Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Prvních 150 stran jsem se docela nudila, proto nemůžu hodnotit plným počtem hvězd, ale konec byl sladký. Je to příjemná oddechovka a tohle prostředí to ještě nebylo, což je také velké pozitivum. Další díl si ráda přečtu.

17.12.2023 4 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Bylo to pěkné, ale dokážu si představit kdyby to mělo třeba o 200 stránek méně a nebylo tam tolik omáčky okolo. Ale napsané to bylo skvěle, hltala jsem každé slovo a hlavní hrdiny jsem si oblíbila oba.

28.09.2023 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Tento díl mi přišel lepší než předchozí. Moc mě bavila umělá inteligence, to bylo vtipné. Na plný počet hvězd to na mě bylo moc dlouhé, dalo by se to zkrátit a méně omáčky okolo. Ale je to příjemná oddechovka, kde se vyskytovaly postavy z minulých dílů a docela sem si sérii oblíbila.

16.08.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Bylo to pěkné , ale nic nového pod sluncem. Je to spíše oddechovka bez nějaké zápletky. Moc mi nesedělo vědecké prostředí, ale napsané je to dobře, jen mi tonepřišlo až tak vtipné, jak někdo píše.

01.06.2023 4 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Nechápu komentáře že se někdo nudil. Kniha byla plná akce, zápletek, dobrodružství a bylo to tak něco jiného a neotřelého, že si říkám jak toto mohly vymyslet.
Moc mě kniha bavila a nechápu tak slabé hodnocení. Asi že to všichni budou neustále srovnávat se sérii Božský a Vášnivý ale toto je úplně z jiného soudku a nelze srovnávat.
Je to napsané skvěle a rozhodně stojí za přečtení.

16.04.2023 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Tak za mě byl tento díl oproti prvnímu slabší.
Moc jsem se těšila na příběh Archera a Elise, ale jsem trošku zklamaná.
Autorka mohla děj lépe rozvést, přišlo mi to nějaké nedotažené.
Snad bude další díl lepší.

27.03.2023 4 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Tak jsem knihu teď dočetla a říkám si: Bože proč nám to ty autorky dělají, že nás nechají s takovým napínavým koncem čekat na další díl.
Myslela jsem si, že to bude samostatná kniha a těšila se, jak dopadne, ale nic sme se v tomto díle nedozvěděli.
Je to něco jiného, než tu zatím bylo. Hltala jsem každou stránku, je to napsané čtivě a velmi poutavě.
Fandím Griffinovi

17.03.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Bylo to krátké, oddechové, vtipné a milé počtení. Pro autorku je tento styl typický.
Postavy byly sympatické, zvláště malí kluci. Doporučuji.

11.03.2023 4 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Po dočtení této knihy jsem se do této partičky zamilovala ještě víc.
Aleka a Lily jsem si oblíbila v prvním díle a jsem ráda, že i v tomto se docela často objevovali.
Jacka jsem si v předchozím díle oblíbila taky a na jeho příběh jsem se těšila.
Raily jsem trošku nechápala, já být v její kůži, tak na bráchu kašlu, když kašlal i on na ni, ale každý jsme jiný.
Docela dobře tu bylo nastíňeno, jak to v bulváru chodí, je to hnus ale tak to bohužel v reálném životě je.
Rozhodně potřebuji víc dílů, jsem zvědavá hlavně na Aleka a Lily a jejich snažení.

04.03.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Musím se přiznat, že presto že knihy od Christiny Laurenové miluju, tato mi úplně tak nesedla. Je to zvoleným tématem který mi tak úplně nesedí. Nemám totiž ráda vše co je s matematikou spojené a tady se celá kniha točila kolem čísel a to mi kazilo radost ze čtení a první polovinu knihy jsem se musela do čtení nutit.
Druhá polovina mě už ale bavila a ve výsledku byla kniha skvělá, jak sme u autorky zvyklí.
Je to něco nového, co tu ještě nebylo a smekám, že tohle může někdo vymyslet.
Postavy byly sympatické, malou Juno jsem si oblíbila úplně nejvíc.
Krásný konec a určitě stojí za přečtení.

23.01.2023 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Hezké zakončení série, bylo to milé a vtipné. Škoda, že jsem předchozí díly četla už před časem, tak jsem musela pátrat v paměti, kdo ke komu patří.

06.12.2022 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Tahle kniha mě opět vzala za srdce. To byl tak krásný příběh. Do Brogana jsem se naprosto platonicky zamilovala.
Kniha se mi trefila do vkusu, bylo tam vše co mám v knize ráda a nemám co vytknout.
Děj byl plný překvapení a zvratů a nutilo mě to číst dál a dál.
Podobný příběh už tu párkrát byl od jiných autorů ale to mi vůbec nevadilo.
Lydia mi ze začátku přišla jako rozmazlená princezna ale v průběhu se mile proměnila.
Brogan sice chvilkama zlobil, ale jinak jsem ho obdivovala za jeho velké srdce, pomoc těm co to potřebovali a že i přesto, že byl bohatý mu to nestouplo do hlavy a uměl se rozdávat.
A ten epilog? Hezké zakončení.
Tohle je kniha, kterou si za čas ráda přečtu znova a doporučuji všem.

07.10.2022 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Asi prvních 120 stran jsem si myslela, že tu knihu zahodím nedočtenou. Tím, že jsem nečetla oba díly hned po sobě, mi dělalo problém se zorientovat a vzpomenout si na předchozí díl.
Jak stránky přibývaly, tak jsem si začala vzpomínat a pak se děj rozjel natolik, že se nešlo od knihy odtrhnout.
Bylo to dechberoucí, několikrát jsem měla slzy v očích a to myslím, že mluví za vše.
Doporučuji všem, rozhodně stojí za přečtení.

16.07.2022 5 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Na první díl jak už bylo řečeno to sice nemělo, ale když si to odmyslím, tak se mi kniha moc líbila.
Genevieve s Isaiahem měli sice pomalejší start, proto tam bylo i méně erotiky a romantiky, ale oba jsem si oblíbila a držela jim palce.
Co se týče akce a napětí, taky tu bylo, ale zase v menší míře než v předchozím díle a konečně jsme se dočetli, kdo za to všechno může.
Celkově jsem si tuto sérii velmi oblíbila a těším se na další díl na příběh Presley, kde nás autorka pěkně v tomto díle navnadila a jsem zvědavá co nového vymyslí.

13.07.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Klasika, na kterou jsme u této autorky zvyklí. Toto byla opět krátká knížečka na jeden večer.
Má to rychlý spád, nadupaný děj, je to čtivé a napínavý konec nesmí chybět.

09.05.2022 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tenhle díl se mi líbil ze všech tří nejvíc, pořád se něco dělo, spousta zápletek a napínavý děj. Erotiky v tomto díle bylo nejméně ze všech, za to od začátku v knize byla spousta romantiky.
Místy bylo čtení jen pro silné žaludky jak autorka popisovala Mountovy mafiánské praktiky.
Celkově tuto trilogii hodnotím moc povedeně, zůstává v mé knihovně a ráda se k ní někdy vrátím.

11.04.2022 5 z 5

Ve jménu pomsty Ve jménu pomsty Kinga Litkowiec

Tento díl mě moc bavil, teda až na ten konec, ten se vůbec nepovedl. Celou knihu se těším na konec na celé rozuzlení a autorka to napíše na snad jen 2 stránky? Jsem naštvaná a zklamaná. Dám ještě šanci dalšímu dílu, třeba bude lepší.

07.05.2024 4 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Tento díl se mi moc líbil, stejně jako ten první. Druhý díl byl za mě nejslabší.
Čtení posledního dílu jsem si moc užila, fandila jsem jim.
Děj je strhující, nabitý akcí a i když ani tento díl nemá zrovna málo stran, nenudila jsem se a hltala každé slovo.
Rozhodně doporučuji, je to vydařená trilogie.

15.04.2024 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Tento díl byl konečně dějově trochu jiný než dva předchozí, tady nešlo o únos, ale ten začátek mi přišel velmi uspěchaný.
Je to kraťoučká knížečka na jeden večer a místo mafiánského prostředí, je tam s každým dalším dílem více dětí a už to připomíná spíše školku než mafii.
Za mě lepší průměr.

26.03.2024 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Krásný úvod do série a na pět hvězd by to u mě bylo, kdyby to bylo trochu delší.
Na mě moc krátké, přečteno snad za 2 hodiny. Ocenila bych raději všechny 4 díly v jedné silné knize, než 4 tenké knížečky, ale chápu proč..

22.03.2024 4 z 5