BarBarBar BarBarBar komentáře u knih

Vango Vango Timothée de Fombelle

Nemám slov. To byla taková krása a nádhera! Už teď vím, že si Vanga brzo přečtu znovu. Nějak si nedovedu představit, že už bych se k němu neměla dneska večer vracet. Bude se mi stýskat. Opravdu krásný, jemný, dojemný, napínavý příběh, který Vás nechává napnuté až do poslední stránky. Protože tolik zvratů, co kdyby náhodou se vše ještě otočilo. Opravdu silný příběh, tak jako všechny od Timothéeho!

27.05.2021 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

DOKONALOST!!!!!! Další knihy prosím :)

10.06.2016 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Tak tohle byla paráda! Přečteno jedním dechem. Korju jsem si prakticky okamžitě oblíbila, fandila mu a soucítila jsem s ním. Nakonec se, ale přeci jen začal proměňovat do podoby v jaké ho známe v Hunger games. Vůbec by mi nevadil další díl. Přeci jen kniha končí když je mu 18, klidně by se vešli i díly dva.

15.02.2022 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Kdyby to nevyprávělo dítě byla by to velmi smutná kniha. Ale Elsa je fajn a prostě jiná. Mě se příběh moc líbil! Rozhodně si přečtu i další autorovo knihy.

26.06.2020 5 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

(SPOILER) Pro některé možná SOILER!!! Jedním slovem nevím. Nevím co si o posledním dílu mám myslet. Napínavé to bylo o tom žádná, ale ten konec. Na jednu stranu se mi líbil, kvůli té vizi která se uskutečnila. Jenže na druhou stranu skončil tím příběh, který mě zajímal víc a to osud královny Kelsei a jejích druhů. Sama to přece všechno měla vybojovat a pokud ne tak měla při boji za lepší Tearling položit život a ne si jen tak přeskočit.... Kdo četl, ví kam. Kniha je čtivá a napínavá, ale za mě kvůli příběhu zklamání.

08.05.2018 3 z 5

Stínozem Stínozem Peter Straub

Nesnáším nedočtené knihy, ale tohle se fakt nedalo...

18.12.2020 odpad!

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Hltala jsem každé slovo. Skoro na každé stránce mi šly slzy do očí. Ke konci už jsem měla trvalou husí kůži. Nádherný příběh!

12.03.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Ale jo, líbilo se mi to. Samozřejmě znám lepší detektivky, ale tohle vůbec nebylo špatné. Ze začátku jsem si špatně rozuměla s Erikou, ale nakonec se to zlepšilo. Vraha jsem absolutně netušila a když ho odhalili jen jsem zírala, což jsou další plusové body. Čtivá, příjemná kniha. Jde se na druhý díl.

25.02.2017 4 z 5

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Ale jo, mě se to líbilo. Krásný popis, super atmosféra nu a ten konec! Bolton je má favoritka!

27.04.2020 4 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Celá série byla skvělá! Zpracování knih je na výbornou a i příběh stojí za přečtení! Úplně je mi líto, že už je konec. SPIROOOO!

02.12.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jo, mě se to líbilo! Trochu přehnané to sice bylo, těch mrtvých taky mohlo bejt míň. Ale jinak to bylo super! Joona je jednička!

14.01.2019 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Celá kniha naprosto super. Od začátku až ke konci je to napínavé, nutí Vás to číst dál a dál, víc a víc. Ale, ale, ten konec. Po tom rozjezdu a celkovém průběhu knihy jsem čekala, já nevím, možná větší odhalení, bombu, která by to dotáhla na větší psychoušskou úroveň, nevím jak jinak to napsat. Ale jako celek se mi to moc líbilo.

11.10.2017 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Velmi čtivá, jen taková nijaká. Nevím jak to napsat. Psychouš táta a syn super. Jen jsem na konci čekala nějaké větší odhalení, nějaký ten šok a husí kůži. Ale i na další sběratele si ráda počkám :)

13.09.2017 3 z 5

Gloria Gloria Timothée de Fombelle

Dlouho jsem nečetla něco tak krátkého a přitom tak silného! Už když mu Ferddy na konci svléká kabát, mi to došlo, a spustily se slzy. Děkuji za takovou krásu, smutnou a přitom šťastnou!

23.02.2023 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Kniha běží jako dobře promazaný Řetěz. Krátké kapitoly, hlavní postavy jsou příjemné, děj krásně plyne. Konec je lehce předvídatelný, ale přitom napínavý až do poslední strany.

18.04.2021 4 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Je to víc dětské, ale přitom tak drsné jak jen to být může! Ne příliš vzdálena budoucnost...Četlo se to samo.

05.07.2020 4 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Nakonec to dopadlo úplně jinak než jsem čekala. Ale, ale ta překombinace už na mě byla asi moc. Stačila by mi jedna kniha z WOW odhalením. Protože to jak se to vleklo mě úplně připravilo o radost z konečného odhalení. V první knize jsem si tipla úplně špatně, ale už během druhého dílu začínáte tušit kdo a jak. Pak už jen drobnost ohledně vraha, ale ta už pro mě nebyla tak podstatná a proto mě ani neohromila. Náročné a vleklé to bylo.

12.04.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tak pro mě zatím nejlepší Lapena! Už jsem si říkala, že je to pro autorku poslední šance, protože předchozí dvě knihy se prakticky nedaly číst. Tohle mě bavilo, rychle to odsýpalo, hrdinové jsou takový průměr. Nikdo mě neštval a nikoho jsem si neoblíbila. Rozhodně můžu doporučit.

12.03.2020 4 z 5

Temná krev Temná krev Elly Blake

Celá série mě velmi nadchla! Škoda jen že tento díl není i v papírové verzi. Bude mi chybět v knihovně. Čtivé, napínavé, láska, prostě je tam vše. Doporučuji!

29.02.2020 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Za mě nejslabší, konec byl uspěchaný, žádná husina, žádný wow efekt. A navíc mi přijde, že se vše tak nějak opakuje. První dva díly jsou blízko Munchovi a teď Mia? Nevím nevím. Ztratilo to pro mě kouzlo. Snad byl tento díl poslední. Bylo by fajn kdyby autor přišel s něčím novým, protože nepíše vůbec špatně a další knihy od něj bych si velmi ráda přečetla. Jen už ne Miu a Muncha.

24.09.2019 3 z 5