bafuskyBaf bafuskyBaf komentáře u knih

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Dobře napsaná kniha. Skvěle zpracované a hlavně hodně čtivé. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Už se těším na další díl :-)

31.12.2017 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Takhle knížka by si zasloužila i o hvězdu víc.. Krásná, romantická knížka. Moc sem si to čtení užila. Hlavní hrdinové k sobě pasovali a chemie mezi nimi byla znát.

07.03.2023 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Mě se to rozhodně líbilo více než předchozí kniha Neprofesionál. Wyatt mi byl moc sympatický a Melina taky, klidně to mohla být delší kniha.
Všechno v té knížce fungovalo jak mělo.

12.08.2021 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Jejej...nová závislost...Defy byla taková jednohubka...skvěle se to četlo, děj ubíhal. Metody a Jamie mi byli sympatický..Jdu číst další díl.. :-)

15.03.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Rodinné drama. Adam mi byl trošku více sympatičtější. Četlo se to skvěle, vtáhlo mě to do děje.

04.03.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Moje první duchařina. Musím říct, že se mě kniha líbila. Nechtěla jsem ji odložit, i když jsem měla husinu... Nutilo mě to číst dál. Určitě si ráda přečtu další knihy.

18.02.2021 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Tahle knížka mě fakt bavila. Ty jejich slovní přestřelky...:D Fakt super druhý díl.

26.03.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Super čtení. Čte se to jedním dechem. Jsem zvědavá na pokračovaní. Hlavně na to jak to bude s Erikou a Petersonem.

03.10.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Super romantika. Jdu zhltnout další díl :-) Tyhle autorky opravdu skvěle píšou. Můžu jen doporučit

26.07.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Hustá kniha...Přemýšlím, kdo byl větší mrcha... a kam zařadit pana manžela...pěkný zmetek teda taky..Četlo se to moc pěkně :-)

04.07.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ty joooo..Hodně dobrý..:-) vtáhlo mě to do děje a nemohla jsem se od toho odtrhnout.

09.05.2018 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Trošku drsnější knížka. Bylo to čtivé a napínavé. Čekala jsem, kdo je vlastně vrah.

26.03.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Přečteno jedním dechem..:-)

05.03.2018 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Pro mě asi nejslabší díl. Trošku mi vadilo, jak se děj do půlky knihy opakoval s předchozím. I když se to točilo kolem Tuckera a Sabriny.

22.01.2018 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Nějak mě ta knížka opět nesedla. Paula Hawkins není můj šálek kávy. Postavy v knize mi byly strašně nesympatické. Nečetlo se mi to z lehkostí.

18.08.2022 2 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Já ani nevím jak knihu popsat. V knížce jsem se ztrácela, možná to bylo tím, že jsem furt nevěděla ke komu tu postavu mám zařadit. Za mě moc postav. A konec? Pořádně nevím, jak ta kniha dopadla nebo spíš nedopadla.

29.04.2022 2 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

To byla tak hezká a milá knížka s vánoční tématikou a samozřejmě s láskou...Myslím, že to nebude jediná přečtená knížka od této autorky.

21.12.2021 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Zase kniha nezklamala...:-)

14.01.2021 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Za mě super počteníčko...???? Přečteno za den. Hezky se to četlo, zasmála jsem se u toho...

29.10.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Noooo bylo to dlouhé počteníčko...už mi to trochu vadilo..tolik stránek. Příběh nebyl špatný...ale...

29.04.2020 4 z 5