aniger aniger komentáře u knih

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Knihy od Sparkse nikdy nezklamou.

16.02.2020 3 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Skvělá knížka, která vtáhla do světa hudby, který autorka dokonale popsala. A s hlavními postavami děj prostě chcete prožívat. Jen bych uvítala přeložení textu písniček. :)

28.08.2022 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Líbí se mi tato první kniha ze série. Je skvělá a příběh také :) Do mé sbírky knih ideální.

09.10.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Nebyl to úplně šálek mé kávy. Takže druhý díl z této série si už nekoupím. Trvalo mi dlouho, než jsem knížku přečetla. Chvílemi pro mě byla nudná. Často jsem stránky přeskočila jen, abych se dostala na konec...

02.10.2020 2 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Tuto knihu jsem měla problém dočíst. Ze začátku se mi celkem líbila, bylo to pěkné počtení. Ale pak už by mi to přišlo moc zdlouhavé, hodně popisování děje a moc předvídatelné. Někdy mi nevadí, že tuším, jak to dopadne. Ale tady to bylo až moc. Pro mě až moc sladké a romantické. Nakonec jsem knihu dočetla, přeskočila jsem pár stránek. A skončilo to tak, jak jsem předpokládala.

23.02.2020 1 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Skvělý příběh, kniha a u čtení jsem se pobavila. Autor opět nezklamal, jako vždy :)

16.02.2020 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Trošku slabší příběh, ale nebylo to špatné. Tím, že se to opět točí okolo hokeje, tak jsem byla spokojená :)

16.02.2020 1 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Parádní kniha, nezklamala.

15.02.2020 3 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Skvělá kniha. Čtení jsem si užila a příběh mě bavil. Byla to pěkná oddychovka.

15.02.2020 3 z 5

Nikdy viac Nikdy viac Abbi Glines

První díl se mi moc líbil, ale druhý také není špatný. I když většinou prostě první kniha vyjde na jedničku a pak už se to zbytečně vleče. Ale dobrá oddychovka

09.10.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tato kniha byla pohodovým čtením z prostředí fotbalu a nebylo to vůbec špatný. :) Autorka napsala knihu moc hezky

09.10.2020 3 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Autorku mám ráda, ale tentokrát mě příběh moc nezaujal. Nebylo to špatné čtení, ale ke konci už jsem přeskakovala popisy a četla jsem jen přímou řeč. Předchozí knihy se mi líbily víc.

09.10.2020 2 z 5

Přeju si... tebe! Přeju si... tebe! Tracy Brogan

Příjemné čtení. Kniha se mi líbila, stejně jako postavy. Na Srdcovky jsem narazila nedávno a byla jsem mile překvapena. Uvidím, jaké budou další knihy.

02.10.2020 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Nebylo to špatné. Příběh byl napínavý a postavy taky dobré. Celkově se mi kniha líbila :) Ale bohužel ji hodnotím s odstupem, takže nemůžu vychválit všechno, co v té knížce bylo.

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Dokonalý příběh. Postavy krásně popsané a moc se mi to líbilo.

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Skvělá autorka, která opět nezklamala. Kniha se mi líbila. Příběh byl zajímavý, postavy dobře napsané a četlo se to rychle. Byla to dobrá volba :)

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Byl to hezký příběh, ale moc zbytečných stránek. Některé věci bych tolik nepopisovala. První díl byl mnohem lepší, ale určitě to nebyla ztráta času.

02.10.2020 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Asi jsem od této knížky čekala víc. Popis děje mi přišel napínavější, ale nebylo to tak špatné. Příjemné čtení a taková oddychovka. Ale už jsem to pak četla jen proto, abych neměla další nepřečtenou knihu :D A také jsem chtěla vědět, jak vše hlavní hrdinové vyřeší.

04.06.2020 2 z 5

Skvělá partie Skvělá partie Jude Deveraux (p)

Příběh se mi moc líbil. Autorka krásně popsala prostředí, ve kterém se odehrával a každý si ho mohl představit tak, jak chtěl. Úplně jsem se viděla, jak sedím s knížkou u jezera, kde hlavní postavy řeší své problémy. Od začátku do konce napínavé a dobře se kniha četla. Postavy byly také hezky napsané, rozhodně knihu doporučuji :)

11.05.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Skvělá kniha. Četlo se to samo a velmi rychle :) Příběh byl pěkný, vtipný a dobře popsaný. Slovo banán mi přišlo až moc časté, ale o tom je prostě knížka. Jinak bych brala klidně pár stránek navíc :)

08.03.2020 4 z 5