Barabora Barabora komentáře u knih

Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Miloš Kratochvíl

Super kniha. Vtipná, milá, prostě super. Ale protože, to není úplně nejlepší kniha, pro děti, kterou jsem poslední dobou četla, tak dávám 4*. Každopádně dej byl vymyšlený dobře, a dobrý nápad. Tohle, by mě asi nenapadlo.

18.03.2021 4 z 5

Všechna moje strašidla – Strašení na jedničku Všechna moje strašidla – Strašení na jedničku Thomas Brezina

Brácha to četl, a super.

16.03.2021 5 z 5

Tajemství strašidelného zámku Tajemství strašidelného zámku Thomas Brezina

Brácha to četl, a moc si to pochvaloval. Za něho můžu zhodnotit 5*. Chtěla jsem si to také přečíst, ale už by mě to nebavilo.

16.03.2021 5 z 5

Dědečku, už chodím do školy Dědečku, už chodím do školy Ladislav Špaček

Na tuhle knihu, vzpomínám, a budu ještě dlouho v dobrém. Četli jsme ji s mamkou, když jsem byla malá, a skvělý. Moc mě to bavilo

15.03.2021 5 z 5

Emily Pírková a začarované dveře Emily Pírková a začarované dveře Holly Webb

Super knížka. Přečteno jedním dechem.

03.03.2021 4 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Přečteno jedním dechem. Super. Stejně super, jako film. Na každém je něco.

26.02.2021 5 z 5

Prométheus Prométheus Aischylos

Poslouchala jsem audioknihu. Nebylo to špatně, ale tohle není žánr, který bych si vyhledávala. Měli jsme to za úkol v literatuře. Tak, co jsem měla dělat? Ale jak říkám. Nebylo to tak špatné.

25.02.2021 3 z 5

Černé díry a strýček Albert Černé díry a strýček Albert Russell Stannard

Knížku jsem si rozecetla, poněvač jsem čekala, že tam bude nějaké dobrodružství a napětí. Ale nic. Že se třeba Gedanken ztratí v černé díře. Ale záře nic. Tak jsem knihu odložila. Budu to počítat, že jsem ji dočetla, protože k tomuhle, se už fakt nikdy, ale nikdy nevrátím. Popravdě, nechápu to vysoké hodnocení. Nebylo to nic vůbec o ničem. Nevím, jestli to není proto, protože ve škole, ještě nějak zvlášť fyziku nebereme. Ale podle mě, to je ničem.

25.02.2021 2 z 5

Památníček. Narodil se človíček Památníček. Narodil se človíček Jarmila Langerová

Nejdůležitější kniha v mé knihovničce. Když budu chtít vědět Např., kolik jsem vážila, když jsem se narodila, normálně si to tam přečtu. Vyplňovala to mamka. Doporučuji!!!!! :)

25.02.2021 5 z 5

Nauč mě písničky Nauč mě písničky Edita Plicková

Noty super, všechno super, já jsem spoko.

366 pohádek na dobrou noc 366 pohádek na dobrou noc kolektiv autorů

Hej jako, no______ Co na to říct? ____________ Klasické pohádky.

24.02.2021 3 z 5

Atlas světa - s aktualizovanými tematickými mapami Atlas světa - s aktualizovanými tematickými mapami kolektiv autorů

Jasně, že mi to už v lecos pomohlo! :-//// :-)))))))))))

Kouzelné srdce Kouzelné srdce Kristina Ohlsson

(SPOILER) To je ta nejsmutnější kniha, kterou jsem kdy četla.
NEJVĚTŠÍ SPOILER NA SVĚTĚ:
Asi je to ode mě PODLÉ, ale proč nemohla umřít Charlotta?

Hanko, zachraň štěně! Hanko, zachraň štěně! Věra Hudáčková Barochová

(SPOILER) Kniha byla dobrá, už proto, protože sama si pejska přeju.
(SPOILER) Ale byla jsem zklamaná, že Hanka odmítla Patrika. Takový hezký pár by to byl.
Proto 4*.

20.02.2021 4 z 5

Kamarádky ze zámku - Tajemství ztracených šatů Kamarádky ze zámku - Tajemství ztracených šatů Paula Harrison

Bavilo mě to víc než první díl. Celou duologii, hodnotím pozitivně.

20.02.2021 5 z 5

Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky Paula Harrison

Super. Sice si nepamatuji, o čem to bylo, protože jsem to četla před dlouhou dobou, ale bavila mě.

20.02.2021 5 z 5

Já, písnička (1) Já, písnička (1) * antologie

Je to super.

18.02.2021 5 z 5

Já, písničkář Já, písničkář Tomáš Klus

To si děláte srandu?! Do té doby, než jsem tuto knihu, dostala k Vánocům, jsem o její existenci, ještě nevěděla. Super knížka.

18.02.2021 5 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Určitě pěkná kniha. Obdivuji, Karla Čapka, že to napsal i nakreslil sám. Ale není je to lastne, jen o tm, že jedno štěně roste.

18.02.2021 4 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Knihu jsem četla, už v 1 třídě a bavila mě. Ne, že by to byla kniha, na kterou, budu vzpomínat celý život, nebo tak, ale hezky napsané a krásné ilustrace.

18.02.2021 4 z 5