barborelka barborelka komentáře u knih

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Asi takhle......víc se mi líbí její romány ze současnosti......autorka je to skvělá, ale tohle mi k ní moc nesedělo ;-)

22.02.2016 3 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Prvně jsem byla zklamaná! Alkoholismus nemám rada a hlavně u ženské ne! Takže za mě zklamání

21.01.2016 3 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Hrozna kniha, vzala jsem si ji do nemocnice, ze bude srandovni a ouha pekny preslap. Strasne bije do oci ze autorka je nemka, spatne se mi cetla (preklad) byl sileny.....same katastrofa a ouha, ..pro me velke zklamani :-/

23.12.2015 odpad!

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Za mě zklamání teda :-/ téma domácího násilí je ožehavé a to jak tiše hrdinka snášela rány kvůli mladším příbuzným jsem nechápala.....ano pokud by byla malé dítě a nemohla se bránit tak jo,ale v 16-ti letech....ale kdo ví.....jak člověk na tuhle situaci zareaguje.....konec byl zvláštní a teda nevím jestli se mi chce číst 2.díl :-N

13.12.2015 3 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Bohužel mě nijak extra nenadchla :-/ děj takový nijaký....na to jak mi byla doporučována jsem čekala terno a bohužel nic......třeba se k ní někdy vrátím a můj názor bude jiný. Uvidíme......

04.11.2015 2 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Tak dočteno.....moc jsem se na tuhle knihu těšila, ale nebylo to přesně to co jsem očekávala. Kniha byla neuvěřitelně smutná, deprese z ní úplně dýchala....není se co divit...ale čekala jsem trošku klasický příběh, kdy tu bude láska jako trám, všechno zlé se jako mávnutím proutku otočí......

19.10.2015 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Nenadchne, neurazí.....ke konci jsem už i přeskakovala......

05.10.2015 3 z 5

London Road London Road Samantha Young

Další skvělé čtení ;-) Kniha se mi moc líbila ;-)

28.09.2015 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Ach moje drahá Lynn :-D co mi to děláš....? Zase úplně super kniha, nádherný příběh, úžasné hl.postavy. I když Roxy bych někdy trošku propleskla, ale co už :-D Jinak kdyby se mi stalo to co Roxy tak bych se asi poprděla strachy :-p

28.09.2015 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Nejdřív se mi kniha vůbec nelíbila, přišlo mi to přehnané a hlavně Pandoru jsem moc nemusela z předešlých knih.....ale pak už byl příběh mnohem lepší. Hlavně otevření Pandořiny skříňky to jsem fakt nečekala :-D.

16.09.2015 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Probstová je super autorka....:-D a její další kniha je toho důkazem. Pěkné, romantické čtení...přesně akorát do sychravého podzimního počasí ;-) Doporučuji

08.09.2015 4 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Tak ještě ted jsem překvapená :-D ...ze začátku příběh nic moc až jsem si říkala co to vlastně čtu....ALE Becca je opravdu mistr v tom jak čtenáře zmást :-D....a od půlky knihy jsem měla permanentně zvednuté obočí a říkala si CO...? COŽE...? TO SNAD NE....? :-D ....
Pěkně napínavé čtení, kde nechybí ani ten něžný i když trošku krkolomný vztah mezi "úhlavními" nepřáteli ;-)

08.08.2015 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

:-D :-D :-D knihovník překvapil :-D pěkné oddechové čtení ;-)

05.08.2015 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Za mě bohužel velké zklamání :-(....příběh mě vůbec nebavil, ničím nechytil...prostě nic...jediné co bylo dobré byl Ridick :-D

06.07.2015 2 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Lynn je moje srdcovka x-)....I když na Terezu a Jase to nemá, ale to je jen můj názor.
Malinko mi vadilo jak byla Calla "natvrdlá" na vše se ptala co? Proč? Jak to? Ale za to mohla její nezkušenost. Jako další mi vadilo to její šílené příjmení Fritz :-o jako první se mi vybaví šílenec co držel 24 let svou dceru ve sklepě ...brrr :-( ale jak říkám můj pocit ;-)

Jinak autorka je opravdu moc fajn, její knihy jsou super !!!!! DOPORUČUJI

02.07.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Moc hezké čtení x-) určo doporučuji!

02.07.2015 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Ach ho :-( už je konec....nenenene! Dokonalá série, napínavý příběh, super postavy. Pěkný konec x-) a na konci mě mile překvapila Zoe....! Celou sérii všem doporučuju, nezůstala nic dlužná předešlé Vampýrské akademii a je to sakra dobré čtení!!!! Sbohem Adriane ;-*

07.06.2015 5 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Nádherné završení série Travis :-D :-D :-D bylo to svižné a krásné čtení. Víc netřeba psát x-) Lisa je opravdu TOP autorka!!!! DOPORUČUJI

12.05.2015 5 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Nenadchne a neurazí ....nevím co víc k tomu napsat :-/

10.05.2015 3 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Nejzdařilejší díl ;-) možná je můj pocit umocnění tím, že jsem se nedávno vrátila z Milána a popis památek jsem měla v živé paměti ....nicméně opět se jedná o pohodičkový román.

Ale přirovnání k 50- ti odstínům....tsss....:-D to fakt ne....bohužel naše drahá E. L. James tím svým "super" počinem po kterém blázní tisíce žen (nechci nikoho urazit !) odsoudila k nechtěnému zaškatulkování a srovnávání snad každou knih, kde chlap rád je dominantní.....

Takže za mě určitě jo, Itálii miluji a když si chcete odpočinou a přečíst si něco u čeho nemusíte přemýšlet tak doporučuji ;-)

29.04.2015 4 z 5