největší příjemné překvapení v posledních letech.

17.05.2016 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Kniha se mi celkem líbila. Škoda, že hlavní téma knihy bylo stejné jako u předešlé knihy z této série. Často se dalo lehce odhadnou jaký děj bude následovat i jaká slova budou použita.

25.12.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem nedočetla. Vyvolávala deprese. Asi jsou moje pocity ovlivněny nemocí v rodině.

28.10.2015

Podivný Thomas Podivný Thomas Dean Koontz

Kniha se mi moc líbila, ale ten konec mě hodně překvapil. Určitě budu ve čtení knih od Koontze pokračovat.

21.08.2014 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Výborná kniha. Mnohem lepší než Sestra.

02.05.2014 5 z 5

Krásná podvodnice Krásná podvodnice Catherine Coulter

Kniha zůstala nedočtena. Tato kniha mě velmi zklamala.Jsem zvyklá knihy dočíst i když mi zrovna nesednou. U této jsem to nedokázala.

21.04.2014 1 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Výborná kniha, těžko bych hledala knihu která se mi líbila víc. Film se s knihou vůbec nedá srovnávat.

02.03.2014 5 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Bohužel jsem nebyla schopná knihu dočíst do konce. Jako první od této autorky jsem četla Cizí tvář v mém zrcadle, která mě uchvátila.

02.03.2014

Cizí tvář v mém zrcadle Cizí tvář v mém zrcadle Ilona Borská

Tohle byla kdysi moje první kniha od této autorky, byla jsem jí nadšená.

02.03.2014 5 z 5

Oči oběti Oči oběti John Sandford (p)

Knihu jsem teď dočetla. Je to moje první kniha od tohoto spisovatele.Zpočátku mě úplně pohltila, ale čím jsem byla dál, tím hůř jsem se soustředila. Nevím jestli to bylo mojí chybou nebo knihou. Nicméně, už mám koupené další knihy tohoto autora.

15.02.2014 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha se mi četla celkem dobře. Čekala jsem knihu plnou napětí, ale toho jsem se dočkala až v poslední třetině. Je to pěkně napsaný příběh, který se může stát v každé rodině. Kapitoly jsou psané střídavě z pohledu matky a z pohledy únoskyně. V pozadí příběhu je občas kapitola o synovi únoskyně.

26.02.2018 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Moc pěkná kniha. Lehce se četla, nemusela jsem přemýšlet kdo je kdo nebo se vracet v textu. Táhlo mě to číst stále dál a dál. Chvílemi se mi tajil dech. Mít v krvi po vypití trochy piva 2 promile? A limit za volantem 8 promile? To mě docela rozesmálo.

10.02.2018 5 z 5

Ostrov Ostrov Victoria Hislop

Úžasná kniha. Moc se mi líbí, že jsem se dozvěděla něco o malomocenství. Kniha se četla výborně.

18.01.2018 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Výborná kniha. Četla se lehce a stále mě udržovala v mírném napětí. Liší se od ostatních knih o únosech. V této knize autorka píše o událostech které následují po útěku od únosce. Je pravdou, že jsem čekala více napětí a zvratů. Slibně zněla věta, že si únosce budoval celých 8 let alibi. Čekala jsem kdy to přijde a ono to vůbec nepřišlo. Pokud vyjde další kniha od autorky, určitě si ji přečtu.

19.11.2017 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Přesto, že se mi kniha moc líbila a vyvolala ve mě různé reakce, od smíchu až k pár slzám dojetí, tak si myslím, že mohla být klidně o 200 stran kratší. Vlastně jsme od poloviny příběhu znali řešení a protahování soudního líčení na 300 stran bylo pro mě moc. Jinak jsem moc ráda, že jsem se opět díky této autorce dozvěděla spoustu nových informací, tentokrát o Aspergerovu syndromu o kterém jsem nic nevěděla. Nevím jestli jsem něco nepřehlédla, ale nebylo vám divné kde vzal Jacob dárek pro Thea?

05.08.2017 4 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Od této autorky jsem přečetla několik knih a vždy jsem byla spokojená. Ale dnes je tomu jinak. Z této knihy mi stačilo prvních 30 stran.

13.05.2017 1 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha se četla dobře. Na to kde je Florence jsem sama nepřišla, i když mě to v jednu chvíli napadlo, ale to jsem zavrhla. U ostatních postav jsem měla skoro jasno od začátku. Ale stejně jsem četla s napětím. Určitě zkusím i jinou knihu této autorky.

02.10.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Moje první kniha této autorky. Moc se mi líbila, četla se lehce, rychle. Super oddychovka.

24.07.2016 1 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

U tohoto dílu jsem se nudila, až na pár stránek kdy se něco dělo.Posledních 100 stran bylo pro mě utrpením, jsem moc ráda, že je to za mnou.Místy jsem přeskakovala erotické pasáže, protože se vše jen opakovalo.

03.07.2016 3 z 5