bea.mari bea.mari komentáře u knih

Zimní krajina Zimní krajina Anne Passchier

Sice je to kraťoučká knížečka, ale moc se mi líbila. Má krásné ilustrace. Tuto knížku jsem četla bráškovi na dobrou noc a hodilo se to, protože jsme zrovna na horách v zimě.

19.02.2022 5 z 5

Tajemství krve Tajemství krve Sienna Mercer

Je to hodně hezká a napínavá knížka o tom, jak Olívia musela udělat tři zkoušky (zkoušku temnoty, zkoušku důvěry a zkouška krve), aby dokázala, že je hodna poznat tajemství krve. Hned jak jsem to dočetla, tak jsem si šla číst další díl.

27.01.2022 5 z 5

Jasmína a Rádžovy trable s opičkou Jasmína a Rádžovy trable s opičkou Walt Disney

Knížka byla hezká, dala jsem tři hvězdičky, protože mi připadala moc dětská.

31.12.2021 3 z 5

Skandálzubní Skandálzubní Sienna Mercer

Je to nejkrvavější knížka, kterou jsem zatím četla! :)

11.12.2021 5 z 5

Pohádky bratří měsíců Pohádky bratří měsíců Božena Šimková

Mně se líbily všechny pohádky. Četla jsem jednu za měsíc,aby mi to vydrželo celý rok.

28.11.2021 5 z 5

Velkej frajer Nate v zóně Velkej frajer Nate v zóně Lincoln Peirce

Kéž by šlo dát šest hvězdiček... Líbí se mi to víc než poseroutka, protože Gregory má jen jednoho kamaráda a Nate víc a má vtipnější učitele. Když pan učitel něco špatně napíše, tak tomu říkají UP, což znamená učitelská podělávka.

06.11.2021 5 z 5

Kam se vydala Hvězdička Kam se vydala Hvězdička Holly Webb

Dávám 5 hvězdiček, protože se jí narodila mláďátka a protože Jasmína dostala od Hvězdičky koťátko.

30.10.2021 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Přišlo mi legrační, že Rodrick pohazoval u Gregoryho v pokoji svoje oblečení. To je jako moje sestra.

30.10.2021 5 z 5

52 pater 52 pater Andy Griffiths

Bylo to hodně moc vtipné, jako deník malého poseroutky. Nejvíc mi přišel vtipný princ Brambora a mrkvometač.

26.10.2021 5 z 5

Pokladnice překrásných pohádek Pokladnice překrásných pohádek kolektiv autorů

Líbilo se mi to, jsou to hezké pohádky pro holky o vílách, mořských pannách a princeznách.

09.10.2021 5 z 5

Martinka cestuje vlakem Martinka cestuje vlakem Gilbert Delahaye

Je to o tom, jak Martinka cestovala se svým bratrem Honzou a jeli do Lhoty za svojí sestřenicí a bratrancem.

12.08.2021 5 z 5

Anička na horách Anička na horách Ivana Peroutková

Příběhy o Aničce si mi moc líbí.

12.08.2021 5 z 5

Bramborová Bára Bramborová Bára Ivona Březinová

Nejvíc se mi líbil příběh o líné Karolíně a nejmíň se mi líbil příběh Marcela celá z marcipánu, protože ta holka byla hodná a poslušná a dobře se učila, jenom doma pořád tajně jedla sladké a čím víc rodiče chodili do práce, tím víc tloustla.

08.08.2021 5 z 5

Ďábelská zubařka Ďábelská zubařka David Walliams

je to moc hezká knížka

27.07.2021 5 z 5

Cestujeme světadíly Cestujeme světadíly Stanislava Bumbová

Moc se mi líbilo a bylo to taky poučné.

02.07.2021 5 z 5

Martinka na školním výletě Martinka na školním výletě Gilbert Delahaye

Bylo to hodně vtipné, protože jeden kluk Pepík spadl do rybníka a topil se a jeden pán ho zachránil a Pepík byl celý od kapradí. Bylo to prostě hezké.

26.06.2021 5 z 5

Martinka a neposedná fretka Martinka a neposedná fretka Gilbert Delahaye

Je to moc hezká knížka a moc se mi líbila a přišlo mi vtipné, že její kamarád Mikuláš jí nepoznal, když se převlékla za strašáka do zelí.

26.06.2021 5 z 5

Anička a cirkus Anička a cirkus Ivana Peroutková

ta kniha se mi moc líbila.

25.06.2021 5 z 5

Poprask v ZOO Poprask v ZOO Peter S. Milan

(SPOILER) Je to napínavá knížka a taky vtipná, protože zajíc na atletické olympiádě uspal sám sebe. Naštěstí na to Lišák přišel.

23.06.2021 5 z 5

České pověsti pro malé děti České pověsti pro malé děti Martina Drijverová

Dávám pět, ale nelíbilo se mi, že Dalibor byl odsouzený k smrti a nikdo nechtěl slyšet pravdu. A taky se mi nelíbilo, že tam není o dívčí válce.

17.06.2021 5 z 5