Bee Bee komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Naprosto něco odlišného než celé Stmívání, které je sice sympatické, ale to je asi tak všechno. Zbožňuju knížky, které nedokážu odložit a musím je přečíst na jeden zátah. A můžu je číst pořád dokola.
Meyerová předvedla, že dokáže napsat chytlavý příběh, který tady ještě nebyl. Celý ten kontrast mezi lidstvem a Duší, který vás nutí přemýšlet o tom, jestli přeci jenom nejsou lepší, to mě fakt dostalo.
Doufám, že se od Stephenie dočkám ještě nějakého takového překvapení :))

29.02.2012 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Už dlouho jsem nenarazila na takhle povedenou sérii. Briggs píše skvěle, každým dílem líp a líp, zápletky nejsou jednotvárné, ba naopak skvěle propojené. Prostě to nemá chybu. Dalšího dílu se snad nedočkám! :)

29.02.2012 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Říct o Procitnutí, že je to zvláštní kniha, je opravdu slabé slovo. Dialogy místy stojí za nic, možná je to i tím, jakým způsobem je kniha psána, ale námět byl skvělý a kupodivu je mi sympatická hlavní hrdinka. Uvidím, jestli změním názor, až si ji přečtu i česky. Doufám, že další dva díly budou ještě lepší :)

24.02.2012 4 z 5

Záhada tajemného zámečku Záhada tajemného zámečku Enid Blyton

Kromě pár knih jsem od Blytonové přečetla všechno. A z nějakého důvodu je tohle moje nejoblíbenější knížka od ní. Doteď si pamatuji, jak jsem ji s vykulenýma očima četla u babičky za peřiňákem :)

15.02.2012 5 z 5