Allison Allison komentáře u knih

Pečuj o svého psa Pečuj o svého psa Sophie Collins

Tohle je dobra kniha ve ktere je zotpovezena vetsina zakladnich otazek lidi co maji pejska nebo si ho porizuje za me pale nahoru:)

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha byla uzasna moc jse mi libily postavy jak brali svoji nemoc.Kniha byla dojemna byl tam lehky humor.Tato kniha nezklamala za me 5hvezdicek :)

Papírová města Papírová města John Green

Knizka jse mi libyla byla moc hezky zpracovana.Trozku me mrzelo ze to v polovine trosku pokulhavalo ale jinak byla moc dobra:)

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Tato kniha me uprime zklamala cekala jsem od ni trosku vice:(.Jak uz tu mnozi psaly byla predvidatelna ale neda se ji vytknout ze se hezky cetla a byla prijeme napsana a zasmala jsem se takze za me 4 hvezdicky:)

Učedník Učedník Taran Matharu

Zacatek nic moc ale v polovine se to rozjelo uz jsem skoro u konce jsem zvedava jak to skonci:)

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Tato kniha nebila zrovna tak moc skvela jako jsem cekala.1dil byl trosku lepsi ale zase mi to vynahradil 3 dil :)

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Tato knizka me nadchla je proste uzasna plna dobrodruzstvi,legrace ale i napeti.Postava Thomase jse mi mirne libila vice ve filmu ale v teto knize to bylo vice rozsahke takze se clovek mohl lepe vcitit do postavi :).Trosku me mrzelo ze nektere scenky byly mirne lepsi ve filmu ale jinak jsem stouto kniho velice spokojena :)