anisek989 anisek989 komentáře u knih

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Tohle je nejlepší knížka jakou jsem kdy četla. Dobře se čte..někdy je sice trochu složitější na chápání..Ale konec je bezchybný. Ohromila mě..je tak..nevim jak to popsat..prostě užasná..

08.04.2011 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Klasika..mnohem lepší než film..ostatně to je skoro každá knížka

23.03.2011 4 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

První díl je lepší než ten druhý.Bavil mě o trochu více.Myslí že pro menší děti , které začínají s dějepisem nebo vlastivědou je to velice zdařilá knížka.

16.02.2011 4 z 5

České dějiny očima psa 2 České dějiny očima psa 2 Martina Drijverová

Tak je to knížka určená pro menší děti..také jsem ji četla asi ve čtvrté třídě.Myslím že je to hezky zpracované a dá se z toho i ledacos použít ve škole..:)

16.02.2011 3 z 5

Zodiac Zodiac Robert Graysmith

fajn knížka..ae docela zdlouhavá..moc dobře se nečte..

03.02.2011 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

K této knize jsem se dostala díky mému pradědečkovi.Uměl odrecitovat všechny balady nazpaměť.Když jsem byla malá tak mi je vyprávěl ae až teď když jsem trochu zestárla sem si je sama přečetla.Viděla jsem i film , vekterém nejsou sice všechny ae je poměrně dobře zparcovaný.Kytice je fenomenální dílo.

30.01.2011 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Výborná knížka.Přečetla sem jí jedním dechem a nemohla se od toho otrhnout.

28.01.2011 5 z 5

Letopisy Blarnie: Les, čaroprdelnice a skříň Letopisy Blarnie: Les, čaroprdelnice a skříň Michael Gerber

Hodně vtipúná knížka.Docela sem se u čtení smála.

28.01.2011 2 z 5

Setkání v Londýně Setkání v Londýně Milada Vrbová

Tak tuhle knihu sem četla z donucení,dobře se čte ae nic moc děj.Prostě knížka pro naivní pubeťačky...nelíbila..

28.01.2011 odpad!

Ptačí srdce Ptačí srdce Clive Woodall

Dobrý děj.Místy trochu smutné a nečekaný konec

27.01.2011 5 z 5