Anténa1991 Anténa1991 komentáře u knih

Nedovol mi zmizet Nedovol mi zmizet Lucie Závacká

Nebavilo, předvídatelný, nedočetla jsem. Zřejmě nejsem cílovka

06.01.2024 2 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Skvěle napsaná "příručka" pro nastávající rodiče
Dokonale se s knihou ztotožňuji. 5*

03.06.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Děsivá kniha, po které nemůžete usnout nebo dojít si na záchod určitě ne, ale zajímavé to určitě je.

30.05.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Myslím si, že po přečtení této knihy, se už nikdy nebudu dívat stejně na žloutkový věneček.

12.05.2021 5 z 5

Italské boty Italské boty Henning Mankell

Krásná kniha o životě a smrti.

05.10.2020 5 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

U pasáže s ptáky jsem měla tendence zakrývat si uši. Tohle ta kniha umí!

26.09.2020 4 z 5

Made in Sweden Made in Sweden Anders Roslund

Ach jo. S touto knihou jsem sváděla velký boj. Několik týdnů jsem se nutila k tomu ji konečně dočíst. Ale dnes jsem to nakonec vzdala a knihu opravdu odložila. Škoda. Ona by i byla zajímavá, ale na tak brutálně zdlouhavě napsanou knihu jsem ještě nenarazila. Pasáže TEHDY bavily hodně, pasáže NYNÍ byly nudící k smrti. Je to tím, že se na psaní knihy podíleli dva autoři? Nevím, každopádně třeba se ke knize někdy vrátím. Snad. Někdy.

03.09.2020 2 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Jasně, je to celý celkem nemožný, ale vždyť je to knížka, vymyšlený příběh. Musí to být trochu vyhajpovaný a non real, ne? Jinak by to byla přece nuda.
Podle mýho boží a svižný. Autora mám ráda, knihu doporučuji. 5*

15.05.2020 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Nebylo to špatný, ale za měsíc nevím o čem to bylo. Což by se u dobré knihy stávat nemělo.

11.05.2020 3 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Knihu jsem si namátkou vypůjčila v knihovně. Zalíbila se mi obálka, anotaci jsem si přečetla jen na půl oka. Až doma v klidu jsem se podívala i sem na ne moc vysoké hodnocení, a tudíž jsem od knihy nic extra neočekávala. No, ale takhle nudnou a předvídatelnou knihu jsem teda nečekala.
Možná bych ji doporučila opravdu nenáročnému čtenáři, či jako oddechovku, u které není potřeba nijak zvlášť přemýšlet nebo dávat pozor při čtení. Neboť se v celé knize opravdu nic moc neděje..
OK, posledních asi 10 stran možná překvapí.
Tohle NE!

26.02.2020 2 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tohle ANO!

18.02.2020 5 z 5

Poslední dny Jacka Sparkse Poslední dny Jacka Sparkse Jason Arnopp

Vždyť tohle nebylo ani vtipný, ani strašidelný. No dobrá, uznávám, že popis yt videa byl popsán velmi dobře, člověk z toho neměl úplně dobrej pocit...
Ale zbytek? Sorry, ale ne.
Takovej Interstellar trochu, a
!Asi SPOILER! vraždy jak z béčkovýho hororu. Možná knihu nedokážu patřičně ocenit, ale dál bych ji nikomu určitě nedoporučila. Nerozumím vysokému hodnocení knihy.

06.02.2020 2 z 5

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Silná kniha, víc netřeba psát.

22.01.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Spi sladce se mi asi líbila víc, přesto musím uznat, že i tato kniha byla velmi povedená! Tom Douglas je sympaťák, připomíná mi Harryho Holea ❤.

13.12.2019 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Dějová linka Sáry - bomba!
Dějová linka Ruthie - podprůměr.

Suma sumárum 3*

04.12.2019 3 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Totální celoživotní srdcovka.

Nejšťastnější miminko v okolí Nejšťastnější miminko v okolí Harvey Karp

Děkuji za tuto knihu!!!

07.11.2019 5 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

Na pohodu oddechová a zároveň vtipná kniha. Pro nenáročné čtenáře detektivek jako dělaná :).

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Knihu jsem si koupila z prostého důvodu - byla jsem těhotná,chtěla jsem oddechovku. Ale ani jsem nedočetla. Knihu mám v knihovně, tak se k ní třeba ještě někdy vrátím a počet hvězdiček změním.

07.11.2019 2 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

No.. Jak to napsat. Jednoduše. Ke čtení jsem se nutila a knihu jsem jako jednu z mála nedočetla. Líbila se mi pasáž se sousedkou, ale toť vše.
Na druhou stranu ale věřím, že se ke knize za třeba takových deset let vrátím a bude se mi líbit!

07.11.2019 2 z 5