angelbooks angelbooks komentáře u knih

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Zajímalo by mě, jak by se podobné situace řešily v dnešním světě. Celkem zvláštní otázka, která mě napadla po přečtení jednoho z nejlépe napsaných příběhů této série. Vím, že mám pár dílů ještě před sebou (a že je čtu na přeskáčku), ale zatím mám pocit, že po této knize rozhodně ještě sáhnu.
Doporučuji! :D

Sykot Sykot Julie Garwood

WOW! Rozhodně příběh doporučuju, nebudete litovat. A řeknu jediné - nic není takové, jaké se na první pohled zdá! :D

Na hraně zákona Na hraně zákona Nora Roberts

Autorka úžasně vykreslila prostředí minulého století a skvěle do příběhu zasadila romantiku. Po dlouhé době jsem i narazila na jinou ''ženštinu'', která nepřála osudovou lásku hlavní dvojici. Většinou jde o bývalé muže či stalkera, kteří pronásledují ženskou hrdinku, ale tady ne. Tady to byla žena tou mr...u. Radši jsem to napsala tečkami, abych nebyla za neslušnou, avšak pochopí mě každý, kdo si příběh přečte. :)
Doporučuji

12.09.2020 4 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Opravdu boží kniha :D. Všem doporučuji nebudete se od ni moc odrthnout :D, příběh i postavy si opravdu oblíbíte :))).
Už se těším na další díl :).

08.03.2014 5 z 5

Nikomu nevěř Nikomu nevěř Amanda Quick (p)

Zajímavá zápletla, správná chemie mezi hlavními hrdiny a skvělý humor. Co víc si přát. Doporučuju :) !
Ps: Aneb i trapasy k něčemu jsou :D :D

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Opravdu skvělý příběh, skvělé prostředí a skvělé postavy! Jako kdybych je viděla přímo před očima.
Stejně tak Vás zaujmou nejen jejich osobnosti, ale kniha jako celek. Nenudila jsem se, protože jsem pokaždé našla něco, díky čemu jsem se mohla zasmát. Nebo něco, co mě rozplakalo či dojalo.
Myslím, že je to skvělé zakončení série a zároveň mě mrzí, že se s touto sérii musím pomyslně rozloučit.
Doporučuji! :)

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Tak u tohohle příběhu jsem se nasmála mnohem víc, než u dalších knih J. Garwoodové.
Skvělý příběh, skvělé charaktery hlavních postav i skvělý děj.
Rozhodně doporučuji. :)

14.02.2018 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Až na to, jak ji předtím vyhnal ze Skotska to nemělo nejmenší chybu. Říkala jsem si, že ji mohl trochu víc věřit. Ale to mi zase vynahradila část, kdy ji začal hledat :D. A kdyby se neotočil, ani by nepoznal, že tam přišla :D.

01.05.2015 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Super kniha. Na začátku jsem si opravdu říkala že ti v tom autobuse jsou nějací pošuci :D, ale časem se to všechno vyjasnilo.
Občas se mi zdálo že se děj táhnul a pár stránek mě třeba i nebavil, ale to mi zase vynahrazoval kousek děje co byl po tom.
Nevím ale ke konci když Kylie stále nechtěla uvěřit čím je mě trošičku naštvala :D, nejvíce jsem si oblíbila Dereka :D a ty části kdy je Derek s Kylii...
Když Kylie mluvila se svým tátou o té rodině, věděla jsem že ten voják ( ten duch co se jí zjevoval ) má se samotnou Kylie něco společnýho :D jednu chvíli mě docvaklo co a tu další jsem už to četla v knize :D.
Skvělý už mám další sérii kterou chci přečíst :D doporučuji, díky konci mě ani nevadí že jsem nedozvěděla co je Kylie zač :D, tím pádem se více těším na další díly :D.

05.04.2014 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Tuhle knížku, vlastně celou sériiVampýrská Akademie čtu na doporučení od kamarádky a rozhodně nelituju toho že jsem se rozhodla ji opravdu začít číst :D
Je to BOMBA hlavně ten konec co udělal Lissin skoro strýček to mě opravdu dostalo... Vůbec jsem to nečekala...
Nevím proč ale byla jsem radši kdyby se Rose dala dohromady s Masonem protože, se mi zdá že s Dimitrijem by to asi bylo těžší ( ne že bych chtěla vše jednouchý díky těmhle zápletkám takovédle knihy miluju :D :) )... ale, ...no můj názor na to ted už je docela jiný. Změnil to ten náhrdelník co dostala Rose a co ji potom řekl Viktor v tom vězení můj názor se otočil o 180% :D a ted hodně fandím Rose a Dimitrijovi ale co já vím. Třeba mě opět spisovatelka hodně překvapí :D :D.
Doporučuji.
I na téma upíři jsem dosud nečetla super knížky jako je tato :))))).

11.02.2014 5 z 5

Okno do nebe Okno do nebe Nora Roberts

Nečekaně jsem si zalíbila obě hlavní postavy naráz! Příběh byl velmi poutavý, od slovního pošťuchování mezi hlavní dvojicí, přes eskapády jejich milostné cesty, po bojkotech na staveništi. Prostě vše jsem hltala ne div jedním dechem. Knihu mám doma a koupě rozhodně nelituji. Doporučuji. :)

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Když mi došlo, že v knize vystupuje hlavní herečka (spisovatelka), díky které ''jakoby'' vznikl předchozí příběh, byla jsem nadšená a hned si knihu koupila.
Kniha má své kouzlo, stejně jako hlavní hrdinka, která vás (stejně jako hlavního hrdinu :D) chytí za srdce. Jackie je chytrá, obětavá, věrná, ale i vášnivá. Stejně tak příběh. Je promyšlený a romantický, i když ano, znám i romantičtější knížky.
Avšak, stále stojí za přečtení a proto jí dávám do doporučených. :)

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Nejvíc se mi na knize líbilo to popichování, mezi hlavní dvojicí, to bylo opravdu boží! Avšak, musím vytknout (možná je to jen můj pocit), že hlavnímu hrdinovi to došlo po tááák dlouhé době! :D Měla jsem chuť ho knihou umlátit.
Avšak, možná jej budete chtít uškrtit hned poté, co Vám nejen hlavní hrdina, či hrdinka, ale i kniha přirostou k srdci. Má to svůj půvab, i když to doporučených si tuto nejspíš nedám. Nemyslím si, že knihu totiž budu někdy číst znovu. :)

12.09.2020 4 z 5

Manželská repríza Manželská repríza Nora Roberts

Sice jsem přeskočila první díl, ale to vůbec nevadí.
Dvojice S a M (Sydney a Michaila, radši to píši i do závorky) :D, byla jedna z TOP dvojic. Už se těším na další díl, který jsem si dneska půjčila.
Vřele doporučuju. :)

29.11.2018 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Knihu čtu už po třetí a nemůžu se jí nabažit. Úžasná po všech stránkách.
Ano, začátek, přibližně 60-70 stránek, mě pořád nudí. Ale nevadí, pár řádků přeskočím a už jsem u sladké odměny. :D
Knihu doporučuju.

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Sice jsem měla chuť někdy hlavního hrdinu, a vlastně i hlavní hrdinku, majznout po hlavně, tak jsem si nemohla vybrat lepší kniha od J. Garwoodové.
Doporučuji. :)

Paprsky štěstí Paprsky štěstí Dorothy Garlock

Kniha mě opravdu chytla a nepustila, až do konce.
Dávám 5 hvězd a doporučuji. Ale nevím proč, něco mi v ní chybělo. Romantiky tam bylo určitě požehnaně, i dost humoru ;), ale toho napětí tam nebylo tolik, kolik bych očekávala.
Kdyby to tedy šlo dala bych jen 4,5 hvězd.

13.08.2017 5 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Kniha se mi líbila od začátku do konce :).
Co bych vyzdvihla, je určitě tajemství, které nám tato kniha pomalu odkrývá. Nevím jak ostatní, ale pro mě bylo opravdovou záhadou, kdo že je vrah.
Dále se mi moc líbilo chování hlavních postav. Ze začátku mi to přišlo jako silná-žena a slabý-muž, ale spletla jsem se :). To ''jiskření'' mezi hlavními hrdiny bylo úžasné a mnohdy i komické, tedy, mě to tak přišlo :D.
Určitě tuto knihu doporučuji.

26.07.2017 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Konečný díl série Roztříštěná bych vyslovila slovem ATOMOVKA :D.
Děj je každou chvíli napínavý, není tam snad ani stránka příběhu, kdyby jste se mohli nudit :D.
Mám moc, moc, moc, moc, moc ráda postavu Aarona ( Warnera ). A taky obdivuju Kenjiho :D. Je to fakt super kluk, nebo spíš super chlap
Je skvělý, že si hlavní hrdinka nakonec vybrala jako svou právou lásku někoho o kom jsem si myslela, že je zlý a odporný člověk.
Ehm, lidi... taky máte chuť přaštit tou knihou Adama po hlavě? Choval se opravdu jako nemožnej blb :D. Ale myslím si, že takového nemožného blba jsem v té knize potřebovala :D, aby tomu dodal ještě takovou "třešinku na dort".

POZOR! KAPITOLY V KNIZE NEJSOU VYTISKLÝ, ALE UŽ MI JE NĚKDO POSLAL A TEĎ UŽ VÍM JAK TO DOPADLO! :D

Říkala jsem si, že kdyby spisovatelka napsala ještě 4. díl nebylo by to špatný, ale teď přemýšlím, jestli by to nebylo zbytečné. Pro mě tedy rozhodně ne :D!!!.
DOPORUČUJU!!!!!!!!!! :D :D :D.

30.09.2014 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Musím říct, že kniha mě zaujala už od začátku a nepustila mě dokud jsem ji nedočetla až do konce :).
Děj byl každou chvíli pro mě napínavý, a nevím proč, ale oblíbila jsem si Krasomila a Aleca :D. Taky se mi líbilo že Clary dokázala nakreslit novou runu.
Pro mě jasných 5*, těším se na další díl.
Vřele doporučuji :).

15.08.2014 5 z 5