Chcete hodnotit knihy a vést si seznamy "přečtených knih" a další? Začněte zde X

Behemót

Behemót
Behemót

Pokračování steampunkového thrilleru Leviatan se odehrává v Osmanské říši. Behemót je nejdravější z umělých tvorů ve službách britského námořnictva. Dokáže jediným hltem spolknout nepřátelské bitevní lodě. Nyní, když se ocitli ve válce s velmocemi industriálů, ho darwinovci nutně potřebují. Deryn je dívka, která slouží převle...zobrazit vše

Pokračování steampunkového thrilleru Leviatan se odehrává v Osmanské říši. Behemót je nejdravější z umělých tvorů ve službách britského námořnictva. Dokáže jediným hltem spolknout nepřátelské bitevní lodě. Nyní, když se ocitli ve válce s velmocemi industriálů, ho darwinovci nutně potřebují. Deryn je dívka, která slouží převlečená za chlapce v britském letectvu. Alek je dědicem habsburské říše, skrývající se v převleku za prostého člověka. Když se ti dva sejdou na palubě vzducholodi Leviatan, doufají, že se jim podaří zastavit válku. Poté, co mírová mise vzducholodi skončí katastrofou, zjistí, že se ocitli sami na nepřátelském území, kde musí prchat před pronásledovateli. Alek i Deryn musí prokázat téměř nadlidské schopnosti, najít nové spojence a projevit nesmírnou odvahu, aby mohli čelit všemu, co na ně čeká v ulicích Istanbulu.

1. vydání. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/89_/89600/behemot-89600.jpg 4.665
Série:

Leviatan (2.)

Originální název:

Behemoth

Žánr:
Romány, Sci-fi a fantasy
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2010 ...více
Nahrávám...

Přidat komentář

Komentáře (9)

Nejprve se musíte přihlásit.
Misa2526.08.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Druhé pokračování příběhu Deryn "Dylana" a Aleka, další super díl, který stojí určitě za přečtení, svět, který S.W. vymyslel ještě rozvedl a prohloubil....opravdu jsem zvědavá na závěr série :)))) jdu na to....

Zahonek27.05.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Celá trilogie je kouzelná, přečteno jedním dechem.

SuperFrankie19.03.2014Hodnocení knihy 5 z 5

O mnoho lepší než první díl. Kniha má větší spád a přesun do Istanbulu taky pomohl. Multikulturní prostředí metropole Osmanské říše si mě podmanilo a okamžitě jdu číst třetí díl. Jen ta zápletka se skrývanou láskou mi přijde tak trochu navíc.

Storycollector15.12.2013Hodnocení knihy 4 z 5

Cestování po světě tomu dodalo šmrnc, díl je napínavější i když míra "temnosti" se drží na zhruba stejné úrovni.

Opík je bezvadným hybatelem děje i strůjcem vtipných situací.

arne20.03.2013Hodnocení knihy 4 z 5

Lepší než Leviatan, který ale také nebyl špatný.

Selket07.01.2013Hodnocení knihy 5 z 5

Určitě se mi líbil Behemót víc než Leviatan, Westerfeldův svět je úžasný a tentokrát mnohem bohatší na děj byl napínavý a zábavný. Už se vrhám na poslední díl!

maekar27.07.2012Hodnocení knihy 5 z 5

Lepší než první díl. Autor tady opravdu nešetřil novinkami a Istanbul úplně uchvátí svou atmosférou tak nádherně popsanou. Nepochybně kvalitnější dílo než Leviatan, takže 5 hvězd.

alipeli15.06.2012Hodnocení knihy 5 z 5

tato série je opravdu skvělá, nemůžu se od ní odtrhnout

kája1419.01.2012Hodnocení knihy 5 z 5

Super pokračování :-), moc doporučuji.


Autor a jeho další knihy:

S. Westerfeld

Scott Westerfeld

(americká, 1963)