barusak1 barusak1 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem nedočetla. Takovou kravinu jsem dlouho v ruce neměla.

25.05.2016 odpad!

Pavouk Pavouk Lars Kepler

No ... Teď jen se dočkat dalšího dílu

29.05.2023 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Čekala jsem více. Pro mě mírně překombinované

13.04.2018 3 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Za mě je to jedna z nejlepších kriminálek, které jsem za poslední dobu četla. Už aby vyšel další díl

07.01.2024 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha se mi moc líbila, skvělá zápletka a vyšetřovatelé byli skvělí hlavně Tilly. Těším se na další díl

20.08.2020 4 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Tohle byla dobrá volba. Autorka krásně vystihla australské městečko, popis krajiny, lidi a jejich chování. Jsem nadmíru spokojená a doporučuji

27.03.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělá kniha, můj nový oblíbený autor ...

06.12.2016 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Jako vždy jízda ...

29.05.2023 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Skvěle napsaná kniha. Bratři byli skvělí a moc jsem si je oblíbila.

05.04.2019 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Krásná kniha, velmi dobře napsaná. Četla se sama, nádherný příběh. A těch slz co jsem uronila, ale stálo to za to

11.09.2016 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

První kniha od autora a ne poslední. Kniha je skvělé napsaná, příběh plyne a nakonec fandite hlavnímu hrdinovi

23.08.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Skvělý příběh, ale Kim mi trochu pije krev. I přesto si přečtu další díl

23.01.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbila. Sice vraha jsem tušila, ale ani tak mi to nevzalo požitek z knížky, Sice hlavní vyšetřovatelka byla sem tam na facku a o vedení ani nemluvím, ale i tak se těším na další díl

11.01.2017 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Další skvělá kniha od autora. Jsem nadšená a těším se na další díl

30.10.2016 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Pro mě naprosto skvělá detektivka. Carla a Asada jsem si hned oblíbila. Čtivá, napínavá. Sice únosce jsem odhadla docela brzo, ale to nic nemění na kvalitě knihy. Těším se na další díl, který již mám připravený

26.09.2016 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

No až na ubrečenou Bellu, která neví co chce a na Edwarda ( no pro mě nejhorší postava i s Bellou ) mi kniha líbila. Jinak rodina Cullenovic a taky vlkodlaci skvělé. Bitva skvělá .... Jinak čtení pro dlouhé zimní večery kdy si chce člověk odpočinout

30.05.2016 4 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Po přečtení první knihy jsem měla jasno ... potřebují další díly. Velmi jsem si oblíbila hlavní hrdiny a doufám, že najdou ty padouchy co jim pomohli za mříže...

28.12.2023 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Jako vždy paráda

21.06.2019 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Jako vždy skvělé čtení a ten konec... Beru další díl

12.02.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Sice chvílemi mi přišla dlouhá, ale ve finále skvělý příběh. Těším se na další díl

20.12.2018 5 z 5