bagel Online bagel komentáře u knih

Bičování mrtvého koně Bičování mrtvého koně Roman Cílek

Nedávno mě povídková kniha jiného autora z této edice hodně zklamala, ale tyto povídky se mně líbily. Bylo to pestré a čtivé počtení.

08.07.2017 4 z 5

Anna zachraňuje svět Anna zachraňuje svět Michaela Štěchová

Škoda, že kniha byla tak krátká. Bylo to zajímavé, zábavné i poučné.

03.07.2017 4 z 5

Hotelstory aneb když to hosté rozbalí Hotelstory aneb když to hosté rozbalí Vladimíra Černajová

Hodně vtipná kniha a plusem bylo, že se děj odehrával v mém regionu. Ta prázdninová středoškolská brigáda byla určitě v Seliku!

22.06.2017 4 z 5

Francouzská jízda Francouzská jízda Ivana Peroutková

Před vydáním jsem se na ni hodně těšila, ale pak jsem četla několik nepříliš nadšených recenzí a musím s nimi souhlasit.

19.06.2017 2 z 5

Šťastné a veselé Šťastné a veselé James Patterson

má první kniha od tohoto autora, dost dobré

19.06.2017 4 z 5

Som mama Som mama Kristína Farkašová Tormová

Zkraje zábavné, pak už mírně stereotypní.

30.05.2017 2 z 5

Dívka o půlnoci Dívka o půlnoci Katarzyna Bonda

Až moc spletitý, ale zajímavý děj. Někdy autorka zaběhla do přílišných podrobností, ale nakonec vše do sebe zapadlo. Baví mě detektivky z různýh oblastí Polska.

29.05.2017 4 z 5

Kouzelné koláče Kouzelné koláče Ellery Adams

Zase tak moc knih z žánru cozy mystery u nás nevychází a tato je obzvlášť povedená.

29.03.2017 4 z 5

Omamná chuť anýzu Omamná chuť anýzu Klaus Eckhardt

Dost slabé, ani ta Kréta to nezachránila. A postava detektiva mi nebyla vůbec sympatická.

29.03.2017 2 z 5

Pes, kocour a sirotek Pes, kocour a sirotek Renáta Fučíková

Byla jsem natěšená z hodnocení a čekala trochu víc. Příběh ale nebyl špatný, mluvící zvířata mu dodávala humor a tak krásné ilustrace se dnes již v knihách moc nevidí.

04.03.2017 4 z 5

Poppy Day Poppy Day Amanda Prowse

Moc pěkný příběh, i když někdy trochu nepravděpodobný.

06.02.2017 4 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Mám tuto autorku moc ráda a toto je snad její nejlepší kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Laik si neuvědomuje, jak různé formy a projevy autismus má. A velice názorně popisuje chování člověka s Aspergerovým syndromem. Knihu bych doporučila všem dětem i dospělým.

25.01.2017 5 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

čekala jsem víc...

07.01.2017 3 z 5

Korektor Korektor Jana Kilianová

Hodně vtipné!

Tlumočník nemocí Tlumočník nemocí Jhumpa Lahiri

Zajímavý pohled na život přistěhovalců do jiné země.

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Jednu knihu Dominika Dána jsem nedočetla, ale tato mě zaujala a určitě se pustím brzy do dalších. Děj rychle ubíhal, osvěžením byly dialogy mezi policisty.

Všechny čtyři hvězdičky Všechny čtyři hvězdičky Tara Dairman

Moc jsem Gladys fandila a líbilo se mi, jak vynalézavě dokázala jít za svým snem. A taky jsem měla chuť na všechna ta úžasná jídla!

20.11.2016 4 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Zpočátku jsem se párkrát zasmála, pak už to bylo poněkud jednotvárné...

19.11.2016 2 z 5

Náš nejmladší má čtyři tlapky Náš nejmladší má čtyři tlapky Dana Gringel

Milá humorná oddechovka, bavila jsem se. Líbilo se mně, že líčila převážně tu horší část soužití se psem, ale s dobrým koncem.

20.10.2016 4 z 5

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Petra Nachtmanová

Slabé dvě hvězdičky. Asi jsem knihu nepotkala ve správné době a nepřipadala mně vůbec humorná.

12.09.2016 2 z 5