Audreyh Audreyh komentáře u knih

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Báječná kniha. U této autorky jdu tak nějak vždy na jistotu, že mě příběh osloví a donutí k zamyšlení.

19.08.2021 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Mělo to náběh na fakt dobrou knížku. Začala jsem číst jeden den a druhý den jsem ji dočetla, tak byla zajímavá. Líbilo se mi řešení minulosti, tajemství, ale ten konec to zabil. Nemám ráda, když se v knize stane něco tak nepravděpodobného pro normálního smrtelníka. Vražda jak vražda, ale že se učitelka sebere a v rádoby útěku před spravedlností začne podnikat věci jak v americké kovbojce, to bylo na mě přespříliš.

27.11.2017 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nádherná knížka! Příjemné čtení, dojemný příběh. Hodnotím tuto knihu jako TOP ve srovnání s ostatními autorčinými knihami a můžu vřele doporučit.

24.05.2016 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

No, já nevím. Mám načteno hodně thrillerů, takže můžu posoudit ... a tohle bylo prostě moc překombinované. Mělo to náběh na zajímavou knihu. Ale ta spousta postav mě prostě nebavila. Než se zorientujete, kdo je kdo, tak už vlastně ani nevíte, proč jste to chtěli zjistit a kdo je tam ten špatný a kdo ne. Knížku jsem dočetla, ale asi bych ji nedoporučila nikomu s tím, že je to FAKT SUPER. Takže průměr.

02.11.2016 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Měla jsem problém knihu dočíst. Některé pasáže jsem jednoduše přeskočila.
Přijde mi, jako by tato knížka spustila éru knížek o sexu a přitom takové knížky tady byly pořád, jen se o nich tak moc nepsalo, že. No jo, zase jednou mediální masáž.

24.05.2016 1 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Tak samozřejmě červená knihovna, ale já mám ráda, když se za osudy hlavních postav skrývá něco hlubšího ... tady to bylo splněno. Jak ona, tak on, mají za sebou minulost a dokáží se s ní vypořádat. Líbilo se :-)

04.05.2019 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Pohodové čtení, taková jednohubka do vlaku.

12.04.2019 3 z 5

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Catherine Coulter

Sherbrooky jsem četla jako náctiletá a ráda se k nim vracím. I když za mě asi nejlepší díl je ten o Douglasovi :-)

07.10.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

I když dávám jen 3 *, knížka byla hodně čtivá a napínavá. Jenomže na tu čtvrtou * jí chybělo něco pro mě nového, originálního. Určitě si ale přečtu i další knížky. Na pochmurné odpoledne ideální volba. Pomalu ale jistě začnu prozkoumávat kriminální prostředí chladného severu :-)

18.10.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Měla jsem u této knížky asi příliš velká očekávání ... Příběh super, ale hlavní hrdinka mi moc sympatická nebyla. Jinak napínavé čtení až do konce, takže pro mě taky takový průměr.
Známe ale lepší trháky.

31.05.2016 3 z 5

Povolené ztráty Povolené ztráty Nora Roberts

Stará dobrá Nora nezklamala. Doporučuji.

09.02.2023 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Krásné, dojemné. Vyhovovalo mi prostředí i prolínání časových os. Mohu doporučit romantickým duším, které si potrpí i na nějakou tu záhadu...

04.10.2016 4 z 5

Láska na první pohled Láska na první pohled Sandra Lee

Já tu knihu prostě žeru! Vždy, když přemýšlím, k jaké historické romanci s přidrzlou hlavní hrdinkou se vrátit, tak je to tato volba! Drznička, rytíř, děti a prasátka. Vždy mě pobaví :-)

01.10.2023 5 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Líbilo se mi. Podobné jako Dívka, již jsi tu zanechal. Jen ten konec mi přišel takový rychlý mohlo to být více rozepsáno (osudy ostatních členů rodin, které byly celou knihu popisovány).

28.09.2023 4 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Penelope Stratton

Líbilo se mi to. Ale bude to nejspíš taková jednohubka, dlouho v paměti nezůstane. Neurazí a trošku i nadchne ????

01.05.2019 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Zatím nejlepší z celé série.

10.03.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Začátek se mi trochu táhl, až tak v půlce jsem zjistila, že mě to fakt chytlo. Konec mile překvapil a dala bych tak 3,5 *

10.03.2019 3 z 5

Láska na první pohled Láska na první pohled Sandra Lee

Knihu jsem četla asi před deseti lety, vypůjčeno v knihovně. Teď, v době internetu, jsem si tak říkám, že jsem kdysi četla knihu, kdy jsem se smála. Tak jsem podle hesel čarodějka, slepota, různá barva očí, dopátrala název a knihu přečetla znova. Jaká byla radost, že i po takové době je kniha pro mě stále zábavná! 5* je jasná volba :-)
Když ta Golda je prostě dobrá! Není taková tichá ťuňťa, jako hrdinky v některých jiných historických romancích, a tím má prostě příběh šrmnc a musíte se smát :-)

15.12.2018 5 z 5

Skandální polibek Skandální polibek Sophia Nash

Na knihu jsem narazila náhodou a byla jsem překvapená, že jak mám načteno hodně historických romancí, stále se dá přijít s něčím novým. Je fajn, že to nebyla prvoplánově růžová knihovna, kde se mají všichni rádi hned a pořád ... Hrdinka si prošla svým a tak nějak se to nakonec vyvrbilo a bylo to prostě milé ????

07.10.2018 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Mě osobně kniha bavila více, než třeba Manželovo tajemství... A víte proč? Protože celý příběh je zahalen tajemstvím a vaše mysl může přemýšlet - co a jak a kdyby .... Určitě doporučuju.

01.09.2017 4 z 5