anelise anelise komentáře u knih

Zločin slečnám nesluší Zločin slečnám nesluší Robin Stevens

Úžasná knížka! Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli mě knížka bude bavit, ale nakonec se ukázalo, že moje obavy byly zbytečné. Moc se mi líbil styl psaní i hlavní postavy. Děj krásně ubýval a byl nepředvídatelný. Dávám 5 hvězd, protože ta knížka byla fakt úžasná a všem doporučuji!

24.08.2021 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Bavil mě děj, hlavní postavy byly super, i když se občas někdo choval strašně otravně. Trošku mi vadil název království Uhlíkov, jelikož to bylo trošku moc pohádkové a do příběhu se to nehodilo. Z postav mi na začátku připadal nejvíce sympatický Grey a přála jsem si, aby skončil s Harper, ale jelikož je to retelling na Krásku a Zvíře, tak už bylo celkem jasné, že skončí s princem Rhenem. Těším se na druhý díl, protože jsem zvědavá, co se dál stane. Za mě průměrná YA fantasy.

27.05.2021 5 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

Celkově se mi z této série nejvíc líbil první díl. Další díly byly strašně zdlouhavé a nezáživné. Tento díl se mi líbil až v druhé polovině, protože se neustále vlekl. Ale jsem moc ráda, že jsem se k této sérii dostala.

24.04.2021 3 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Druhý díl mi ze začátku připadal zdlouhavý, ale naštěstí se to pak rozjelo. Čtení jsem si užila a to i přes to, že se mi trochu více líbil první díl. Moc mě zaujaly nové postavy a konec mi připadal nejlepší. Maven je záporák jak má být! 5/5

13.04.2021 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Tuto knížku jsem se rozhodla přečíst díky blížícímu se seriálu. Docela mě zaujala, ale rozhodně jsem očekávala více. Ale moc se mi líbila a jsem zvědavá na další díly.

25.03.2021 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Sabrina Jeffries

Tato knížka se četla celkem rychle a byla celkem čtivá. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale moc mě nezaujala. Dějem se podle mě hodně podobala prvnímu dílu.

24.03.2021 3 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Kniha byla super, ale trochu pro mě postrádala akci. Ale tak těším se na další díl a jak se to dále vyvine.

09.03.2021 4 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Nejslabší díl série, ale dalo se to číst.

22.02.2021 4 z 5

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Originální námět.

22.02.2021 3 z 5

Láska přemůže i smrt Láska přemůže i smrt Meg Cabot

Nové postavy (Chloe, Sportovec a paní Engleová) příjemně překvapily.

22.02.2021 2 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

Myslím, že ostatním se bude tato série zamlouvat, ale mně se nelíbila. Těžce jsem se knihou prokousávala, a ke konci i trochu nudila. Námět na knížku byl úžasný a originální.

22.02.2021 2 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

(SPOILER) O trošku lepší než jednička. Hodně se těším na společné tréninky Merit s Ethanem. Taky se mi líbí vztah Mallory s Catcherem, ty jejich hádky, prostě všechno. Doufám, že Merit bude pořád tak tvrdohlavá. Jsem zvědavá na další díly. Zatím 10/10.

22.02.2021 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Užasné! Moc se těším až Merit začne bojovat.

22.02.2021 5 z 5

Kamenní andělé Kamenní andělé Kristina Ohlsson