Áňa 998 Áňa 998 komentáře u knih

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Nová, zajímavá knížka z prostředí Prahy. Některé momenty byly trochu moc, ale jinak mě opravdu bavila.

03.01.2020 4 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Musím říct, že nebyla stránka, u které bych se nezasmála, nebo se alespoň nepousmála. A i když je to jen taková jednohubka, bavila mě. Nejednou jsem se v ní našla, asi jako každý knihomol ;-)

Devět tváří tebe Devět tváří tebe Janice Pariat

Pohled na člověka z devíti různých pohledů na mě působil trochu... psycho. Neměla jsem z knihy ze začátku nijak dobré pocity, ale nakonec nebyla zas tak špatná.

03.01.2020 3 z 5

Kirké Kirké Madeline Miller

Mám moc ráda mytologii, a proto jsem si nemohla nechat ujít ani Kirké. Nejenže má krásnou obálku, ale příběh je neskutečně čtivý. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout, pro mě je to jedna z nejlepších knih minulého roku :-)

V temnu V temnu Lina Bengtsdotter

Druhý díl pro mě byl o něco lepší než ten první. Vrací se známé postavy, děj navazuje na předchozí knihu - Na okraji. Napínavá kniha až do poslední stránky.

Někdy je hezké, že mě miluješ Někdy je hezké, že mě miluješ Marie Vareille

Krásná knížka. Začátek možná trošičku pomalejší, ale kolem sté strany jsem se beznadějně dočetla a musela jsem ji prostě dočíst. Hezká romantická knížka z prostředí Paříže a prostředí venkova.

25 gramů štěstí 25 gramů štěstí Massimo Vacchetta

Roztomilá knížka, kterou jsem přečetla během jednoho večera. Rozhodně potěší každého, kdo má rád zvířata. Příběh je čtivý, milý a moc mě bavil.

Komisař Komisař Paulina Świst

Super knížka, spousta přímé řeči, takže čtení rychle utíká. Za mě byl možná o maličko příběhově lepší první díl, ale i dvojka mě bavila :-)

03.01.2020 4 z 5

Skleněné město Skleněné město Steven Savile

Zajímavá novinka, a ještě z prostředí Londýna! Chvílemi jsem měla problém se začíst, ale nakonec jsem se prokousala. Posledních stran zmizelo jako nic!

03.01.2020 3 z 5

Mera: Proti proudu Mera: Proti proudu Danielle Paige

Zajímavý komiks z nové série Young adult :-) Pěkné kresby, příběh jednoduchý :-)

24.11.2019 4 z 5

Caragova proměna Caragova proměna Katja Brandis

Parádní čtení, bavila jsem se od začátku do konce! :-)

30.03.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Přečteno za dva dny. Šestá kniha a pořád se dějí překvapení. Prostě pecka!

23.03.2019 5 z 5

Psí rady pro šťastný život Psí rady pro šťastný život Dave Barry

Nevěřím na to, že Vám kniha může pomoci vést šťastnější život. ALE Psí rady pro šťastný život můj názor docela nahlodala :-D
Roztomilé, milé a vtipné čtení, které ocení každý milovník psů ;-)

23.03.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Parádní kniha, přečteno za několik málo hodin! Čtivá, promyšlená a taky sympatická hlavní postava :-)

06.03.2019 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Koruna se mi líbila rozhodně víc než Dcera, ve které se mi hlavní postava jevila jako neskutečně protivná a nesympatická.

03.03.2019 4 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Poslední díl série, a mně je fakt líto, že to celé končí. Neskutečně mě celá série bavila, a Z hrobu bylo perfektní zakončení Nočních lovců. Doporučuji!

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Tohle je hodně šílený díl, ve kterém se mi zdálo, že už ani sama autorka neví, o jaký příběh by se opřela. Nakonec ale milé překvapení, které mě bavilo od začátku do konce!

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Konečně jsem se vrhla na dočtení celé série, Díl od dílu mě baví čím dál víc, a ani Před záhrobím není výjimkou. Super pokračování!

Počátek v konci Počátek v konci Elaine Lóre

Ze začátku jsem šíleně tápala, chvílemi fakt netušila co se děje, ale čím dál jsem četla, všechno dávalo smysl. Co uceňuji nejvíc jsou momenty překvapení a epický závěr, kde se všechno vysvětlí.

Gantz 1 Gantz 1 Hiroja Oku

Mangu jsem dlouho nečetla, jednička Gantz mi doma ležela už pěkně dlouho. Rozhodně akční a pěkná manga, možná se podívám po dalších dílech.

02.03.2019 3 z 5