BADguy.cz BADguy.cz komentáře u knih

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

4 hvězdy, ta čtvrtá je za výborného záporného hrdinu.
jinak jsem byl trochu zklamaný finální zápletkou, přirovnal bych to k tomu, jako když jako malí naleznete poklad na nějaké táborové hře a tam stojí "všichni jsou vítězové, pravý poklad je vaše přátelství" :D nemůžu si pomoct, cítil jsem se jako by mi pan Brown dlužil pořádné finále

20.05.2016 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

shrnu celou ságu.
prostě celé moje dětství, žádná kniha už ve mě nikdy nezanechá větší stopu.
Pamatuji si jak už jsem měl dávno spát a já četl s baterkou pod peřinou aby mě nenačapala máma a zkrátka se nemohl odrthnout :D
Dodneška poslouchám audio verze před spaním, nebo v práci a pořád to má stejný náboj i po letech.

20.05.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

z počátku mi trochu vadil až přehnaně negativní přístup ke všemu, co vypravěčka pociťuje a trochu mi dělalo problém se do knihy začíst, díky bohu, že jsem vydržel!! Postupem času jak se rozvíjel příběh, mi to vadit přestalo a dokonce jsem si Rachel natolik oblíbil (i přesto, že jsem většinu času nesouhlasil s tím co dělá), že za dva dny nebylo co číst. Jak to na obálce popisuje tuším Stephen King - vypravěčka-alkoholička, mě prostě baví :)
až na pasáže s Annou jsem knížku hltal a nemohl se vynačíst?? asi jo :)
za mě 5 hvězd

20.05.2016 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Knihu jsem četl přerušovaně asi půl roku jen proto, abych ji nedočetl - skvěle napsané, děj má spád, žádné zbytečné zvraty, syrový příběh a největší plus - hlavní hrdina

06.12.2016 4 z 5