andrea7459 andrea7459 komentáře u knih

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Za mě je to taková klasická harlequinka, odpočinková četba, na můj vkus některé pasáže až moc sladké,ale na druhou stranu jsem si knihu vybrala k odpočinku od hororů a detektivek, takže tak. Pro fanoušky romantiky jen doporučuji.Celkově se kniha četla dobře, takže 4x hvězdička.

14.10.2021 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila, žádný neuvěřitelný příběh, prostě ze života, jo..bylo to fajn odpočinkové čtení.

17.12.2020 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Kniha mě velmi bavila, nebojím se říct úžasná.. mísily se ve mě stejné pocity, jako při čtení knihy Zlomené duše... za mě 5 hvězdiček.

18.07.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila,šokovala i pobavila... po dočtení,jsem měla pocit, jako by byl konec filmu. Vždycky mě knihy od p. Radky Třeštíkové dovedou k zamyšlení :-) . Za mě moc fajn čtení.

10.05.2020 5 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Páááni, jednoznačně plný počet hvězdiček. Překvapivý děj. Knihu jsem si náramně užila, nebojím se říct, že od spisovatelky nejlepší kniha.

25.05.2022 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Teda...co napsat... uf.Byla to hrozně depresivní a smutná kniha..tolik zla. Ale ano, byla dobře napsaná, dějové linie byly moc fajn. Jen jsem měla problém s těmi jmény, na mě jich bylo hodně a měla jsem v nich chaos ,než jsem si uvědomila ,kdo to vlastně je, ale asi je to i tím, že je to moje první kniha od této autorky, nebo spíše z této série.Za mě čtyři hvězdičky....Jdu si přečíst něco veselého.

15.02.2021 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha se mi líbila...hodně mě bavila Andrea..zasmála jsem se i poplakala.. bylo to fajn počteníčko.

07.06.2020 5 z 5

Každý má svůj Everest Každý má svůj Everest Pavel Dolejší

Čtivé, smutné, veselé, velmi mě kniha bavila, jako vše od těchto autorů.

Příběhy na dobrou noc Příběhy na dobrou noc Lois Rock

Moc hezké ,naučné příběhy s biblickou tématikou.

03.10.2021 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Kniha se četla moc dobře, ostatně jako všechny od této spisovatelky, trošinku jsem měla problém s těmi monstry, ale jinak výborná kniha. Děj rychle ubíhal a třetí třetina byla překvapením.

29.08.2021 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Nebylo to špatné čtení, jen jsem neustále měla tendenci srovnávat původní verzi a to mě rušilo.Nic méně se mi děj líbil, závěr překvapil.

06.03.2020 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha byla taková oddechovka, dobře se četla, v některých momentech jsem se docela zasmála, ale na 5 hvězdiček to není.

12.01.2020 4 z 5

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Kniha se mi líbila, dobře se četla, jen ten závěr byl až moc neuvěřitelný... ale i tak mě bavila.

29.10.2019 3 z 5

Záhada panství Bainbridge Záhada panství Bainbridge Laura Purcell

I když je kniha celkově dobře hodnocená, tak mi teda nijak zvlášť nesedla, celkově i ten příběh. Ale dočetla jsem, za to jsem ráda, jinak za mě fakt ne.

12.08.2022 2 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Myslela jsem, že ji ani nedočtu...Chatrč a Křižovatky od tohoto autora se mi líbily víc.O dost víc, nesrovnatelně.

30.09.2019 1 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Kniha mě velmi bavila

30.09.2019 5 z 5

Cesty spravedlnosti Cesty spravedlnosti Pavel Dolejší

Z této knihy jsem byla nadšená.. můžu jen doporučit

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Kniha se mi líbila, ostatně jako všechny předchozí z této série. Hlavního hrdiny mi bylo líto, ale tak nějak se s tím docela dobře popasoval. Je fakt, že některé situace mohly být trošinku víc vysvětleny a dotaženy, ale jinak parádní čtení, takže 5 hvězdiček.

25.04.2022 5 z 5

Odvaha říkat mu Otče Odvaha říkat mu Otče Bilquis Sheikh

Kniha se mi velmi líbila a dobře se četla. Šokovalo mě tak se k sobě rodina dokáže chovat, když někdo z nich konvertuje k jiné víře.

24.01.2020 5 z 5

Plavčík Jean - část 1. Plavčík Jean - část 1. Pavel Dolejší

Kniha byla velmi čtivá, četla jsem před x lety a stále si vybavuji některé pasáže. Moc příjemné čtení.