arne arne komentáře u knih

Temná věž Temná věž Stephen King

Tak a je tu konec. Při prvních dílech jsem říkala, moc se mi to líbí, jen tomu nerozumím, později už jen, že se mi to opravdu líbí.
Poslední díl jsem obrečela. Ráda bych si ale přečetla vše znovu s tou změnou. ..
A jelikož jsem při čtení otěhotněla, doufám, že to bude kluk, jméno jsem vybrala Roland.

19.04.2015

Spad Spad František Kotleta (p)

Ať už to napsal kdokoliv, byla to jízda.
Přečteno téměř na jeden zátah a dala pár postřehů k zamyšlení...

17.01.2017

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel / Analfabetka, která uměla počítat Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel / Analfabetka, která uměla počítat Jonas Jonasson

Prvních 300 stran jsem chtěla přestat číst, bylo to na mne moc politické, ale konec se opravdu povedl.
Za mne 3,5 hvězdy.

06.02.2017 3 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Tak dočteno.
První dva díly jsem dostala, třetí si koupila bez přečtení sama.
Při prvním jsem si říkala, škoda peněz...
Druhý byl už lepší a třetí se mi líbil :-)

21.03.2016 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Musela jsem ocenit hlavně nečekaný konec. Jinak kdyby kniha byla kratší, tak se nic moc nestalo.

Nonstop Nonstop Brian Wilson Aldiss

I když SF není zrovna můj šálek čaje, tato kniha se mi velmi líbila. Hlavně nečekaný závěr.

Kat čeká Kat čeká Bernard Cornwell

Začátek se mi pomalu vlekl, ale pak se děj rozběhl. Ale vraha jsem poznala už v polovině knihy. Za mne 4 hvězdy.

01.02.2017 4 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Knížka super. Od teď se už nebudu nikdy dívat na silničáře jak dřív. To mají v Pekle nadbytek asfaltu, že ho můžou vyvážet i na Zem? :-)

14.10.2014 5 z 5

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Knížku jsem přečetla rychle a stejně rychle se mi nejspíš vypaří z hlavy. Oddychovka, u které nemusíte přemýšlet.

07.09.2014 3 z 5

Behemót Behemót Scott Westerfeld

Lepší než Leviatan, který ale také nebyl špatný.

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Moje první knížka od Kulhánka. Chvíli jsem tápala, moc se neorientovala v postavách, ale i přesto bych ji na 100% doporučila všem.