Argony Argony komentáře u knih

Dědečku, ještě vyprávěj Dědečku, ještě vyprávěj Ladislav Špaček

Prima čtení pro předškoláky a malé školáky. Příběhy např. o zápisu do školy nebo o ztracené peněžence. Děti formou příběhu učí správnému chování.

18.09.2015 5 z 5

Obchodní korespondence pro střední školy Obchodní korespondence pro střední školy Emílie Fleischmannová

Knihu mohou využít i lidé v běžném životě. Učebnice obsahuje různé smlouvy, plnou moc, reklamaci, životopis a odpověď na nabídku zaměstnání, ukončení pracovního poměru atd.

21.08.2015

Italské pohádky Italské pohádky Italo Calvino

Pohádky pro děti, ale nechápu, proč to vydali zrovna takhle. Kniha na první pohled budí dojem beletrie pro dospělé (poměrně bichle, nehezký obal, malá písmena) :-(

06.08.2015

Tuláci od Bastily Tuláci od Bastily Hervé Luxardo

Dobrodružná kniha pro mládež. Mohla by být zařazena v edici KOD.

26.06.2015 3 z 5

Lumír včelaří Lumír včelaří Aneta Františka Holasová

Něco mezi beletrií a naučnou literaturou. Velmi povedená kniha! Zajímavé i pro dospělé čtenáře.

13.01.2015 5 z 5

Mstitelé Mstitelé Paul d‘Ivoi

Dobrodružné čtení pro mládež cca od 10 let. Nenáročná rychlovka do čtenářského deníku.

Pravda, žádné těžké čtivo to pro dospělé není. Vhodné třeba pro čtenáře, kteří si chtějí odpočinout při knize cestou vlakem nebo v čekárně u lékaře. Nevadí, že vás někdo kolem ruší, neztratíte nit.

10.12.2014 4 z 5

Dědic Robinsonův Dědic Robinsonův André Laurie

Dobrodružný román pro mládež cca od 10 let.

10.12.2014 4 z 5

Plyšová veš Plyšová veš Hana Hlavínová

Četla jsem v těhotenství a dočetla v šestinedělí. Bylo fajn vědět, že se stejnými pocity a zážitky v tom nejsem sama :-))

27.11.2014 5 z 5

Divoši Divoši Lucie Lomová

Komiks pro starší děti a dospělé. Moc hezky zpracovaný životopis.

01.09.2014 5 z 5

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Správně praštěný. Každý knihu nevydejchá, ale já se bavila :-))

15.08.2014 4 z 5

Pohádky pana přednosty Pohádky pana přednosty Robert Drozda

Pro milovníky mašinek všech věkových kategorií. Připravte se na spousty otázek od dětí.

15.08.2014 5 z 5

Pohádky přednosty Drahoráda Pohádky přednosty Drahoráda Robert Drozda

Pro všechny milovníky vláčků. U každé pohádky jsou i poznámky s vysvětlením k některým výrazům ze železničního prostředí. Ideální čtení před spaním.

15.08.2014 5 z 5

Dějiny policie a četnictva II. Dějiny policie a četnictva II. Pavel Macek

Zajímavá kniha pro zájemce o historii četnictva a období první republiky.

02.06.2014

Vyprávění o srnečkovi Vyprávění o srnečkovi Erni Simmich

Starší vyprávění pro děti alá Chaloupek.

06.05.2014 3 z 5

Filosofie Filosofie Ivan Blecha

Základní čtivo pro zájemce o studium humanitních oborů. Pro mě je filosofie španělskou vesnicí a ani tato kniha-učebnice mi nepomohla.

29.04.2014

Fotorok 58 Fotorok 58 Adolf Hoffmeister

Pro pamětníky. Fotografie barevné i černobílé - známé osobnosti z kultury, pracující při výkonu zaměstnání, děti, zvířata, technika, krajina, umění... .

14.03.2014

Cirkus ulice Cirkus ulice Dagmar Urbánková

No, mě to neoslovilo. Pro holčičky hračičky, které rády oblékají panenky asi dobré.

12.03.2014 2 z 5

Katalog traktorů 2014 Katalog traktorů 2014 Vladimír Pícha

Copak vy, ale pro děti je to bestseler :-)) Tedy alespoň pro ty naše vesnický kluky.

28.02.2014

Alcatraz Alcatraz Frederick Schiller Faust

Nepřišlo mi to nijak těžké čtivo, takže děti z druhého stupně, co se zajímají o koně to v pohodě zvládnou. I přes to, že je to western, doporučiji i děvčatům.

26.02.2014 4 z 5

Simpsonovi komiks - Čarodějnický speciál - Srandy plný strašfest Simpsonovi komiks - Čarodějnický speciál - Srandy plný strašfest Matt Groening

No jo, holt jsem odkojená Čtyřlístkem a spol. Takové 200 let staré syrečky, to je lepší sranda. Proti seriálu i nějaké divné ilustrace. Dětem se to ovšem líbí.

21.02.2014 2 z 5