Andrea963 Andrea963 komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak takhle kniha se mi dostala pod kůži. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout a četla četla a četla. Krásný příběh, pro romantické dušičky. Hl.hrdinove na to hned neskocili jak tu někdo psal a jejich vztah se krásně vyvíjel - to se mi moc líbilo. Rozhodně po ní sáhnu ještě několikrát

08.10.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Jak uz napsal nekdo prede mnou .... obálka děs!!!! název děs 2!!!! ale ten příběh....jedním slovem krása!

03.03.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

A mě se to líbilo :-) !!
Je teda pravda že mě trošku otravovalo jak měla Tara pořád vlhké kalhotky sotva na ni Preston promluvil a Prestonovo označování "frnda" jakbysmet, ale jinak jsem si knihu maximálně užila a přečetla ji během chvilky :-)
Jen jsem se jedno odpoledne začetla a druhý den měla dočteno. A přesně to mam ráda :-) že se kniha nedá odložit dokud není KONEC

04.06.2020 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Kraaaaaasná kniha, která se mi líbila od začátku do konce...byla dojemná, nechybělo napětí, i slzička mi ukápla...prostě pohádka :-)

24.09.2018 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Překrásná kniha,která se dotkla mého srdce i duše!

05.09.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Skvělá!

02.09.2018 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Knížka mě absolutně nadchla. Krásný příběh, moc mě bavil. Dávám plný počet hvězdiček :-) ... Jediné co mě otravovalo byla ta slovenština, nerada čtu knihy psané po slovensku,jihu, ale jinak úplná bomba!!!!!

02.06.2020 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Já nevím,moc jsem se na tuhle knížku těšila, ale ke konci už jsem se do čtení musela skoro nutit. A to mi přijde líto. Bylo to takové milé,pohodvé, ale pro mě tomu něco chybělo..... Přišlo mi že to mezi hlavními hrdiny vůbec nejiskří a pokud,tak tak max. 3 stránky z celé knížky. Jsem ráda že jsem ji přečetla,ale víckrát už si ji jistě číst nebudu.

10.10.2018 3 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Krásná knížka...
Ještě jsem nečetla od Mii knihu, která by se mi nelíbila. Jen tak dál Mio!!!!!

15.10.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Krásná kniha :-) nemohla jsem ji odlozit dokud jsem ji na jeden zátah nepřečetli celou :-D

09.12.2019 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Krásná kniha, zhltla jsem ji během dvou dnů. Druhá část se mi líbila asi maličko víc,ale jen opravdu nepatrně.
Prostě pohlazení na duši :-)

26.11.2018 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Ty bláho tak to bylo něco!!! Absolutně jsem se nemohla odtrhnout!! Ano,kniha je lehce předvídatelná,ale to je to poslední co by mi vadilo!!!
Je pravda,že první polovina knihy pro mě byla přeci jen trošku zajímavější,víc napětí,víc jiskření, do Joshe jsem se úplně zamilovala! Ale nakonec i druhá polovina knihy nebyla špatná. Tam mi přišlo,že se Josh chvilkama chová jak zamilovanej puberťák a zase to mělo jiné kouzlo :-)
Jediné,co mi teda časem fakt lezlo na nervy bylo to neustálé zmiňovaní Lucyiny výšky jak už tady psala @liletka_a. To mě teda otravovalo.
Ale i přes to všechno nemůžu jinak než dát 5 hvězdiček!!!! Skvělé počteníčko a jsem si jistá, že si ji ještě tak 50x přečtu :)

18.10.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Výborná, moc se mi líbila

02.09.2018 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Nenadchne, neurazí.
Musím říct že nejvíce se mi líbil samotný začátek,kdy to mezi hl. hrdiny při hádce zajiskrilo, to mi srdce zaplesalo a slibovalo další skvělý příběh. Miluju klišé, kdy se hrdinové navzájem nesnášejí, špičku ji se, delají si naschvály a ve výsledku je z toho láska jako trám....no, ale to se tady nedělo.
Z protivy, kterého znají široko daleko jako nepříjemného člověka vylezl ťunťa neskutečně rychle a celé to nakonec bylo takové nemastné neslané.
Já postrádala jiskření ...

28.11.2019 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Nebyla vyloženě špatná, ale taková nijaká. Ani dobrá ani špatná. Příběh sám o sobě se mi líbil, ale možná že způsob psaní mi nevyhovoval,nevím. Každopádně nikde žádné jiskření a to mi prostě chybělo.
Ale s Bridget to fakt nemá nic společného

20.11.2018 3 z 5

Adamov pád Adamov pád Sandra Brown

Bavila mě!! Fakt skvělá!! Miluju když to mezi hlavními hrdiny takhle jiskří. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a četla jsem do 4 do rána abych ji prostě dočetla:-)

16.10.2018 5 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Naprosto skvělá kniha! To špičkování, naschvály, nejednou jsem se z plna hrdla zasmála. Přesně tohle u romantických knih hledám...no a ten konec..ach!!!

13.10.2018 5 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Kniha byla super, bavila mě. Miluju špičkování mezi hlavními hrdiny a tady jsem se nejednou zhluboka zasmala :-)...moc pěkná "pohádka"

27.09.2018 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Kniha se mi líbila, hezký příběh i když už jsem četla téměř stejný příběh v knize "Manžel na objednávku" .... ale neskutečně mě v téhle knize rozčilovalo množství tiskových chyb. Přemýšlím,jestli jsem někdy četla knihu s větším počtem chyb.

09.03.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Líbila se mi! Nemohla jsem přestat číst.

31.12.2018 5 z 5