Augi Augi komentáře u knih

Deník strážného anděla Deník strážného anděla Carolyn Jess-Cooke

Krásný příběh o smrti, lásce a utrpení hlavní hrdinky. Dobře napsaný příběh o andělech, kteří všem lidem pomáhají. Každý člověk má svého anděla, ale někdo má i démona

29.07.2012 5 z 5

Zvláštní příběh. Ze začátku jsem se do děje lehce zamotával, ale časem jsem se vnořil do děje. Zajímavý příběh o dvou světech, z níchž jeden je v podvědomí hlavního hrdiny. tak trochu mě hlavní hrdina štval svým přístupem k životu..:D

24.07.2012 5 z 5

Ať vejde ten pravý Ať vejde ten pravý John Ajvide Lindqvist

Moc zajimavý příběh, za necelé tři dny jsem ji přečetl. Asi si ji koupím a přečtu znovu :)

14.06.2012 5 z 5

Lisey a její příběh Lisey a její příběh Stephen King

První knížka, která mě nebaví. Nevím čím to je. Možná dějem, který se prolíná s přítomností a minulostí. Skončil jsem na 150 straně a čekám v něco víc. Ale pořád je to takové stejné.

08.03.2012

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Nádherná kniha, přečetl jsem ji jedním dechem a vcítil jsem se do všech postav. :)

28.06.2011 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

výborná kniha

20.08.2016 4 z 5

Dlouhý den Valhaly Dlouhý den Valhaly Frank N. Skipper (p)

Ze začátku se mi tato kniha četla těžko, ale časem jsem se dostával do děje a byl jsem pohlcen příběhem. Těším se na další díl.

13.05.2014 4 z 5

Konec stříbrného věku Konec stříbrného věku Jasutaka Cucui

Velmi poutavý příběh s nebezpečnou vizí budoucího světa, kdy je na Zemi v určité zemi velký počet lid, který se musí snížit. Příběh je plný krve, černého humoru a sexu v podání starých lidí.

29.04.2014 5 z 5

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

Jardir dopadl a kosti zakřupaly...konec? opravdu konec?...Já chci pokračování. Tak fascinující svět, tak napínavý konec knihy jsem ještě nikdy nečetl, čekal jsem že se to nějak ukončí ale další stránky už jsem nenašel. Tato démonská trilogie je mě tak uchvátila a nemůžu se dočkat na další díl, pokud bude. MUSÍ BÝT... :-)

23.12.2013 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Skvělá kniha s propracovaným dějem se zajímavými postavami. Těším se na druhý díl :-)

02.10.2013 5 z 5

Temná odhalení Temná odhalení Duane Swierczynski

Skvělý příběh plný tajemství a mnohem více napínavější než předchozí dva díly.

16.09.2013 5 z 5

Netvor z temnot Netvor z temnot Duane Swierczynski

Dost zajímavý a občas nechutný příběh, napínavý od začátku do konce.

08.09.2013 5 z 5

Temná řeka srdce Temná řeka srdce Dean Koontz

Příběh ve kterém autor popisuje aktuální témata jako například zredukování lidstva, sledování obyvatelstva a likvidace nepohodlných lidí.

10.11.2012 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Hodně zvláštní příběh o stovce kluků, kteří se rozhodli jít po "cestě smrti" a jen jeden může vyhrát. Jen jsem trochu nepochopil konec.

03.09.2012 5 z 5

Jumper Jumper Steven Gould

Viděl jsem film, při čtení knížky jsem si pořád říkal že ve filmu to bylo jinak, jiné postavy, jiné situace. Pak jsem zjistil že druhý díl je zfilmovaný :) Takže knížka oproti prvnímu dílu může být mnohem akčnější a napínavější..

28.06.2012 4 z 5

Skrýš Skrýš Dean Koontz

Trochu mě zklamal konec, který byl hrozně krátky ale od začátku do konce jsem ji četl jedním dechem a štvalo mě když jsem někam spěchal a já ji ještě neměl dočtenou nebo jsem dočetl kapitolu. Moc mě zaujala :)

22.12.2011