Záhada tajemného zámečku

Záhada tajemného zámečku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4765/mid_zahada-tajemneho-zamecku-IrX-4765.png 4 101 6

Záhady série

Kdo by si napřál mít prázdniny,zatímco ostatní chodí do školy? A když je k tomu můžete strávit ve starobylé anglické vesničce,kde se dá prozkoumat podzemí starého zámečku? Naši kamarádi Roger, Diana, posměváček Pajda a svérázný Barny si dobrodružství užijí do sytosti. A ne jen tak obyčejného.Odhalí nebezpečný gang pašeráků!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Ring o´Bells Mystery , 1951

Jessybelle
26.04.2022 5 z 5

K těmto knihám jsem se dostala až v dospělosti, ale i tak jsou skvělé, mají vše, co má kniha pro děti mít. Možná proto je i moje děti mají tak rády.

pepa4081
06.11.2021 5 z 5

Další série od Enid Blyton a opět jsem nadmíru spokojený. Opravdu nedokážu říct, že by mne nějaká její kniha nebavila. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

Broukodrak
17.04.2019 5 z 5

Zámeček je dobrodružná knížka, taková dětská detektivka. Čtyři nebo tři děti se vypravili do vesnice na ozdravovací pobyt, přijede za nima kamarád, který vlastní opičku a objeví že v zámečku ve vesnici jsou nějací podezřelí lidé. Nakonec to vyřešili společně. Líbila se mi pověst, že se zvony v zámečku rozezní, když se blíží nebezpečí.

Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

Bee
15.02.2012 5 z 5

Kromě pár knih jsem od Blytonové přečetla všechno. A z nějakého důvodu je tohle moje nejoblíbenější knížka od ní. Doteď si pamatuji, jak jsem ji s vykulenýma očima četla u babičky za peřiňákem :)

Jíťa
30.11.-0001 5 z 5

Perfektní! Dodnes si pamatuji, jak pod peřinou, jen s baterkou, s napětím čtu tuhle knížku. Děkuji, paní Blytonová, za ty krásné okamžiky!