Anett525 Anett525 komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Tahle parta mi přirostla k srdci. Knížka plná zvratů, napětí, intrik. Super fantasy, které nemá obdoby. Za mě jedna z nejlepších sérií,kterou jsem kdy četla :)

10.04.2021 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Bylo to boží. Ze začátku mi trvalo,než jsem se zorientovala v postavách, ale pak to byla jízda a už se těším,až se vrhnu na Prohnilé město. Griša je fajn,ale toto je skvělé :). Jde vidět,jaký Bardugo udělala posun a řadím mezi mé oblíbené autorky. :)

02.04.2021 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Boží, boží a ještě jednou boží série. Nešlo se odtrhnout. Nemůžu se dočkat knížky o Cardanovi.

12.03.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Miluji období Viktoriánské Anglie,tak jsem chtěla zkusit tuto hodně oblíbenou knihu. Je čtivě napsaná, zajímavý příběh,jen mě ke konci přestaly bavit Animantiny úvahy- mám mě rád/ nemá mě rád. Jinak ale chápu,že mezi čtenáři, kteří tento žánr vyhledávají,je kniha tak oblíbená. :) Je i škoda toho uspěchaného konce. :)

30.12.2020 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tahle kniha mě vytáhla z čtecí krize. Čte se sama, napínavý příběh, přečetla jsem za dva dny jedním dechem a hned jdu na další díl.

24.10.2020 5 z 5

Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Jessica Townsend

Tak to bylo super! Snad se brzy dočkám dalšího dílu, protože jsem si tuto knihu náramně užila. Jednička mě bavila,ale dvojka mě vtáhla do světa Nikdyuš a nepustila. Parádní zážitek :)

02.07.2020 5 z 5

Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst Shannon Messenger

Knihu jsem dostala jako dárek od kamarádky a musím říct, že tohle se mi hodně líbilo, už se nemůžu dočkat,až přeloží další díly. Napsáno čtivě, takže jsem knihu přečetla za dva dny.

17.05.2020 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

I když už jsem na takové knihy stará,tak jsem se u tohoto dobrodružství nasmála, jako malá holka. Leo je skvělý a když se k výpravě přidal Hedge , tak celý příběh dostal tu pravou šťávu. Rick prostě umí a nezklame.

08.02.2023 5 z 5

Dcera zimy Dcera zimy Vladimíra Šebová

Tak to bylo krásné čtení. Úplně koukám, že se jedná o fantasy z pera Slovenské autorky,protože by se od ní mohl kdejaký zahraniční autor učit. Opravdu úžasné, temné tak akorát, nevtíravé, propojování minulosti a současnosti a postupné odhalování zápletky. Skvěle, skvělé, skvělé a už se těším,až od autorky vyjde další kniha,protože určitě nebude moct chybět v mojí knihovně.

27.10.2021 5 z 5

Počátky Počátky Petr Eismann

Asi mi je 12. Bylo to skvělé. :)
Po dlouhé době pěkná putovní fantasy a ještě od českého autora.
Za mě super.

17.09.2021 5 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Moc pěkné. Příběh plný napětí, četl se sám. Sice to není až tak úplně fantasy,ale i tak mě to moc bavilo. Téma otroctví, války, vzpoury. Do toho Kestrel a Arin, každý na opačné straně a přesto jsou si blízcí. Moc hezky napsané a jsem zvědavá, jak bude jejich příběh pokračovat dál. :)

19.08.2021 5 z 5

Z kouře a kamene Z kouře a kamene Alžběta Bílková

První jsem četla Kosti Mraza, už tím si mě autorka získala, měla jsem obavy a do prvotiny jsem se bála pustit, po tom co jsem četla,že je slabší. A musím říct, že teda rozhodně nezklamala, moc se mi kniha líbila a klidně bych brala další díl z tohoto skvělého světa. Bylo to super. :)

14.07.2021 5 z 5

Věž zajatců Věž zajatců Thomas Thiemeyer

Ani druhá kniha této série mě nezklamala. Hodně jsem si oblíbila nové postavy a myslím,že děj byl vymyšlený na jedničku. Tak hurá na poslední díl,jsem zvědavá,jak to nakonec celé dopadne :)

16.05.2021 5 z 5

Otrávená Otrávená Jennifer Donnelly

Kniha nebyla špatná,ale asi jsem měla velké očekávání po přečtení Nevlastní sestry. Něco tomu chybělo.

Jinak se mi knížka líbila, četla se sama. Příběh byl fajn. Taková pěkná oddychovka,ale nic světoborného.

04.04.2021 4 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Pěkný příběh, originální námět, vývoj Isabell se mi moc líbil. I když byl styl vyprávění pohádkový, byla kniha na druhou stranu i plná krutosti. Já jsem moc spokojená a čtení jsem si užila :)

02.01.2021 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Moc jsem si obě série užila. Tato kniha byla stejně jako ty předešlé napínavá, byla tam nějaká láska,ale nebylo to moc přehnané. Škoda že není další pokračování a snad se někdy nějakého dočkáme :)

27.11.2020 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Dvojka se mi líbila o kapku míň než jednička,ale i tak se mi knížka četla dobře, nechybělo napětí až do konce, no jdu se rovnou vrhnout na třetí díl. :)

04.11.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Ze začátku jsem se nemohla začíst,ale hned jak se děj rozjel, nemohla jsem přestat pokračovat. Napínavý příběh od kterého se člověk nemůže odtrhnout. Jsem ráda,že jsem dala knize šanci,i když mě začátek moc nenadchl. O toto bych nerada přišla.

21.09.2020 5 z 5

Irská kráska Irská kráska Ann Moore

Jsem z knihy taková rozpačitá. Příběh celkem pěkný, člověk se dozví něco o historii Irska. Chvilkami jsem knihu hltala, chvilkami jsem se těšila,až kapitola skončí. Jsem zvědavá, jaký bude další díl.

20.07.2020 4 z 5

I když nejsem dávno cílová skupina, knížku jsem přečetla jedním dechem. Čtivě napsané, zajímavý příběh... Jdu se vrhnout na další díl :)

26.06.2020 5 z 5