Augi Augi komentáře u knih

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Oblíbil jsem si Tórua, oblíbil jsem si Naoko, oblíbil jsem si Reiko a také Midori. Příběh je po celou dobu plný smutku, ale také radosti. Je plný krásného přátelství, ale i depresivní samoty. Tak trochu lehce pervezního sexu, hlubokých myšlenek o životě, o smrti a o světě. Tóru mi svým způsobem připomíná sebe. Prochází světem, osamělý a bez přátel, jen náhodně se setkává s lidmi s kterými se přinutí bavit. Hodně bych si přál mít kamarádku jako Midori. Hodně střeštěnou, plnou nápadů, fantazie a bláznivých akcí. Hodně mě zasáhla smrt Naoko, jenž psychicky trpěla.

Kniha mě bavila od začátku do konce. Budu na ní dlouho vzpomínat.

15.05.2018 5 z 5

1Q84: Kniha 3 1Q84: Kniha 3 Haruki Murakami

Výborná kniha, výborný příběh. I když mám rád jiný žánr, Murakami mě svým příběhem nadchnul a pohltíl mě, do svého světa 1Q84.

22.02.2018 5 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Podle mě skvělé zakončení detektivní trilogie s napínavým příběhem od začátku do konce s nejistým koncem a nejistým počtem úmrtí. I na tak tenkou knížku se King s příběhem vypořádal velmi dobře :-)

18.03.2017 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

výborná kniha

20.08.2016 4 z 5

Dlouhý den Valhaly Dlouhý den Valhaly Frank N. Skipper (p)

Ze začátku se mi tato kniha četla těžko, ale časem jsem se dostával do děje a byl jsem pohlcen příběhem. Těším se na další díl.

13.05.2014 4 z 5

Konec stříbrného věku Konec stříbrného věku Jasutaka Cucui

Velmi poutavý příběh s nebezpečnou vizí budoucího světa, kdy je na Zemi v určité zemi velký počet lid, který se musí snížit. Příběh je plný krve, černého humoru a sexu v podání starých lidí.

29.04.2014 5 z 5

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

Jardir dopadl a kosti zakřupaly...konec? opravdu konec?...Já chci pokračování. Tak fascinující svět, tak napínavý konec knihy jsem ještě nikdy nečetl, čekal jsem že se to nějak ukončí ale další stránky už jsem nenašel. Tato démonská trilogie je mě tak uchvátila a nemůžu se dočkat na další díl, pokud bude. MUSÍ BÝT... :-)

23.12.2013 5 z 5

Klíč Klíč Simon Toyne

Skvělá kniha a moc zajímavý příběh :-)

04.11.2013 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Skvělá kniha s propracovaným dějem se zajímavými postavami. Těším se na druhý díl :-)

02.10.2013 5 z 5

Temná odhalení Temná odhalení Duane Swierczynski

Skvělý příběh plný tajemství a mnohem více napínavější než předchozí dva díly.

16.09.2013 5 z 5

Netvor z temnot Netvor z temnot Duane Swierczynski

Dost zajímavý a občas nechutný příběh, napínavý od začátku do konce.

08.09.2013 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Tahle kniha mě pohltila tak moc, že jsem se vcítil do životů hlavních postav ale i těch vedlejších, obracel jsem stránky a četl a četl. Těším se moc na druhý díl.

13.07.2013 5 z 5

Sanctus Sanctus Simon Toyne

Zajímavý příběh, plný napětí a velkého tajemství, těším se až budu mít druhý díl :-)

01.07.2013

MasterChef: Deník vítěze MasterChef: Deník vítěze Petr Jonáš

Těšil jsem se na tuto kuchařku. Docela mě zklamalo že je tam málo vlastních receptů od vítěze. Na to jak v telce říkali že to bude vlastní psaná kuchařka...

30.01.2013

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Nevím co napsat k tomuto druhému dílu. Jen to, že byl o mnohem slabší než ten první. Už po pár stránkách jsem chtěl knihu zavřít a odnést do knihovny, ale protože jsem četl první díl tak jsem chtěl dočíst i druhý. Autor často popisuje věci nebo situace tak, že čtenář usíná a přemýšlí o něčem jiném. Také mě zklamal konec, kde jsem se dozvěděl odkud čerpal autor inspiraci. Napadlo mě, že autor vložil cizí práci do své a trochu ji upravil a tak vznikla tato kniha.

27.11.2012 2 z 5

Temná řeka srdce Temná řeka srdce Dean Koontz

Příběh ve kterém autor popisuje aktuální témata jako například zredukování lidstva, sledování obyvatelstva a likvidace nepohodlných lidí.

10.11.2012 5 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Dost děsivý příběh se zajímavým koncem :)

24.10.2012 5 z 5

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Zajímavé a napínavé čtení od začátku až do konce. :)

18.10.2012 5 z 5

Temná věž Temná věž Stephen King

Došel jsem do Temné věže společně s Rolandem, pistolníkem z Gileadu. Mrzí mě, že zde má cesta tady končí. A ta Rolandova?. Myslím že pokračuje dál. Bez nás. Sbohem Jakeu, Eddie, Sussanah a Ochu.

08.09.2012 5 z 5