Arteppka Arteppka komentáře u knih

Počátek Počátek Jessica Khoury

Přišla jsem do knihovny a najednou jsem ji uviděla. Půjčila jsem si ji z nadšením a domněnkou, že jde o úplně jinou knihu :) To jsem, ale zjistila až po pár stránkách. Chtěla jsem ji teda číst přestat, ale ze začátku nezajímaví děj se asi tak uprostřed knihy rozvil a kniha mě začala hodně bavit :) Tato kniha se mi moc líbila a doporučuji jí i těm, kteří sci-fi moc nečtou. Já ho také moc nemusím, ale tato kniha byla opravdu úžasná :) Arteppka

04.08.2015 5 z 5

Dítě s hvězdičkou Dítě s hvězdičkou Loïc Dauvillier

Velmi smutný příběh v komiksovém provedení jsem v knihovně objevila úplnou náhodou a jsem za to ráda. Myslím , že tato kniha dětem , ale i dospělým poví o této době trochu více a oni se poté třeba už nebudou bát se zeptat svých rodičů či prarodičů a budou si jich vážit ještě víc než doposud. Arteppka

30.03.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tato kniha byla romantická , zábavná , ale i velmi smutná. Byla to jedna s těch knih , která se mi v jedné části četla sama od sebe a pak zase jsem se k ní vracela se strachem. Podle mě je to kniha , kterou by si měl přečíst každý z vás. Moc děkuji Johnu Greenovi , že tuto knihu napsal :) Arteppka

30.03.2015 5 z 5