Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tato kniha mi dala velmi zabrat. Někdy bylo až moc povídání. Ale jinak se mi líbila

02.01.2019 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Ihned mě příběh pohltil, četl se prakticky sám.

06.08.2022 5 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Na začátku jsem byla trochu rozpačitá, ale poté jsem se začetla velmi snadno. Příběh z minulosti mě velmi zaujal.

13.06.2022 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Ne, ne a ne. Některé pasáže jsem musela přeskakovat, protože mi přišly na můj vkus zvrácené.

02.05.2022 2 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Jako první díl i tento se mi velmi líbil. Jenom mi přišlo zbytečné množství nesmyslných hádek mezi oběma hlavními aktéry.

17.04.2022 4 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Kniha je napsaná tak, než jsem se nadála byl konec. Nedovedu si představit, jak těžké je to být v jedné domácnosti s autistou.

06.02.2022 5 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Kniha se četla prakticky sama. Vadilo mi celkem chování zaměstnanců v IT firmě.

30.12.2021 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Ze všech tří dílů byl tento nejslabší. Nevím, jestli mi vadilo více chování Petera, neustálé rozhodování Lary Jean nebo Peterova matka, která se jim montovala do vztahu...

17.11.2021 3 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Příjemná, oddechová kniha. Hned od začátku jsem tušila, kdo je ten tajemný pisatel.

23.10.2021 4 z 5

Alenka v kraji divů a za zrcadlem Alenka v kraji divů a za zrcadlem Lewis Carroll (p)

Těšila jsem se na čtení, ale jsem velmi zklamaná. Vůbec to nemělo žádný příběh, u většiny vět jsem nevěděla co tím Alenka chce vlastně říct...

14.09.2021 2 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Rychle jsem se začetla. Liší se od ostatních románů. Kdybych měla více času na čtení, tak knihu přečtu za jedno odpoledne.

04.09.2021 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Velmi smutná, ale hezká kniha.

30.11.2020 5 z 5

Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Hans Christian Andersen

Některé pohádky mi přišly podivné už v dětství, teď se mi to jenom potvrdilo. Možná je to tím, že jsem zvyklá na jiné provedení.

17.11.2020 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Měla jsem problém vyznávat se ve jménech, v časech a hlavně pokračovat ve čtení.

25.09.2020 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Za mě osobně až moc uspěchaný konec. Celkově mě série mile překvapila, ale na můj vkus měla každá kniha hodně stran. Někdy to bylo zbytečně moc roztahané.

26.07.2020 3 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Těším se na další knihu z této série

27.12.2019 5 z 5

Strakonický dudák Strakonický dudák Josef Kajetán Tyl

Co Vocilků dnes na světě je a ještě bude. Čteno v rámci čtenářské výzvy.

23.11.2019 3 z 5

Diana – Její pravdivý příběh Diana – Její pravdivý příběh Andrew Morton

Tak toto rozhodně ne. Jedním slovem: slátanina. Na to kolik, už jsem knížek o Dianě přečetla, tak toto byla hrůza. Nedalo se to číst, všimla jsem si, že autor přeskakoval z "přítomnosti" do minulosti a najednou zase psal v "přítomnosti". A styl písma, jakým je text napsán, tomu taky nijak nepomohl.

29.10.2019 2 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Naprosté zklamání. Tato kniha nemá nic společného s detektivkou, která má být navíc víc temná a mrazivá, než ostatní severské detektivky. Ovšem na mě působila při čtení spíše nudně než temně a mrazivě...
Více jak polovina knihy je jenom popis krajiny, čtvrtinu tvoří jaké si pátrání po vrazích (přitom skoro žádné stopy nenajde) a zbytek je jakýsi doplněk, aby se zdálo, že se tam "jako" něco děje.

21.08.2019 1 z 5

Agatha Raisinová a manžel na zabití Agatha Raisinová a manžel na zabití M. C. Beaton (p)

Tak to jsem teda nečekala. Ten konec... Škoda, že šesté pokračování v knihovně nemají a zdá se mi zbytečné ho kupovat, když vím, že tu knihu už nebudu možná číst podruhé....

11.05.2019 5 z 5