AnnL AnnL komentáře u knih

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Jedna z nejlepších od Fieldingové!!

22.09.2011 5 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

nic moc, ze začátku to bylo napínavé, ale ten konec se mi vůbec nelíbil, už jsem četla 10knih od ní a tahle teda hodně slabá a konec snad nepsala ani ona..

11.08.2011 2 z 5

Neúplná mozaika Neúplná mozaika Joy Fielding

četla jsem jí zpočátku pomalu a hrozně se vztekala nad JoLynn ale ke konci jsem nedychalo do té doby než jsem jí dočetla.

21.07.2011 4 z 5

Tvrdohlavá sestřička Tvrdohlavá sestřička Mary Higgins Clark

nejdříve mi to připadalo nudné, ale ke konci se to rozjelo. myslím, že to není zrovna jednička u Clarkové, ale rozhodně odpad to není!

16.07.2011 4 z 5

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

skvělá knížka, dojemná, smutná ale s nadějí do budoucna, opravdu výborně napsaná!

10.06.2011 5 z 5

Titus Andronicus / Titus Andronicus Titus Andronicus / Titus Andronicus William Shakespeare

na mě až moc brutální, Tita jsem litovala a chápala, do té doby než zabil vlastní dceru.

10.06.2011 4 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

skvělá knížka, jako vždy mě Sophie Kinsella nezklamala, ale pobavila a rozesmála ;o)

04.03.2011 4 z 5

úžasná kniha, četla jsem jí už po druhé a stejně jsem nakonci téměř brečela, opravdu skvěle napsaná!!

23.02.2011

Ještě se setkáme Ještě se setkáme Mary Higgins Clark

jedná z nejlepších od Clarkové, až do konce jsem netušila, že kdo je vrah

12.01.2011 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

hodně dobře napsaná knížka, celou dobu jsem tajila dech, ale konec mě trochu zklamal

26.11.2010 4 z 5

Štěstí na řecký způsob Štěstí na řecký způsob Tori Carrington

"V životě se musíš naučit tři věci, Sofie.
Zaprve, tancovat i mezi lidmi jako bys byla sama.
Za druhé musíš umět milovat tak, jako že bereš lásku vážně.
A zatřetí se musíš naučit smát se dešti.
Nauč se tyhle tři věci a budeš šťastná, vždycky."

30.11.-0001 4 z 5