azghardi azghardi komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Pribeh je dechberouci a vetsina postav mi prirostla ke srdci. To jak jednotlive kapitoly byly znacene datem je genialni. Je to v podstate jako cekani na nevyhnutelne. Vy vite ze neco spatneho prijde, ale i tak si prejete, aby to neprislo. Nechronologicka koncepce knihy se mi obzlast libila. Mohu jen doporucit dale

08.11.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Prvni kniha, kterou jsem od F. Backmana cetl a jsem z ni nadseny. Styl psani je tak ctivy, ze jsem se od knihy nemohl odtrhnout. Osudy lidi jsou skvele vykreslene a mnoha pasazich jsem cetl pocity, ktere snad neslo lepe napsat. Urcite nekdy prectu jeste jednou.

10.08.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Pro mne to byla druha kniha od F. Backmana a musim rict, ze tohle nebyl muj salek kavy. Jak uz tady vice lidi pise, autor zde neskutecne tlaci na pilu a snazi se z kazdeho odstavce udelat apolalyptickou scenu. Styl psani se neustale opakuje az to cloveku leze ke konci na nervy. K tomu me opravdu pozadi hokeje moc nebavilo. Kdybych nepatril mezi ty, co neradi nechavaji veci nedokoncene, tak bych to snad ani nedocetl.

10.08.2020 2 z 5

Diky Ladovi jsem zjistil ze poutnictvi nemusi byt zas az takova zabava. A ze je spousta dni kdy se nic nedeje a clovek proste jen chodi, protoze jednou zacal. Jeho styl psani me bavi a jako clovek musi byt hrozne fajn.

10.08.2020 4 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Neni to kniha o prokrastinaci, ale o Time mamagementu. Par napadu se mi tam velice libila a tesim se az je zkusim - buzer listek. Jinak autor ke sve prvotine udelal opravdu ale opravdu neskutecnej marketing.

31.12.2016 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Nikdy jsem snad nepřečetl žádnou knihu takhle rychle!
Zápletka je místy opravdu překombinovaná a jsou zde momenty, které nedávají moc smysl, ale na konci do sebe vše kousek po kousku zapadá. Sérii určitě přečtu celou a mohl bych začít třeba i od začátku:D

30.12.2016 4 z 5

23 zabijáků prokrastinace 23 zabijáků prokrastinace S. J. Scott

Stačí si přečíst obsah a zbytek nečtěte. Ztratíte tím jen čas

30.12.2016 1 z 5

Škoda, že tyhle praktiky nemůžete v současném světě moc užívat, protože by vás ostatní sežrali zaživa. Ale pokud se jimi budete řídit, bude z vás milý člověk.

30.12.2016 4 z 5

Mluv jako TED Mluv jako TED Carmine Gallo

Ano, ta kniha má v sobě pár zajímavých myšlenek. Ale těch pár myšlenek lze zkrátit na méně než 50 stránek. Připadalo mi že čtu pořád dokola to samé.
Jediné, co na autorovi oceňuji je snad nejdetailnější rozbor vybraných prezentací, které si pro knihu vybral.

30.12.2016 3 z 5