Barabora Barabora komentáře u knih

Pytlík a flaška Pytlík a flaška Anna Novotná

Vtipné

03.04.2021 5 z 5

Vynálezce Alva Vynálezce Alva Klára Smolíková

Není to můj šálek kávy, ale celkem dobrý.

03.04.2021

Sám doma Sám doma Todd Strasser

Celkem dobrý

03.04.2021 3 z 5

Planeta Země je úžasná Planeta Země je úžasná Lisa Regan

Super mně se to líbilo

03.04.2021 4 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Celkem dobrá kniha, ale tohle není to, co bych si nějak výrazně vyhledávala.

03.04.2021 3 z 5

Medovníček a Medulka Medovníček a Medulka Jan Lebeda

Tenhle díl medovníčka, se mi líbil asi nejméně. Z toho důvodu, že se tam Medovníček loučí, a Medulka mi nějak nepřirostla k srdci. Ale Medulínek to vše spravil.

03.04.2021 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Narnii naprosto miluju. ❤️

03.04.2021 4 z 5

Hilda a Sofie Hilda a Sofie Hana Knopfová

Neoslovila mne. Nevím, proč. Prostě mne moc nebavila. Zkrátka jsem knihu nedočetla, a ani dočíst nehodlám. Ještě větší zklamání je to, že jsem měla od knihy opravdu hodně velké očekávání. Navíc, je to o baletu, a mně fakt naštvalo, protože balet mám moc ráda, takže veliké zklamání.
Nebudu to hodnotit, nebudu zlá. Kniha je povedená, s té druhé stránky. -
Z obálky. Ta je fakt povedená. A i autorka se snažila to ne, že ne.
Takže se fakt omlouvám. Opět, mně berte s rezervou, Ne každému, se líbí všechno. ❤️

03.04.2021

Češi 1918: Jak Masaryk vymyslel Československo Češi 1918: Jak Masaryk vymyslel Československo Pavel Kosatík

krásná obálka, ale jinak mne nic neoslovilo.

02.04.2021

My name is Čičák My name is Čičák Martina Skala

Vtipné, výstižné tak, jak to má být.

02.04.2021 5 z 5

Samá voda Samá voda Jeff Kinney (p)

Brácha to četl, a moc se mu to líbilo. Měl to přečtené za necelé 2 dny. Tak jsem se do toho pustila také. A nebavilo mně to. Nedočetla jsem. Takže, za bráchu 5*.
Za mně 3*. Ale nic ve zlém. Chápu ty vysoké hodnocení. Takže, mně berte s rezervou.

02.04.2021

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Super díl. Já vřele doporučuji

02.04.2021 5 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

Od této autorky, jsem čekala lecos. Nebylo to tak špatné.

25.03.2021

Moje první zahrádka Moje první zahrádka Martina Drijverová

Nic zvláštního, zajímavého, ano nic co by mně přitahovalo. Odpad nedám, ale tahle kniha, mně fakt v ničem nepomohla. Nedočetla jsem, a ani nedočtu.

25.03.2021 1 z 5

Na vlásku / Alenka v říši divů Na vlásku / Alenka v říši divů Walt Disney

Nevím, co na to říct. Přečteno za pár minutek, a to je ta nevýhoda. Souhlasím s komentářem podemnou, protože kniha je opravdu určena na věkové kategorie 6 - 8 let. Za mně je lepší Locika, než Alenka v říši divů.

23.03.2021 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Docela hezké příběhy. Ale já na tohle nejsem. Do čtení jsem se mnohdy netila. Ale došla jsem až na samotny konec. Některé bajky se mně líbili více, některé zase méně. Knihu hodnotím kladně.

22.03.2021 4 z 5

Podivuhodný ledostroj Podivuhodný ledostroj Erica David

Upřímně? Tenhle díl ať si strčí za klobouk. Líbil si nejméně, a tak proti, jsem ho nedočetla. Nevím, jestli si přečtu, i nějaké další díly. Knihu jsem četla v létě minulého roku, a pořád si nejsem jistá, jestli chci i ostatní díly.

22.03.2021 1 z 5

Žhavé dobrodružství Žhavé dobrodružství Erica David

Tohle byl nejhezčí díl. Doporučuji

Sláva naší královně Sláva naší královně Erica David

U této knihy, to bylo trochu komplikované. Četla jsem ji totiž první
Tuhl jsem považovala, za první díl, a první důl, že druhý díl. I tak se to dalo zvládnout. A vlastně jsem to ani nepoznala.

Vzpomínky a kouzla Vzpomínky a kouzla Erica David

Super knížka. Přečetla jsem ji téměř hned. A myslím si, že je to rozhodně lepší, než nějaká Anna a Elsa, kde je tak málo čtení, že to přečtu za PÁR minutek.