Bell@ Bell@ komentáře u knih

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Jak už to bývá u povídkových souborů, každý si zde najde svůj šálek kávy.. Některé povídky byly lepší, jiné horší.

27.10.2023 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Nenáročná čtivá kniha. Trochu předvídatelná, ale rozhodně nechybí dostatek erotického napětí...

27.10.2023 4 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Knížku jsem zahlédla v Levných knihách, tak jsem jí dala šanci. Zajímavě rozpracované milostné téma v delším časovém horizontu. Postavy se vyvíjí vcelku dobře, i když občas úplně nevědí, co vlastně od života a vztahů chtějí.

06.10.2023 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Za mě jedna z nejlepších knih od této autorky. Splňuje vše, co člověk očekává od románu včetně silné ženské hrdinky, která dokáže být racionální, ale i emoční.

25.09.2023 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Knížku jsem si vypůjčila v knihovně a musím říct, že mě bavila. Je napsaná velice čtivě. Určitě si od této autorky ještě nějakou přečtu!

25.09.2023 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Docela fajn oddechovka, i když jsem čekala více napětí.. Neurazí, ale ani příliš nenadchne..

25.09.2023 3 z 5

Skvělá knížka, kde jsou dokonale shrnuty rozdíly mezi mužským a ženským světem. Autoři využívají výzkumů z několika zemí světa a v mnoha situacích se čtenář najde.

29.04.2023 4 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Příjemná oddechová knížka. Hrdinka sice velice primitivní a marně hledající životní lásku, ale přirovnání autorky jsou prostě skvělé a zaručeně Vás pobaví!

05.12.2022 4 z 5

Vánoční zázraky Vánoční zázraky Alexander Stainforth (p)

Klidné pohodové čtení, které Vás správně naladí na blížící se vánoční svátky.

13.11.2022 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Knížka mě zaujala v knihkupectví a musím říct, že byla skvělá! Přečetla jsem ji téměř jedním dechem. Zajímavé téma, dobře zpracované!

23.10.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tahle knížka měla oproti předchozím velmi táhlý děj, četla jsem jí na etapy několik měsíců. Děj knihy nebyl vyloženě špatný, ale autorka mohla knížku klidně zkrátit na polovinu.

23.10.2022 3 z 5

Lži z lásky Lži z lásky Katrin Korff

Jednoduchá romantická knížka, která má trochu příliš sladké konce, ale jako oddechové čtení je ideální :)

26.06.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Další skvělá knížka od Patrika Hartla, který zkrátka nezklame. Překvapilo mě, že hezky zpracoval i téma výchovy dětí, což není úplně jednoduché. Konec mi připadal trošku předvídatelný, ale určitě stojí za to si tuto knížku přečíst! :)

26.06.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Tato kniha mě ze série bavila asi nejméně. Děj mi přišel zbytečně natáhnutý a vzájemný vztah mezi Fionou a Gabem se posouval poměrně pomalu.

Co ovšem musím vyzdvihnout je konec, který mi vehnal slzy do očí :)

13.03.2022 3 z 5

Uspěchané zásnuby Uspěchané zásnuby Alexandra Bassett

Krásná knížka, jejíž hlavní hrdinkou je sympatická a emancipovaná dívka Abigail, která dokáže překvapit vlastní rodinu svojí tvořivostí.

13.03.2022 4 z 5

Nezavěšujte se Nezavěšujte se Irena Obermannová

Skvělý námět, který však autorka nedokázala přetavit ve čtivou knížku. Výsledkem je dílo, které nezaujme a i přes úsilí je nadlidský úkol ho vůbec dočíst.

13.03.2022 1 z 5

Bílá past Bílá past Maureen Johnson

Zajímavé završení závěrečné triologie Křiváků. Popravdě takové rozuzlení jsem neočekávala, ale bylo vcelku uspokojivé .

28.01.2022 4 z 5

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Skvěle napsaná knížka s velmi překvapivým koncem. Autorka rozplétá příběh Heleny velmi pomalu, ale závěr knížky a rozuzlení stálo za to! :)

22.12.2021 4 z 5

Hra osudu Hra osudu Barbara Wood

Kniha byla čtivá, ale čekala jsem od ní víc. Závěrečné rozuzlení příjemně překvapilo. Romantická zápletka byla jako obvykle celkem předvídatelná...

29.11.2021 3 z 5

Proměna Proměna Jennifer LaBrecque

Druhá část série se mi líbila nejvíce. Příběh Abby působí jako jediný uvěřitelným dojmem a oba hrdinové jsou moc sympatičtí :)

25.10.2021 5 z 5