AniDi AniDi komentáře u knih

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Dlouho mi trvalo se začíst ale spíš to bylo okolnostmi. Nicméně některé situace se mi jevily dost umělé. Možná k tomu přispělo i to, že jsem před touto knihou opět četla Dvory. A srovnání se prostě neubráním. Ale! jakmile jsem se začetla, příběh měl spád, hlavní hrdinka je opět oběť a mě to nevadí, romantická linie příběhu je dobře započatá a moc se těším za týden na další díl, škoda že ještě není dostupný. Za mě doporučuji.

08.09.2019 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Celkem hezky napsané.

19.05.2019 4 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Opět krásné čtení. Do děje jsem se tak zabrala, že jsem až cítila úzkost ze stavu Helen. Doporučuji.

18.05.2019 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Nelze jinak než pochválit. Kniha je čtivá bez hluchých míst. Dějově zajímavá. Ikdyž věkem již nepatřím do skupiny pro YA, tento žánr mě prostě baví. Dost si jich ale nemůžu dějově vybavit. A protože tato k nim nepatří, můžu za sebe doporučit.

12.05.2019 5 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

Příběh sladký, taková milá jednohubka na večer. Škoda, že nebyl děj trošku rozvětvenější. Rozhodně má něco do sebe ale knihám J.G. se nevyrovná, proto 4 hvězdy.

27.03.2019 4 z 5

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Krásný příběh poutavě napsaný. Milá jednohubka na večer, u které opět ukápla slza. Nejspíš jsem podobný příběh četla už několikrát ale nemůžu se jich stále nabažit. Má první kniha autorky a jistě si přečtu další. Její styl psaní mi sedí. Doporučuji jako oddychovku bez přemýšlení.

25.02.2019 5 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Tak takové počtení jsem si opravdu užila. Děj měl spád, zajímavou a napínavou zápletku a nechyběla ani romantika. Srážím hvězdu za přirovnání "tahal ji sebou jako dementní dítě". Nesetkávám se s takovým přirovnáním poprvé a osobně se mě dotýká. Nechápu, že s takto nemocných dětí si ještě někdo v této době dělá srandu. Možná jsem přecitlivělá ale takto to cítím.

30.01.2019 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Pro mě za 5 hvězd. Děj příjemně plynul, narozdíl od Manželské smlouvy byl i lehce komplikovanější. Fajn jsem si odpočinula při čtení. Pokud hledáte něco lehčího ke čtení aneb jak chudá ale inteligentní dívka ke štěstí přišla, doporučuji.

16.01.2019 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Určité podobenství se sérií Selekce tu je ale mě to rozhodně nevadí. Příběh byl zajímavý, místy napínavý, chvílemi romantický. Určitě si přečtu časem i další díl ale nechytlo mě to tolik, že bych hned kupovala další knihu.

11.01.2019 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Právě jsem dočetla a ještě se slzami v očích píšu komentář, ten konec byl úžasný! První dvě knihy byly dobré, nicméně jsem dočítala, protože prostě chci vědět jak vše dopadne. Ale ten spád příběhu a zakončení jsem nečekala a teď vůbec nelituji, že jsem přečetla.
SPOILER: to umírání A. a milosrdenství A. bylo úžasné

03.01.2019 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Přestože jsem četla i lepší série tohoto žánru, nelituji stráveného času i u této. Příběh měl spád, akci, žádná hluchá místa a můj oblíbený milostný trojúhelník. U tohoto žánru hledám relax a odpočinek od každodenního stresu a ikdyž nedávám plné hodnocení, svůj účel série splnila. Doporučuji.

21.12.2018 4 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Ani závěrečná kniha mě "nedostala". Rozuzlení, co tedy vlastně Tessa byla, bylo tak jednoduché, po všem tom natahování jsem čekala prostě víc. Určitě nebudu číst znovu.

15.11.2018 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Nevadilo mi, že je příběh opět o Selekci, co mi ale dělalo problém, bylo vyprávění z pohledu princezny. Bylo tam málo prostoru pro nápadníky, o spoustě z nich, i těch v Elitě jsem se toho moc nedozvěděla. A povaha princezny byla příšerná. Každopádně se mi příběh líbil, trošku méně než první série ale líbil. Určitě doporučuji.

24.10.2018 3 z 5

První První Kiera Cass

Krásný čtivý poslední díl. Konec byl hodně rychle vyřešený, ráda bych se dozvěděla co bylo dál s kastami.
POZOR, spoilery:
Autorce neodpustím Celestu, to mě naprosto dostalo. A to vážně máme věřit tomu, že jižany pobily všechny? A je všechno vpořádku? Každopádně se chystám na Dceru, třeba se dozvím víc.

Určitě přečtu znovu, celá série je skvělá.

22.10.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tento díly byl oproti předchozímu slabší, trošku štvala ta její nerozhodnost, nicméně příběhu nechyběla akce a to mám ráda.

22.10.2018 4 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Fajn, je to napínavé a jsem zvědavá jak vše dopadne. Počkám si i na třetí díl.

22.08.2018 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Upřímně jsem nic světoborného neočekávala. Ze začátku jsem si říkala, že to nebude kniha pro mě. Ale četla se překvapivě rychle, ikdyž ty dialogy byly občas šílené.
Protože jsem ale hodně zvědavá, co je tím tajemstvím, přečtu další díly.

22.08.2018 3 z 5