alnahu alnahu komentáře u knih

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Moje oblíbená kniha.Skvělá kniha s návodem jak se vyrovnat s nevěrným manželem.Kniha je napsána zábavně s humorem i když se jedná o tak vážné téma.

16.02.2012 5 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Kniha se četla výborně,jako všechny knihy od Sophie.Milly z této knihy chtěla zapomenout na minulost ale té bohužel neutečeme,v jejím případě to za ni život vyřešil sám a vše dobře dopadlo-krásnou honosnou svatbou.

09.02.2012 4 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Kniha je skvěle napsaná,měli bychom si ji přečíst všechny,abychom si vážily lásky a toho co máme.Ema musela spadnout až na dno, aby to vše pochopila ,ale v jejím případě již bylo pozdě.

07.02.2012 5 z 5

Pod tíhou života Pod tíhou života Vlasta Javořická

Od paní Javořické,jsem četla první román,ke knize jsem přistupovala trochu s despektem ale uchvátila mě krásnou češtinou.Takže si budu shánět další román-spisovatelka jich má opravdu dost na výběr.

13.09.2011 5 z 5

Návrat královny Návrat královny Bonnie Vanak

Skvěla kniha, nechybí v ní ani spousta romantiky,děj mě zcela uchvátil.Přečetla jsem ji jedním dechem.

04.09.2011 5 z 5

Barevné sny Barevné sny Charlotte Vale Allen

Osud Bobby a její dcery Penny-týrané manželem na mě hluboce zapůsobil.A pro tyto dvě vše skončilo dobře.Což se v jiných případech nestává.Knihu jsem přečetla jedním dechem.

02.09.2011 5 z 5

Na Řece Na Řece Josef Hejzlar

Tato kniha se stala vítězem 16. ročníku Literární ceny Knižního klubu ,autory jsou manželé Taj-ťün a Josef Hejzlarovi, sinologové a překladatelé.Paní Taj-ťün v knize vzpomíná na dětství v Číně za druhé světové války.

01.09.2011