Kamenní andělé přehled

Kamenní andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368649/mid_kamenni-andele-c5o-368649.jpg 4 50 50

Billie a Aladin série

< 3. díl

Blíží se Velikonoce a Simona se těší, že je stráví u své babičky v Ahusu. Když k ní přijede, něco je jinak než obvykle – v domě panuje zvláštní atmosféra a babička je unavená a zamyšlená. Z Pokoje vzdechů se ozývají podivné zvuky. Čtyři kamenné sochy v zahradě pořád někdo přesouvá a ze starého kazetového magnetofonu se ozývají tajuplné rozzlobené hlasy, které ji varují, aby si pospíšila, než bude pozdě. Navíc babička upadla a skončí v nemocnici, takže Simona zůstane v jejím domě úplně sama. Dokáže společně s kamarády Billie a Aladinem záhadu vyřešit?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kamenní andělé. Přihlašte se a napište ho.

IVANA0123
14.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Tento třetí díl se mi líbil nejvíc, přestože byl nejsmutnější. Nejlepší námět a určitě nejbarvitější popis prostředí. Tajuplný starý hotel plný podivných zvuků a pohybující se sochy - to vše jsem měla přímo před očima a až na pár drobností mi celý příběh připadal uvěřitelný. Hlavní hrdinové mi budou chybět, všechny tři jsem si moc oblíbila. A i přes smutný konec byla v závěru knihy naděje v pokračování něčeho nového. A tak jsem místo hororové knihy našla velice citlivý příběh o krásných, ale někdy i bolestných rodinných vztazích. Kniha mě opravdu moc líbila. 5*
(5/24)

Bubo19
05.05.2024 5 z 5

Třetí díl o kamarádech, kteří zažívají tajemná dobrodružství, byl hodně smutný. Tentokrát je hlavní hrdinkou Simona a kamenné sochy na zahradě její babičky. Zase tady máme záhadu, která se podaří částečně hlavním hrdinům vyřešit a část zůstane tajemná, tak jako v předchozích dílech. Tato série se mi hodně líbila, jen pořád nevím, jestli je úplně vhodná pro děti, je zde na mě moc problémů a nemocí. Ale zase zde autorka moc pěkně popsala kamarádství a soudržnost v rodině.

Antoniak
06.03.2024

Geniální knížka

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kamenní andělé v seznamech

v dalších seznamech1x