Anett525 Anett525 komentáře u knih

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Taková milá oddechovka. Určitě se pustím i do dalších dílů :)

13.09.2020 5 z 5

Na Titaniku Na Titaniku Katrina Charman

I když už dávno nemám 10 let (hodně dávno :D), tak se mi kniha líbila. Byla to taková jednohubka, u které jsem misty zatajovala dech napětím. Je super,že se díky knize malí čtenáři dozví něco o Titaniku.

31.07.2020 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla,ale jak se příběh začal rozjíždět, hltala jsem každou stránku. Líbily se mi snad všechny postavy. Určitě si přečtu další díl. Nechybělo napětí, láska, humor. Super kniha :)

01.06.2020 5 z 5

Most duší Most duší Victoria Schwab

Skvělé, úžasné a okouzlující jako dvě předešlé knihy. Milý, tajemný a napínavý příběh,který nezklame. Moc jsem si čtení užila. Miluju tuhle duchařskou bandu. :)

24.04.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Nesouhlasím s názory,že je tato kniha vykrádačka. Víly a jejich svět mají nejaké charakteristické rysy, takže podobnost v tomto ohledu mi absolutně nevadila. Ubírám jednu hvězdu za to,jaká je Brie nadržená samice :D, to mi lezlo na nervy. Jinak se mi příběh líbil a ráda si přečtu další díly. :)

12.11.2021 4 z 5

Vrány Vrány Kass Morgan

Moc povedené. Jako bonus zmínky o Harrym Potterovi a to je prostě past na mě :D
Snad se brzy dočkáme dalších dílů.

31.08.2021 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Oblíbila jsem si všechny hlavní postavy. Příjemně mě překvapilo, že je knížka dost temná, což já naštěstí ráda, takže to bylo příjemné překvapení. Zbytek posuďte sami,protože tato knížka opravdu stojí za přečtení :)

26.04.2021 5 z 5

Světla nad močálem Světla nad močálem Lucie Ortega (Navrátilová)

Kniha se mi moc líbila. Ještě do nedávná jsem se české fantasy vyhýbala,ale poslední dobou jsem narazila v českém rybníčku na samé fantasy skvosty. Tato kniha rozhodně patří mezi povedené,jak už skvělým světem, tak promyšlenou a originální zápletkou. Určitě stojí za přečtení.

19.04.2021 5 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Ze začátku jsem byla dost nadšená, líbilo se mi téma, hlavní hrdinové, prostředí. Styl psaní taky super. Po půlce už jsem byla krapet zklamaná. Dočetla jsem,ale žádné extra nadšení se u mě nekonalo :)

04.12.2020 3 z 5

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Kniha se mi moc líbila. Sice byla jednička krapet lepší,ale i tak mě čtení tohoto dílu bavilo. Těším se na pokračování. :)

12.11.2020 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Čekala jsem od knihy asi víc, kvůli vysokému hodnocení. Nemohla jsem se pořádně začíst a knihu jsem dočetla s velkou námahou. Nebylo to vyloženě špatné,ale znovu bych knihu už nečetla.

03.10.2020 3 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Lepší,než druhý díl. Oddechovka,u které člověk nemusí moc přemýšlet.

17.05.2020 4 z 5

Amari a Noční bratři Amari a Noční bratři B. B. Alston

Skvělé. Svět magie a nadpřirozených bytostí, napínavý příběh, super postavy. Nemám co vytknout. Přesně taková knížka,jakou mám ráda.

19.11.2021 5 z 5

Pravidla pro holky Pravidla pro holky Candace Bushnell

Nooo,jako když se vezme v potaz,že jsem na takové knížky stará, tak to nebylo špatný. Jen teda ta Marin, to bylo dílo...Četlo se to samo, přečetla jsem za jeden den,ale vím,že jednou a stačilo.

01.10.2021 3 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Kniha se mi moc líbila. Originální téma, sesterská láska, zajímavý příběh. Rozhodně stojí za přečtení :) Určitě si od autorky přečtu i další knihu.

22.08.2021 5 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Takové milé oddechové čtení na letní dny. Pru se ze začátku chovala hrozně,ale asi to byl záměr,že se myšlením posunula a stala se z ní nakonec fajn holka. Quint je prostě miláček, na toho nejde napsat jediné špatné slovo. Celkově jsem si knížku užila. Čte se pěkně,ani ekologické téma mi vůbec nevadilo, spíš si myslím,že takto psaných knih by mělo být víc. 4,5 *

15.06.2021 4 z 5

Tunel kostí Tunel kostí Victoria Schwab

Wau,to bylo boží.

Už první díl se mi líbil,ale tento mi přišel snad ještě lepší.
Přečetla jsem ji za jeden den,což hovoří asi samo o sobě.
Zajímavá místa v Paříži, vyprávění historek rodičů, Jacob, zmínky o HP...nemám prostě co vytknout. Už aby vyšel další díl.

10.06.2021 5 z 5

Tuhle knížku by měl mít každý milovník Krutého prince. I když je to taková knížní jednohubka, dokáže pohladit po duši jak ilustracemi, tak tím co se skrývá uvnitř. Boží. ️

30.05.2021 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Knihu jsem si užila. Je pravda,že konec mě dostal a budu čekat na další díl,abych se dozvěděla,jak to bude dál.
Lou mě občas štvala, pořád jsem si říkala,že má Reid svatou trpělivost. :D

Příběh byl super, plno nadpřirozených bytostí a to já mám ráda. :)

05.03.2021 5 z 5

Koukej, bude to oukej Koukej, bude to oukej Michaela Dočkalová

První díl se mi líbil o něco víc,proto jsem ubrala hvězdičku. Jinak takové to rychločtení, u kterého se nemusí moc přemýšlet.

17.05.2020 3 z 5