attila1 attila1 komentáře u knih

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Tuto kuchařku mi přinesl knižíšek a jsem nadšená. Super recepty z dostupných surovin,pěkně nafoceno. A jídla dobře chutnají.

06.01.2019 5 z 5

Taková zajímavá knížka, krásný obal . Druhá polovina knížky mě bavila více, čekala jsem jak to všechno s pošťákem dopadne a konec mě překvapil.

16.12.2018 3 z 5

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

16.12.2018 4 z 5

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Podle obalu knížky jsem čekala,že to bude lepší. Chvílemi jsem se i u knížky nudila. Za mě průměrné hodnocení.

15.11.2018 3 z 5

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

Knížka na dovolenou ideální ...

12.11.2018 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Opět Patrik Hartl nezklamal. Čtivá, vtipná knížka ze života. Četlo se samo,za mě pět hvězdiček.

10.11.2018 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Čekala jsem více dobrodružství, místy mi knížka přišla šíleně přeslazená,ale zase některé části to vyrovnávali v průměrný zážitek. Dávám tři hvězdy z pěti.

26.09.2018 3 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Knížku jsem dostala, pustila jsem se do ní s nadšením, které mě ale brzo přešlo.Nebylo to úplně hrozný,tak spíše bych řekla průměr.

29.08.2018 3 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Motivační kniha,jednu hvězdičku ubírám za to,že jsem se musela do čtení nutit.

23.08.2018 4 z 5

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Tomáš Kosačík

23.08.2018 5 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Moc pěkný a dojemný příběh.Určitě se k deníku ještě v budoucnu vrátím.

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Trošku slabší než šťastní lidé od autorky, ale i tak dobrá oddechovka.

01.07.2018 4 z 5