andelina andelina komentáře u knih

Hrozny hněvu Hrozny hněvu John Steinbeck

Před 18cti lety jsem chtěla přečíst a nepodařilo se... až teď. Začátky těžké, můžu říct, že jsem ji přečetla hned 2x, protože jsem se neustále vracela a četla znovu i celé stránky. Hlavně na začátku. Dneska rána jsem ji dočetla a knížka se stala mojí součástí, jak už to u knih bývá... bolí mě srdíčko, fakt že jo... Ukápla slza a následovalo dlouhé "civění do blba" a na obálku knihy.... Krásný román, doporučuji jako ostatně všechny knížky autora.

25.03.2020 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Skvělá knížka!

15.12.2019 5 z 5

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Krásná knížka. A i když by někdo nevěřil v to, co se Lorně děje, v anděly či samotného Boha, tak by si ji měl přečíst. Pokud bude trochu chtít, ucítí, že je třeba milovat sebe (zdravě!!! :D ), chovat se k sobě navzájem hezky a ctít a chránit Zemi. Usilovat o mír a lásku. Ona nikomu nic nenutí a na věci, které člověka napadají odpovídá nesobecky, bez prospěchu... P.S. nejsem žádný sluníčkář, tohle je názor na moc pěknou knihu! :D :)

08.01.2018 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Výborná kniha. Tak jsem se dlouho nezasmála. K zamyšlení i pobavení, doporučuju :-)

08.01.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Mně se líbila. A moc. Z knížek Patrika Hartla za mě nejlepší :) Těším se na další knížku!

21.09.2017 5 z 5

Výprava za diamantovým mečem Výprava za diamantovým mečem Winter Morgan

Četla jsem synovi. Mé utrpení a literární hrůza :D byly vykoupeny vytřeštěnými dětskými očkami, barvitým vyprávěním a kopou informací o tom, jak to chodí ve hře Minecraft. Sama bych si to nepřečetla, proto nemůžu soudit - sedmiletý syn tuto knihu žral! :-)

29.04.2017 1 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Moc pěkná knížka. Čtivá, plná moudra. Určitě si ji přečtu někdy zas...

22.03.2017 5 z 5