barca14 barca14 komentáře u knih

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Kniha byla zase velice poutavá, velice dobrý nápad (vymazání paměti) to jsem opravdu nečekala ;D Těším se až si přečtu 4.díl

03.03.2013 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Úplně stejně úžasná, jako první díl.D

24.12.2012 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Kniha je opravdu krásná a originální. Popravdě jsem čekala šťastný konec a byla jsem trochu nepříjemně překvapená, ale i tak úžasný konec. Postavy mi byly sympatické a po dlouhé době jsem si přečetla opravdu dobrou knížku!

05.01.2014 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Knížka se mi líbila, ale musím souhlasit s ostatními, že Polibek pro Annu byl určitě lepší:)

13.09.2013 4 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Zajímavá knížka. Nikdy jsem dobrodružné knížky nevyhledávala, ale tato se mi opravdu líbila :)

15.06.2013 2 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Knížka byla úžasná. Nádherné zakončení, jenom mě mrzí, že už není další díl. Všem doporučuji, opravdu krásná série :)

15.06.2013 4 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Knihu jsem už nějaký ten týden měla doma, ale do čtení se mi moc nechtělo, protože jsem od knihy moc neočekávala. Až nedávno jsem se rozhodla, že si knihu konečně přečtu. Začátek si mi líbil, ale asi v prostředku knihy sem se začala trošku nudit. Knihu sem ale přečetla a musím říct, že se mi nakonec líbila. Asi si přečtu i druhý díl.

26.05.2013 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Tento díl se mi líbil, ale na ten první to nemá. Bylo tam sice vše proto, aby byla kniha dobrá, ale asi jsem čekala něco víc. I přesto si přečtu třetí díl.:)

12.05.2013 4 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Zajímavá kniha a novými nápady, ale mně se teda první díl líbil více:) Tento díl mě nedokázal vtáhnout do děje, ale i přes to jdu i do toho třetího:)

28.04.2013 4 z 5

Posledná kvapka Posledná kvapka Jeffrey Patrick Kinney

Určitě slabší než první díl, ale i tak celkem zábavná knížka:)

26.03.2013 3 z 5

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Podle mě zajímavá kniha :)

17.03.2013 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Krásný, úchvatný, smutný, asi tak by se tento díl dal popsat. Čekala jsem nakonec nějakou zápletku, ale tahle mě opravdu dostala:(

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Velice napínavá knížka, krásná jako celá série VA.:)

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Krásná knížka, jako Zavržený, všem vřele doporučuji:)

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Tahle kniha nebude patřit k mým nejoblíbenějším, není to kniha, od které bych se nemohla odtrhnout, ale zajímavý nápad a proto 3 hvězdy..

17.03.2013 3 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead