Setkání v Londýně

Setkání v Londýně https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42626/setkani-v-londyne-42626.jpg 3 22 6

Nepříliš úspěšná studentka Lada odjíždí do Londýna pracovat jako au pair, avšak na místě události nabírají nečekaný spád. Také její kamarádky, které odjely do Anglie za prací, s epostupně seznamují i s těmi skrytějšími podobami života velkoměsta. Lada prožívá svou velkou lásku, vztah je však narušován vzájemnými neshodami. Kamarádka Viktorie tvrdě pracuje a šetří na společnou budoucnost se svým přítelem, avšak jediný její poklesek změní její naděje. Ambiciózní Markéta ukončuje slibně se rozvíjející kariéru striptérky sňatkem s bohatým mužem.... celý text

medlovice
16.01.2017 3 z 5

Zase jedna mladá blondýna, která narychlo odjede do Londýna aby se zdokonalila v angličtině a za pár dní už mluví jak rodilý Angličan. Bez problémů sežene práci , má hned plno kamarádů a všichni kluci po mí šílí. Možná se knížka měla jmenovat Risk je zisk protože hrdinky pořád riskují a mají pořád štěstí.
Psáno v ich formě , každá kapitola má svůj titul trochu nudná obálka. Spisovatelčina prvotina , mohla v psaní pokračovat.

knihovniceS
15.02.2016 3 z 5

Kniha se mi líbila. Za našeho mládí se moc nikam nemohlo a na západ už vůbec ne .... Dnešní mládež má široké pracovní i poznávací možnosti a to je dobře.

Bibijava
03.06.2011 5 z 5

Super knížka!!! Už jsem ji četla dvakrát :)

anisek989
28.01.2011 odpad!

Tak tuhle knihu sem četla z donucení,dobře se čte ae nic moc děj.Prostě knížka pro naivní pubeťačky...nelíbila..

Alinore
26.01.2011 5 z 5

Zajímavá knížka...=)

daviskaaa
30.11.-0001 5 z 5

Knížka je perfektní, přišla jsem k ní na střední škole, napsala ji má učitelka angličtiny. Milada Vrbová:). I přes přemlouvání neřekla jak moc je kniha podle pravdivých událostí.

Autorovy knížky

2006  54%Setkání v Londýně