Alnima Alnima komentáře u knih

Muka Muka Lauren Kate

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Tento díl se mi líbil z této série nejvíce.

Pád Pád Lauren Kate

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce. Celkově dávám tak 2,5 *

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Zbožňuju sérii Upirská akademie. O upírech je toho napsaného již spousta, ale tato série má spousty originality a dá se číst v každém věku. Je tam i pro mě originální milostná linie (alespoň v něčem).

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Hezké zakončení série, ale mělo to pro mě sestupnou tendenci a hlavní hrdinka už v tomto dílu neudržela mou plnou pozornost. Občas jsem i přeskakovala odstavce, což dělám nerada.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Miluji styl psaní této autorky. Asi by mohla psát o čemkoli a já bych jí to prostě věřila. Za mě 4,5 hvězdy pro celou sérii.

Dcera Dcera Kiera Cass

Dávám 3,5. Asi bych se bez dalších pokračování obešla.

Elita Elita Kiera Cass

Pěkné a příjemné pokračování.

Selekce Selekce Kiera Cass

Pěkná oddechová četba pro mladé,ale i náš starší..

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Opět povedené pokračování, plné akce a napětí.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Krásné pokračování 1.dílu.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Krásná fantasy z pera Christophera. Neskutečně promyšlená fantasy se vším, co by podle mě měl tento žánr mít. Je to vlastně jedná z mých prvních fantasy, co jsem přečetla a od té doby se mi těžko hledá něco, co by se tomuto dílů alespoň trochu přiblížilo a nebylo to příliš drsné.

Let Let R. K. Lilley

Ani jsem nedočetla. Hrozné komentáře, nesmyslné postavy a hned od začátku scény, které na mě působily nahodile a nepromyšleně..

11.02.2021 odpad!

Tyran Tyran T. M. Frazier

Pěkné pokračování.

11.02.2021 4 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Napínavé pokračování plně zvratů.

08.02.2021 4 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

No, asi se mi to líbilo o půl hvězdy více než 50 odstínů šedi, ale i tak.. Takový vztah bych fakt nechtěla... Ale úplný konec je hezky napsaný :)

15.12.2020 3 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

09.11.2020 3 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Jako odpočinkové čtení v tomto žánru dobrý, ale nic nového mi tato knížka nenabídla. A díl od dílu to šlo zase dolů. Bohužel..

09.11.2020 3 z 5